Jump to content
Dogomania

Erazm

Members
  • Posts

    5578
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Erazm

  1. Hihihi, wymeczona, ale ze slepkow wyglada diablik i pyta sie co tu moge jeszcze zbroic:knuje::evil:
  2. Ale czy jest sens trzymac sunieczke jeszcze kilka miesiecy, bo to przeciez zupelny szczenior:roll: psiak sie przywiaze, nie popadajmy w sterylkowa paranoje i nie upatrujmy w kazdym czlowieku wilka....Jesli domek niedaleko, to zawsze mozna w odpowiednim czasie sprawdzic czy sterylka jest zrobiona, mozna byc w kontakcie, pilotowac sprawy jej dotyczace. W umowie jest przeciez punkt gdzie nowy wlasciciel ma okreslony termin na sterylke
  3. Na stopke trzeba uszyc bucik, nie mam pojecia jak taki trampek wyglada, ale mialam sparalizowanego psiaka pod opieka( wyzdrowial) , ale byla opcja, ze w przypadku niedowladu nozki bedzie mial kapciszka zeby go nie obcieralo...
  4. Ale pomarzyc moge...Ide se do Isadorki, a tam zalizujace stado:loveu::loveu:
  5. Baraczek super trafil, chetnie bym im jeszcze cosik podrzucila gdyby tacy zapchani nie byli:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. Oczywiscie uprzejmy Harus pod spodem:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Klabzonki to po goralsku:crazyeye:?
  7. Super wiesci, no zeby Holly trafila tez szybko do dobrego domku
  8. Abra bedzie dzwonic jutro, dobrzeby bylo miec namiary na reszte dziwczyn, ktore oferuja pomoc
  9. Ja mam marna nadzieje...Ech, zeby miec mozliwosci ....Kawalek ogrodu bez stada psow i jeszcze tam mieszkac:shake:
  10. Sza, Abracadara zna temat, podalam numerTwoj, Ziutki, nowego opiekuna, pozostalych nie posiadam, ale dobrze by bylo zeby dziewczyny sie skontaktowaly z Abra, wtedy napewno cos sie wymysli
  11. Egzorcymy nie pomoga, nawet pakiet bo my jestesmy JENDZE do latania nam nawet miotly niepotrzebne [COLOR="Red"][SIZE="7"][B][U]GDZIE JEST FILMIK?????[/U][/B][/SIZE][/COLOR]
  12. Bosche, ale fota:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::loveu:
  13. Ech Noereczko, podobno cosik drgnelo w adopcjach...
  14. Isadorka moze byc na haju!!!!! !Nie odbierac grzybkow!!!!!!
  15. [color="red"][size="7"][b][i]zadamy filmu-[color="black"]to jest glos wlasciwy[/color][/i][/b][/size][/color]
  16. Tak , nowy opiekun oferowal, ze podjedzie, nie chce podobno wjezdzac do Warszawy. Dlatego byla mowa o rozjezdzie w Sulejowku
  17. Patiska ja juz w trasie, przeciez moga odebrac z Deblina, to rzut beretem. Sulejowek zaraz kolo Warszawy
  18. Teraz to ja sie poryczalam:placz::placz::placz: ze szczescia
  19. Bardzo ciesza postepy futrzaka:loveu:
  20. Super wiadomosc. Za jaki okres sa gotowi pokryc koszty? Jakie wydatki spadaja na nas?
  21. Moj tz oswojony, spimy w trojke:eviltong:
  22. ale fotki widac jaki jest:lol::lol::lol:, przedluze mu all, wymaze buzie jesli oczywiscie mozna je wykorzystac
×
×
  • Create New...