Ale czy jest sens trzymac sunieczke jeszcze kilka miesiecy, bo to przeciez zupelny szczenior:roll: psiak sie przywiaze, nie popadajmy w sterylkowa paranoje i nie upatrujmy w kazdym czlowieku wilka....Jesli domek niedaleko, to zawsze mozna w odpowiednim czasie sprawdzic czy sterylka jest zrobiona, mozna byc w kontakcie, pilotowac sprawy jej dotyczace. W umowie jest przeciez punkt gdzie nowy wlasciciel ma okreslony termin na sterylke
Na stopke trzeba uszyc bucik, nie mam pojecia jak taki trampek wyglada, ale mialam sparalizowanego psiaka pod opieka( wyzdrowial) , ale byla opcja, ze w przypadku niedowladu nozki bedzie mial kapciszka zeby go nie obcieralo...
Sza, Abracadara zna temat, podalam numerTwoj, Ziutki, nowego opiekuna, pozostalych nie posiadam, ale dobrze by bylo zeby dziewczyny sie skontaktowaly z Abra, wtedy napewno cos sie wymysli
Egzorcymy nie pomoga, nawet pakiet bo my jestesmy JENDZE do latania nam nawet miotly niepotrzebne
[COLOR="Red"][SIZE="7"][B][U]GDZIE JEST FILMIK?????[/U][/B][/SIZE][/COLOR]