Sbd lapiesz minusy u fundacji:cool3:, zazdrosnico:evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Dobra wiemy, to stres w zwiazku z operacja Zoski. Trzymamy kciuki za mala.
Farciary, moga miec kilka sztuk w lozku:-(:-(:-( jJuz sobie wyobrazam to chrapanie , posapywanie zbiorowe, w stopki ciepelko, w kolanka, a i plecki dogrzane.... Ech, a u mnie juz pisalam, tylko yoorek i tz w lozku
Dziewczyny, Diuna bedzie negocjowac, nie ma po prostu chetnych, ktorzy by sie podjeli opieki nad niesprawnym psiakiem. Prawa rynku...Niestety, tego sie nie przeskoczy. Uwagi M. sa jak najbardziej na miejscu. Poczekajmy , az Diuna sie odezwie. Nie powierzy malego w nieodpowiedzialne rece
W sparawie banerkow pisz do moda, albo w dziale administracja
Zamurowało, ale to by się zgadzało. We wrześniu był jeszcze zupełnym szczeniakiem, nawet jego radarki nie w pełni stały, minęło jednak pięc miesięcy może miec koło roku. Zdrowiej nam maluszku
[B]5. [/B][I] Spanie w łóżku fizjoterapeutki mające na celu przywrócenie zaufania oraz odbudowanie więzi pomiędzy zwierzęciem zwanym człowiekiem, a zwierzęciem, zwanym psem.
:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[/I]
To na calowanie lece do jamnikow Isadory:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Sbd Ty bakow nie zbijaja tylko do roboty, trening czyni mistrza:lol:, a kazde pioro na wage zlota
Diunka nawet jesli pol roku, ale to NADZIEJA podparta faktami!!!!!!!! Jest szansa :lol:
Nie zawsze robie wpisy, ale podgladam z przyjemnoscia na to co u Was sie dzieje, dopinguje Wam z calego serca. A swoja droga to dzieciaki w Olsztynie macie niesamowite:loveu: