-
Posts
8826 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Avaloth
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Avaloth replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
nauczysz się stopniowo obsługi i wyczucia lustra, cierpliwości tylko :) a moim zdaniem Tobie i tak wychodzą całkiem dobre zdjęcia, już kompektem część była fajnych :) z mojej szkoły zaćmienia było nie widać z żadnej strony -.- a następne za jakieś 50 lat xdd ja jednak wolę narty, jak próbowałam snowboardu to ledwie na tym ustać umiałam :D ale ogólnie uwielbiam takie zimowe sporty (jako jedne z niewielu xd) -
też mam czasem wrażenie że niektórzy nawet nie wiedzą co to wychowanie.. ostatnio coraz częściej:shake: Boże, a ten filmik:placz: oglądnęłam dosłownie kilka pierwszych scen, nie mogę :placz: co się na tym świecie dzieje, zamiast iść do przodu to ludziom się mózgi cofają w rozwoju.. [URL]http://img220.imageshack.us/img220/2745/dsc0469z.jpg[/URL] genialne są :) do pyska Molindzie z Aferą xd
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Avaloth replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[QUOTE]Jak szachista po zawale :shake:[/QUOTE] :D:D ooo ten Nikon zawsze mi się podobał ^^ gratuluję i życzę powodzenia w obsłudze xd jak na pierwszy raz to tym bardziej dobrze Ci idzie. po prostu Figowa jest zdolna ;) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Avaloth replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
jakim sprzętem ?:razz: fajne zdjęcia, ładnie ostre Ci w ruchu wychodzą, Mercelowaty fajnie lata:loveu: jesteś najgrubsza na świecie po prostu :D ktoś pisał że je i nic nie tyje- też tak miałam do 1 klasy szkoły średniej.. potem się skończyło i trza się pilnowac coraz bardziej..:roll: -
[quote name=':: FiGa ::']Gaduly :mad: Fotki daj :razz: Te z poprzedniej strony juz obejrzalam :evil_lol:[/QUOTE] odezwała się ta co mało gada :D akurat teraz Was zaskoczę, i nie wstawię zdjęć, ale nie dlatego że mi się nie chce.. po prostu nie mam nic nowego, ewentualnie jakieś pojedyncze, nawet nie wiem gdzie. chyba ze zdjęcia z sylwestra, ale nie będę siebie ani nikogo kompromitować także nie xd muszę się gdzieś przejśc z psem albo coś.. jak kupie stałke to będę testowac to na pewno coś będzie xd a kupie w ciągu najbliższych dwóch tygodni ;)
-
[quote name='LadyK']o większą grupą jeszcze lepiej :D ja raczej bez psa, bo mój pies jest dość sceptyczny do nowopoznanych osób :D w tym roku będę na wystawie napewno :D wtedy to nie dałam rady przyjechać, wgl masakra była, pamiętam, taka zawalona byłam xD[/QUOTE] to chyba z psem zostanie Bewarka i Ola o ile przyjadą, bo mój też jest niecywilizowany :diabloti: chyba że pójdziemy na Błonia/park awfa bo tam jestem w stanie przewidzieć jego zachowanie, nie wypuszczę się aż tak jak gdzie indziej :evil_lol: no ja mam nadzieję :) [quote name='NightQueen']Nic byś nie zwróciła :evil_lol: pierwsza myśl jaka przychodzi to jak ta z psa wyciągnąć :diabloti::evil_lol: Upubliczniasz nazwę mojej wiochy :mad::evil_lol: Można coś pomyśleć, z tym że ja na bank bez psa będę, bo zestawienie zima + przewoźnicy + pies się koliduje :evil_lol: to tak jak ja :razz:[/QUOTE] matko, nawet mi nie mów :D masakra xdd nie żebyś ją miała w profilu:diabloti: no mówię że Justyna i Ola zostaną same jako te z psami xd [quote name='wenia41']Och żal serce ściska :placz: :placz: :placz: no tak one będą sobie spacerować i integrować się i psy, a ja tak daleko mieszkam i mój pieso nie ma z kim się integrować i musi biegać i bawić się sam - w okolicy chyba nikt nie mieszka z dogomaniaków :placz:[/QUOTE] zapraszam, nocleg ci mogę zapewnic, ale niestety bez psa, bo nie wiem jak to by się skończyło :eviltong: albo się przeprowadź w ogóle:razz: w którym rejonie Polski mieszkasz ? ale mi się nie chce xdd jakieś dłuższe wolne by się przydało :diabloti::diabloti:
-
[QUOTE]Dzięki :smile:, tylko co ja z tym ogonem miałabym zrobic? :hmmmm:[/QUOTE] uciąc :diabloti: [B]Justa[/B] ja mam zdanie podobne do OnomatoPei- kolory strasznie szare, kadry nie te, pierwsze jest jakby trochę od góry, a niepotrzebnie, i mnie jakoś nie bawią zdjęcia na których nie widać mordki psa (wiem że tu coś widać, ale to nawet profil nie jest, ani oczu, ani nosa, ani pyska, czyli tak na prawdę zero wyrazu), oczy są zazwyczaj najważniejsze [B]Chantell [/B]u mnie też jest przeostrzone, i prześwietlone też, ale to może wina nowego laptopa.. Chociaż ogólnie zdjęcie ma w sobie coś fajnego [B] Marcisia [/B]mi się wyświetlają tylko psie zdjęcia. Pierwsze dla mnie super, klimat genialny, jedyne co to krzywy horyzont przeszkadza. Niektórzy nie lubią rozmycia na pierwszym tle ale mi się tak podoba. Drugie też mi się podoba, takie sympatyczne ;)
-
[quote name='NightQueen']też tak mówiłam dopóki nie zobaczyłam Moli z kurczakiem w ryju :diabloti: kurczak nie żyje, a M. tak :evil_lol: :diabloti: w sumie racja, nie zabiłabym. pewnie wcześniej bym zemdlała albo zwróciła obiad.. xd [quote name='wenia41']No to psy doskonałe na nadchodzące czasy 23% Vat :evil_lol: jedzonko pod drzwi przynoszone bez zbędnego łażenia chociaz same się wyżywią!!!!:cool3: haha :D ja za takie jedzonko dziękuję jednak apropo vatu- nie zdążyłam kupić obiektywu przed końcem roku, teraz będzie droższy -.- [quote name='Sweet']Nie ale się upewniłam ;P] Ta:D Co to za film? nie słyszałam nigdy o nim. to masz szczęście :D 'A Dog Story: Hachiko'. Na prawdziwych faktach, o akicie, która codziennie odprowadzała właściciela na dworzec i przyprowadzała po pracy. A po dwóch latach właściciel umarł.. resztę sobie oglądnij albo doczytaj ^^ dla mnie jest świetny. [quote name='przeszlus']może -23% :diabloti: Dobra to ja daję 23 gr :D A ile chcesz ? Są nerwy ale pies biegnie do ciebie rzuca ci kure pod nogi leci po następną,potem wiesz zę będzie 3 i lecisz za nim rzucasz sięna niego,wpadasz w błoto (lub gorzej),trzymasz psa mwisz mu żę go oddajesz jutro znajomemu, i tak za każdym razem :D o fajnie by było xd powinni zmniejszać VAT a nie zwiększać.. phi za nisko go cenisz :D on potrafi być przydatny np. w .. odstraszaniu gościu którzy nie lubią śliny na ubraniach :D haha :D no tak, co by pies nie zrobił jest naszym głupim, kochanym psem. i co zrobić ^^ [quote name='LadyK']Iśka, musimy się we ferie albo kiedy tam spotkać :D bo mieszkamy tak blisko i wgl a w życiu się nie widziałyśmy xD popieram ! możemy się umówić większą grupą, Ola164 mieszka niedaleko mnie, Bewarka też nie tak daleko, może NightQueen z Brzeszcz by się ruszyła, może ktoś jeszcze by się znalazł.. i na jakiś spacerek po błoniach z psami albo i bez, albo gdzieś indziej :) trza się zgadać zdecydowanie. a nie widziałyśmy się przez Ciebie bo się na wystawę nie chciało przyjechać :D
-
[quote name='piesek_lisek']witam wszystkich forumowiczów! niedawno znalazłam to forum i widzę, że może mi ono pomóc znaleźć psiego przyjaciela. uwielbiam pieski w typie welsh corgi. pieski-liski, jak je nazywam, to moim zdaniem psi ideał. bardzo chętnie zaadoptuję takiego psiaka. mieszkam w krakowie. nie jestem zmotoryzowana, więc położone daleko ode mnie schroniska niestety odpadają. gdyby ktoś z Was wiedział o piesku w typie owczarka walijskiego, który szuka domu w Krakowie lub w miarę dostępnych autobusowo bądź pociągowo okolicach, będę wdzięczna za informację. pozdrawiam serdecznie i życzę szczęśliwego Nowego Roku wszystkim pieskom-liskom i ich sympatykom!:)[/QUOTE] Nie wiem czy jest nadal, ale dwa tygodnie temu w schronisku krakowskim był pies praktycznie wykapany corgi, trochę inne uszy miał i ciut budową się różnił, ale na prawdę bardzo podobny. I przekochany, taki radosny, energiczny psiak. Poza tym kilka innych niskopodłogowców które coś z corgich mają. Na wątku krakowskiego schroniska są bardziej poinformowane dziewczyny możesz je pytać (np. Karusiap). w czwartek albo piątek będę w schronisku, postaram się obfocić corgowate i je tu wrzucić
-
mam dokładnie to samo, już od dłuższego czasu wiedziałam że zrobiłam głupotę, ale odkąd zaczęłam wolontariat jest mi dodatkowo wstyd.. a no to swoją drogą. acz nie jest to taka ilośc jak psów pseudo rasowych.. Ja już nie mogę patrzeć na te biedne ONy, nie mówiąc o DONach, które leżą zadem na ziemi.. gdzie tu kurde psy pasterskie są ? on jest cały inny :D:D ale fakt, ogon bardziej ma jak malamut niż onek xdd czasem jak się psom robi zabieg dosyć późno, tzn kiedy mają już kilka lat, popęd w jakimś tam stopniu zostaje ^^
-
To co mi się rzuca w oczy to kadry- na pierwszym jest jak dla mnie za dużo góry (szczególnie ta taśma przeszkadza), na drugim w strasznie głupim miejscu ucięte łapy, na trzecim kawałek ogona. Ostatnie ma fajne kolory i jest takie 'miękkie', ale jeśli się da usunęłabym ta taśmę na dole bo trochę wkurza.
-
[quote name='wenia41']Kurcze Iś fajne zdjęcia robisz, mi się nie chce na spacery brać aparatu, a co dopiero jeszcze fotki strzelać. Z resztą po co mam robić fotki - wystarczy, że wejdę i popatrzę na Chestera - to tak jakbym swego widziała.:evil_lol: Mi nawet łazić się ostatnio nie chce na spacerki za długie, ostatnio długi to sobie zrobiliśmy nocą i nadzialiśmy się na sarnę ale mojego na smyczy akurat miałam.[/QUOTE] dziękuję, acz ja uważam że im do fajności daleko xd ja aparat biorę tylko jak idę z tatą, sama nie jestem w stanie ogarnąć aparatu i psa ^^ mi też się nie chce, bo zimno xd [quote name='wenia41']Iś do nauki bierz się psia krew :angryy:, MATURA niedługo :evil_lol:, a nie denerwuj ludzi zapracowanych labą - nartami, łyżwami i spacerkami :placz:[/QUOTE] nie mów mi o maturze ! laba mi się właśnie kończy i dzisiaj robię zadania które miałam robić cały tydzień -.- [quote name='NightQueen']troszeczkę ;) lekko zaparowane oczy miałam, ale łzy nie leciały :eviltong: A no żyję jak widać, szybko doszłam do siebie :evil_lol: było nawet miło, tylko dostałam petardą w kolano i mam całe poharatane :razz: ale nie boli więc źle nie jest ;)[/QUOTE] to dobrze :D oł matko, dobrze że tylko w kolano.. [quote name='przeszlus']Iśka biorę :diabloti: Jedyne co dorwał to kilkanaście kur.20 jescze pewnie nie ma :wink:[/QUOTE] ale nic za darmo :diabloti: możemy się potargować xd o matko :D chyba bym zabiła psa jakbym zobaczyła go z kurą w pysku.. xd
-
ostatnie fajne i to od góry co było na fblu :loveu: mnie tu dalej nie ma, strajkuję przed różem xdd
-
Ciapkowa już Nowy Rok a tu zdjęć ni widu ni słychu :D wyzdrowiałaś w końcu ?
-
Witam po raz pierwszy ale na pewno nie ostatni :D Aronek cudny, zawsze mi się PONy podobały :loveu: a on taki oryginalny, PON bez sutra :D koszatniczki też śliczne:loveu:
-
[url]http://img811.imageshack.us/img811/7795/dscn4107.jpg[/url] haha tym razem Kati w roli sarny :D:D ona morduje hipopotama ! a wygląda na taką niewinną, taki wilk w owczej skórze, czy coś xD
-
ło matko, ja bym chyba nie przeżyła xd może jakieś fotki ? trzeba dobrze zacząć nowy rok :D
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
Avaloth replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
haha ten Twój czarny bernardyn to rasowy pijak :D ładnie Wam razem:loveu: -
[url]http://img718.imageshack.us/img718/6606/dsc02594r.jpg[/url] ryjówka :D jakie urocze kapciuszki xDD
-
Moim zdaniem lepiej przesadzać w tą stronę niż w inną ;) Bo może nie każdy pies z pseudo jest brzydki (bo czasem są i ładniejsze niż rodowodowe) ale myślę ze z 80-90% ma jakieś choroby dziedziczne, nawet niewielkie. I przy większości psychika też nie jest do końca 'rasowa' Ja jakbym tylko mogła to bym ciachała. Jedyne czego bym się bała to narkoza i ewentualne komplikacje, bo Krów alergikiem jest no i nie wiem jak to tam. Ale tata ma to gdzieś, mama jest zdecydowanie przeciwna i co ja mogę. Co do wąchania to ja się już przyzwyczaiłam.. spacer na smyczy jest z przystankami na wąchanko co kilkadziesiąt kroków a zanim pies przyjdzie muszę poczekać aż obwącha wszystkie krzaczki po drodze.. życie :D
-
[quote name='Sweet']Fajne zdjęcia i wreszcie dużo:D haha;D Chester przystojny jest jednak:P Mimo że ma głupie miny na zdjęciach:evil_lol: jednak ?! śmiałaś w to wątpić ?!:mad::diabloti: a głupie miny mu uroku dodają xdd [quote name='Kisses']http://img222.imageshack.us/img222/2432/46016164.jpg Pierwsze skojarzenie - jak Shitland od tyłu! Jaką Krów ma elegancką chusteczkę, łuhuh:razz: no Krów to shitland jak nic :evil_lol::evil_lol: taki sam wielkościowo, identyczny ogólnie xdd [quote name='Paula03']http://img694.imageshack.us/img694/4025/80535797.jpg Ale ma słodko ośnieżony pysio :loveu: http://img291.imageshack.us/img291/2940/81133228.jpg Co on ma na głowie :D chustkę :evil_lol: siostra mu tak zawiązała xd [quote name='sator_k_']Wszystkie zdjęcia rozbrajające :D dziękujem:loveu: [quote name='AnetaA']Piekny niesamowicie!! Cudny! zdjęcia też ekstra! http://img202.imageshack.us/img202/9929/89331535.jpg bardzo przypomina mi mojego Hektorka - który odszedł w niedzielę za TM ::(;( tak mi teraz brakuje takich spacerków w śniegu... dzięki :) współczuję Ci bardzo.. [quote name='dOgLoV']Śliczne fotki i te schroniskowe i te wasze :loveu: Nie zacytuje żadnego bo wszytkie sa wyjatkowe :loveu: jej no nie słodź tak xD dziękuję :) [quote name='NightQueen']http://img232.imageshack.us/img232/7940/14131309.jpg :loveu: Najlepszego Sylwestrowego :cool3: rychło wczas, ale dzięki xdd [quote name='justyska2']Ale jest piękny :D Mam słabość do ONków Ta czarna mordka :* Genialny!!! Pozdrawiamy serdecznie i buziaki przesyłamy. Chyba Chesterowi fanclub założę :D dziękuję i również pozdrawiam :) [quote name='przeszlus']http://img694.imageshack.us/img694/4025/80535797.jpg Jak ja "kocham" Krowa :loveu: Już wiem czemu nie mogłem być na dogo :cool3: zapomniałem że hasło mam z dużych mogę Ci sprzedać, chcesz ?:cool3: brawo xDD [quote name='Niufciak']Mój by tak prędko nie odpuścił:D Nie dogoni co prawda bo też jest za wolny, ale jak cos to za sladem pójdzie... Nie nauczony po prostu bo nie ma jak nawet jak coś:) na szczęście Krów nie ma jakiegoś popędu łowieckiego dużego ^^ [quote name='przeszlus']A mój to by dogonił,niestety :( oj no nie wątpię.. dopadł już coś kiedyś ? [quote name='sator_k_']Sator też jak zwęszy sarnę to pobiegnie za nią. Dlatego przestałam go spuszczać ze smyczy, bo niestety wokół mnie tylko lasy. A ja to olewam, w lesie faktycznie bym się bała ale my mamy tylko pola z jakimiś sadami czy coś, myśliwych ani nic takiego tam nie ma, już wiem że Krów daleko nie pobiegnie i jak wypadnie z tego pierwszego transu to da się go odwołać. Poza tym że raz mi zdarł kilka warstw skóry z palca, bo akurat go miałam na cieniutkiej lince, zobaczył zająca, a ja nie(tzn zobaczyłam po fakcie, jak już leżałam z rozwalonym palcem..) to żadnych nieprzyjemności z tego powodu nie miałam. Najwyżej kilka zajączków i sarenek się strachu najadło:diabloti: Skończyłam przed chwilą oglądać film o Hachiko. Się poryczałam oczywiście, bo czemu nie. Niby film z fabułą którą da się opowiedzieć w dosłownie paru zdaniach a taki.. nawet nie wiem jak to określić. Piękny po prostu.
-
[quote name='Moniskaa']hmm, dzięki :) ale przeciez bombka nie dotyka rogu, no chyba ze nie zrozumialam Twojej wypowiedzi :)[/QUOTE] no niby nie dotyka ale jest tak jakby miała zaraz dotknąć xd po prostu moim zdaniem lepiej by wyglądało gdyby było dosłownie troszeczkę przestrzeni z tej strony więcej. parę milimetrów xd Zuzia dla mnie są boskie. Na drugim tylko ten ogon śmiesznie wygląda ale co tam xd i uszko ucięte
-
Ej no ale zawsze można powiedzieć że był 8 z miotu i nie dostał biedak papierka.. albo że go zjadł :diabloti: a tatuaż Ewcia może zrobić sama co to dla niej :evil_lol: Boże, Anita dla własnego dobra powinnaś mnie wywalić siłą z tej galerii. Bo jak nie umrę z zachwytu to przyjadę i ukradnę. [URL]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/Sosina100-1.jpg[/URL] taka kluska, takie malutkie kochane :loveu: [URL]http://img405.imageshack.us/img405/1052/sosina054.jpg[/URL] jeszcze te oczy.. aaa :loveu::loveu::loveu::loveu: Preszlus bo to jest fajna rasa ^^ najfajniejszy retriever, ba, najfajniejsza rasa w grupie:loveu:
-
[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/148619-quot-Ja-latam-%21-quot-mix-rottek-bardzo-spragniony-ciep%C5%82a-ZNOWU-W-SCHRONISKU"][IMG]http://i53.tinypic.com/n2lsu1.png[/IMG][/URL] [/B][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/148619-quot-Ja-latam-%21-quot-mix-rottek-bardzo-spragniony-ciep%C5%82a-ZNOWU-W-SCHRONISKU"][IMG]http://i56.tinypic.com/5mz8yb.png[/IMG][/URL] [/B]banery od Cavalierki jakby ktoś chciał :)