Jump to content
Dogomania

Avaloth

Members
  • Posts

    8826
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Avaloth

  1. mam wrażenie że już oglądałam te zdjęcia.. były na facebooku ? xd uwielbiam te ich zabawy, na Twoich zdjęciach zawsze jest ruch :) czy tylko ja nie gram w te wszystkie farmy, stadniny koni i inne takie ? :D
  2. haha świetne te maile od dziadka :D zazdroszczę pogody, u mnie co prawda słońce i bez śniegu ale nadal zimno..
  3. ale żeś chaotycznie opisała :D ale to znaczy że się dużo dzieje :) miałyśmy się spotkać większą grupką w ferie i znów nie wypaliło. czy my się kiedyś poza zlotem spotkamy ? :D a jakieś zdjęcia z komórki albo aparatu koleżanki czy coś ? xd
  4. jaaaa jakie tu osobistości się u Ciebie pojawiają :D a Ty zdjec nie dajesz, wstydziłabyś się ;P
  5. biedactwo.. a utrudnia to jakoś życie, może to do czegoś poważnego prowadzic ? zdrówka dla Tinuchny widzę że świnki, jak myszki, też mają swoje odmiany ;) tych to w ogóle nie ogarniam..
  6. [quote name='maksowa17']proszę nas zapisać (ja i Maksur), ale nie gwarantujemy, że się zjawimy...;)[/QUOTE] tylko się musicie z Anulą rozdzielić do różnych domków :D btw, chciałaś zmienić nick na Buba o ile pamiętam, czemu Ci nie zmienili ?
  7. [quote name='whiterose']Mam do Was wielką prośbę. Oglądałam film o psie z którego pamiętam tylko to, że na końcu zdechł z powodu skrętu żołądka (chyba). Szukałam z tych linków wszystkich co dodaliście i po tytułach ale niestety. Wiem, że mało informacji ale może pamiętacie tytuł, a ja jestem już zdesperowana. :D[/QUOTE] Marley z 'Marley i ja' na pewno na to odszedł, poza tym nic nie kojarzę..
  8. bardzo fajne, wkleiłam do pierwszego :) banerki też miodzio, szczególnie ostatni ( bo zmokła Molinda raczej nie zachęca :D) ale jest to głupie ograniczenie do dwóch obrazków w sygnaturce więc mi się nie zmieści -.-
  9. Dzień Dobry :) sto lat nas tu nie było. Tinka jak była, tak dalej piękna :loveu: gratuluję hodowli świnek xd ile sztuk masz ?
  10. Może nie, ale jeśli pokroisz na małe kawałki to pies jest w stanie to szybko zjeść. Przynajmniej mój :D
  11. [quote name=':: FiGa ::']Chetnie bym sie na zlocie pojawila, bo to akurat okres kiedy do PL sie z psiakami wybieram, no i blisko bede miec, ale jednak jesli mam wybrac zlot czy znajomi ktoych rok nie widzialam.. :diabloti:[/QUOTE] To przyjedź na dzień, dwa, myślę że nie byłoby problemu żeby Cię gdzieś upchać na jedną noc ^^ chyba się nigdy zdjęc nie doczekacie tak Wam powiem xdd
  12. no zjem go:loveu::loveu: Luna bardzo ładna, stadko goldenów i niegoldenów również, ale on jest najpiękniejszy:loveu: mój podpis Cię woła !:cool3:
  13. Wyjątek to wpisac Cię czy na razie nie ? :) myślę że by się dało, jednak nie wszyscy jadą z psami.. Anula na tą chwilę nie :D ale ja mam dwa plany, jeden do realizacji na marzec (ciachu, ciachu:diabloti:) drugi na po maturze (przywlec coś ze schroniska do domu:evil_lol:) więc gdyby pierwszy dał jakieś efekty albo drugi wypalił to będę miec materiał :eviltong: a tych Twoich ziomów jakiś zapisywać ? ile ich ? ej no to co mam zrobić żeby było bardziej zachęcająco ? jakieś pomysły, a nie tylko krytykują :shake::diabloti: Anitko ja też na Ciebie czekam, z małym rudym:loveu: i kolegami od transportu:evil_lol:
  14. Będą jak się za nie wezmę xd jak na razie nawet nie przeglądnęlam.. http://www.dogomania.pl/threads/201927-II-%C5%9Al%C4%85ski-Zlot-Dogomaniak%C3%B3w-zaprasza-!?p=16276857#post16276857 zapraszamy !
  15. [COLOR=seagreen][B]Już drugi rok z rzędu organizujemy Śląski Zlot Dogomaniaków.[/B][/COLOR] Ze względu na problemy z wyborem ośrodka w tym roku odbędzie się on poza śląskiem, także Śląsk zostaje tylko w nazwie ;) [COLOR=seagreen]Zapraszamy wszystkich chętnych, z psami i bez, ze śląska i spoza :)[/COLOR] [CENTER][IMG]http://i52.tinypic.com/2me77mp.jpg[/IMG][/CENTER] [B][COLOR=seagreen]1. Data, Miejsce[/COLOR][/B] W tym roku zlot odbędzie się 11-17.07 (6 dób) Miejsce spotkania to ośrodek w Dębnie (woj. małopolskie, koło Nowego Targu) Strona ośrodka: [URL]http://www.debnopodhale.pl/www.debnopodhale.pl/Witamy.html[/URL] Jak widać okolice są bardzo ładne, w domkach jest toaleta i łazienka. Nie ma bezpośredniego dojazdu do ośrodka( chyba że samochodem :evil_lol:), z Nowego Targu kursują busy do miejscowości Dębno, stamtąd trzeba dojść ok. 1,5km. Również w miasteczku jest najbliższy sklep. [B][COLOR=seagreen]2. Cena[/COLOR][/B] Aktualnie mamy zarezerwowane 3 domki, do których mieści się ok. 6 osób. Jeśli będziemy mieć komplet tzn 18osób cena wyjdzie 150zł od osoby (150zł za domek za dobę). Jest możliwe dodatkowe miejsce dla 7 osoby, jeszcze nie wiem czy dostaniemy dostawki, czy będą potrzebne materace własne. Zaliczka już została wysłana. Do 20 czerwca proszę wszystkich o wysłanie całości kwoty (tj. 150zł). Jest możliwość rozbicia namiotu przy domkach, ale nie w dużej ilości. [B]Dane do przelewu:[/B] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]nr konta 98 1060 0076 0000 3120 0018 0797[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Bank BPH[/FONT][/COLOR] [FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=#000000]Justyna Wywiał[/COLOR][/FONT] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]os.Sikorskiego 56 32-200 Miechów[/FONT][/COLOR] [FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=#000000]w tytule wpisujcie Zlot 2011, nick na dgm, imie i nazwisko[/COLOR][/FONT] [COLOR=red]Do 20 czerwca proszę wysłać całość za pobyt (150zł). [/COLOR] [COLOR=seagreen][B]Info dla każdego, kto zabiera psa:[/B][/COLOR] - właściciel musi w pełni panować nad swoim czworonogiem, mieć nad nim 100% kontrolę, - pies nie może być agresywny w stosunku do innych ludzi i psów (z tym że tutaj różnie może być, wiadomo, rzadko który pies bywał w tak licznej 'sforze', spięcia mogą się zdarzyć), - właściciel powinien posiadać kaganiec oraz zapasową obrożę i smycz dla swojego pupila - właściciel jest zobowiązany sprzątać nieczystości po swoim psie, - podsumowując: właściciel w pełni odpowiada za swojego czworonoga. [B][COLOR=seagreen]Lista uczestników:[/COLOR][/B] 1. [COLOR=indigo][B]Tepes[/B][/COLOR] 2. [COLOR=indigo][B]dog193[/B][/COLOR] 3.[COLOR=indigo][B] Avaloth[/B][/COLOR] 4. [COLOR=indigo][B]Dogomanka_[/B][/COLOR] + pies (pies ~PON) 5. [COLOR=royalblue][B][COLOR=indigo]jolkablaszczyk[/COLOR][/B][/COLOR] + 2 psy(malamutka i mała suka) 6. [COLOR=indigo][B]Ola164[/B][/COLOR] + 2 psy (mała suka i średnia suka) 7. [COLOR=indigo][B]Bewarka[/B][/COLOR] + pies(mała suka) 8. [COLOR=indigo][B]anka11[/B][/COLOR] + pies (suka duża) 9. [COLOR=indigo][B]klaudusia0219[/B][/COLOR] + pies (sznaucer olbrzymi) 10. [B] [COLOR=indigo]Lived[/COLOR][/B] + pies (aussie) 11. [COLOR=indigo][B]Finnigan[/B][/COLOR] + pies (sznaucer*PON xd) 12. [COLOR=indigo][B]Bartiśkowa_[/B][/COLOR] +pies ( toller) 13. [B]ulvhedin[/B] + psy (suka ~pin mini*2, suka duża + Bóg wie co xd) 14. [COLOR=indigo][B]Karilka[/B][/COLOR] + psy (pies doberman, suka MIX) 15. [COLOR=indigo][B]Sensimila[/B][/COLOR] 16. [COLOR=indigo][B]Łukasz[/B][/COLOR] 17. [COLOR=indigo][B]os. towarzysząca ClaudiaAnna[/B][/COLOR] 18. [COLOR=indigo][B]Talia[/B][/COLOR] + pies (suka ~ON) 19. [COLOR=indigo][B]ClaudiaAnna[/B][/COLOR] + pies (suka labek) 20. [COLOR=indigo][B]C&B[/B][/COLOR] + suka? (średnia) Namiot: I 21. Luiza + psy II 22. [B]Marlena:)[/B] + 2psy (owczarkowaty i pinczerowaty) III 23.[B] natalek[/B] 24. [B]os. towarzysząca natalek(Anka) [/B]+ 2 psy(suka pin. mini, kundlica mała) [B]pogrubione- potwierdzone[/B] [B][COLOR=royalblue]niebieski- wpłacona zaliczka[/COLOR][/B] [COLOR=indigo][B]fioletowy- całość[/B][/COLOR] [SIZE=1]Składy domków: [/SIZE][B]Domek nr 1[/B] 1. klaudusia0219 2. anka11 3. Sensimila 4. Łukasz (os. sensimila) 5. os. towarzysząca CaludiaAnna 6. ClaudiaAnna 7. [COLOR=black]Finnigan[/COLOR] [B]Domek nr 2[/B] 1. Tepes 2. dog193 3. Ola164 4. Bartiśkowa_ 5. Bewarka 6. Avaloth 7. Dogomanka_ [B]Domek nr 3[/B] 1. [COLOR=black]jolkablaszczyk[/COLOR] 2. ulvhedin 3. Karilka 4. Talia 5. Lived 6. C&B [CENTER][B][COLOR=seagreen]Zapraszamy !:loveu:[/COLOR][/B][/CENTER]
  16. Dzwoniłam. Z psami nie będzie problemu, wstępnie zarezerwowałam na 15osób (domki po 5 osób) na 11-17.07 Tylko że do 20lutego ona chce wiedzieć czy przyjeżdżamy.. i najlepiej do końca miesiąca jakby się dało wpłacic zaliczkę (bo to jest sezon, ona nie chce żeby jej miejsca przepadły). Wyjdzie ok. 175-180 za 7dni, dokładnie się dogada jak będę miec liczbę osób konkretną. Dojazd jest busami do Dębna z Nowego Targu, do ośrodka z miasteczka jest ok 1,5km. Sklep tak samo jest w miasteczku. się zestresowałam xd [B][COLOR=darkgreen] [url]http://www.dogomania.pl/threads/201927-II-%C5%9Al%C4%85ski-Zlot-Dogomaniak%C3%B3w-zaprasza-!?p=16276857#post16276857[/url][/COLOR][/B]
  17. Nie odbierali dzisiaj, chyba za późno próbowałam. Jutro do południa zadzwonię i dam znac.
  18. chrupkie to to nie jest, bardziej żelkowe. Coś jak wędzone, pół-suszone mięso xd
  19. [quote name='Talia']Chodzi o to Brit Care Let's Bite? Które dokładnie próbowałaś?[/QUOTE] tak, o te ;) kurczakowe
  20. Ale mówisz o zatrzymywaniu się w Dębnie tak ? Wydaje mi się że jeśli jakieś busy tamtędy jeżdżą to można kierowce poprosić żeby się zatrzymały. Z NT busy jeżdżą np. do Kacwina, rzadko bo rzadko, ale jeżdżą, a wydaje mi się że to większa wiocha niż Dębno. Do NT na pewno są busy z Krakowa, nie wiem jak z pociągami. No nic, jutro się dopytam
  21. [quote name='C&B']Jak mogłaś usunąć mojego diabełka? :evil_lol: To, fajnie, że ci się wyjazd udał :cool3: A kiedy koniec ferii? :diabloti: przepraszam :diabloti: [quote name='Sweet']Jeszcze cały tydzień mamy :diabloti: [quote name='C&B']To nie fair :-( Ja w poniedziałek muszę już do szkoły iść :placz: dobrze Ci tak :eviltong: bo my jeteśmy fajne a Ty nie :evil_lol: [quote name='Aleksandra95']Ja też. :( a we czwartek bal !!!:D:D a po balu piątek do szkoły iiii potem 2 tygodnie wolnego !!!:D to Ty się ciesz, jeszcze ferie przed Tobą.. [quote name=':: FiGa ::']A Maksia to obfocilas? :loveu: oczywiście:loveu: jeszcze nie wiem co z tego wyszło bo ciemnawo było ale może coś się nadaje. [quote name='Talia']Słodziak z niego niesamowity :loveu: z Chestera w sensie ? :D a dziękujemy ;) [quote name='Tepes']dzieci są OKROOOPNE jak chcesz oddom Ci mój tytuł ciotki do tych 3 moich w szcególności do ty mały co sie nie chciała odczepić ode mie:evil_lol: Tyś jest okropna nie dzieci:diabloti:
  22. a widzieliście Britowe 'chipsy' dla psów ? :D kupiłam na spróbowanie, mój je pokochał ^^
  23. [quote name='Robin_z_Lodzi']Tzn. że u zarejestrowanych hodowców takie sytuacje sie nie mogą wydarzyć? A jak jednak zdechnie pies z hodowli to co? Możemy liczyć na zwrot kasy czy na drugiego psa?[/QUOTE] U uczciwych hodowców tak. Znajomi kupili onka, okazało się że pies ma sporą dysplazję, hodowca kiedy się dowiedział był gotowy wymienić psa. A że znajomi nie chcieli to zwrócił częśc kosztów za leczenie. ale nie powiem żeby to była reguła, wśród osób sprzedających psy z rodowodem też są osoby nieuczciwe
  24. Jak będę dzwonić to się zapytam o dojazd, ale jeśli pociąg będzie tylko do Zakopanego to tragedia nie dojazd, potem by dopiero trzeba busem do Nowego Targu i stamtąd dopiero, a nie wiem czy bezpośrednio pod ośrodek w ogóle coś jeździ, jeśli tak to rzadko.
  25. [quote name='NightQueen']w ogóle muszę zrezygnować, szkoda że nei w SW bo to kawałek ode mnie i mogłabym was odwiedzić, no ale trudno :shake:[/QUOTE] ja też żałuję, ale jak nas nie chcą to co zrobić.. [quote name='Tepes'][COLOR="blue"]ja bier 11-17 i na razie te 15 osób;)[/COLOR][/QUOTE] ok w poniedziałek zadzwonię. co do kasy to mój tata awaryjnie może zbierać ale jakby ktoś inny mógł to by było dobrze ^^
×
×
  • Create New...