-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
Ooo ile fotek :loveu: Cześć Ewa ! :multi:
-
[quote name='madziasto4']A co to jest zimowa miska? :eviltong: Ja brałam jeszcze pod uwagę komendę "roll" z angielskiego, więc możesz takiej użyć. Piruet/obrót- to zupełnie co innego niż turlanie się, więc jak dla mnie odpada. Ale równie dobrze można sobie utrudniać życie i na siad dać komendę "waruj", a na waruj "siad", więc jak ktoś ma ochotę...:lol: Komendę "obrót" mam właśnie na zrobienie kółeczka/piruetu.[/QUOTE] W zimowych kolorach :evil_lol: Obrót mi się podoba :loveu: Jutro zacznę treningi a póki co idziemy się kąpać :loveu: .. Z Jess :eviltong:
-
Arwena Diamond Passion FCI - Mój malutki skarbek <3 .
tigrunia replied to Princess_York's topic in Galeria
[url]http://i35.tinypic.com/2n1vt0.jpg[/url] super :multi: Nieźle wam idzie :cool3: Gratulujemy :loveu: Zapomniałam, że Ada też jechała na tą wystawę :oops: A Zahisia co?Bez lokaty? :roll: Valentino też był? Sorki, że Ciebie pytam ale Ada galerię zamknęła (:mad:) a na gg jej brak :shake: -
[quote name='dzasta']O sprzątasz to znak że czujesz się lepiej ale ma nadzieję że się nie przemęczałaś zbytnio :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol: Aż tak bardzo nie :evil_lol: [quote name='ladyyork']Witaj tigrunia dawno u ciebie nie byłam, co słychać u ciebie i twoich dziewczyn:lol:[/QUOTE] Cześć Mila ;) U mnie choroba właśnie przemija i jutro do pracy czas :cool1: Dziewczyny ok, Buff wczoraj wykąpana :loveu: A Jess sobie biega i smrodek za sobą niesie .. :loveu: :evil_lol: [quote name='Pegaza']Be a nie chcesz moich dziewczyn wyszorowac?:evil_lol: aa Ula mi przypomniala m-a mi sciąl hortensje buu, tesc twierdzi ze mi nie zakwitnie bo tych suchych kwiatow sie nie scina...Ula a jak Ty myslisz? ze zapytam tutaj u Be...[/QUOTE] Nie :eviltong: Ale wyczytałam, że to już nieaktualne bo wykąpane :evil_lol: [quote name='...::Basia::...']hej:multi: A i jak Be kupiłaś już sobie ten aparat? I na który sie w końcu zdecydowałaś?:roll: I jak tam zdrówko bo u mnie fatalnie?:placz:[/QUOTE] Cześć Basia ;) Nie no nie kupiłam jeszcze .. czekam aż stanieją :evil_lol: Zdrowie wraca do normy :cool1: Kaszel mnie jeszcze męczy ale to normalne akurat .. jeszcze z tydzień - dwa mnie pomęczy :mad:
-
[url]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/m104/IMG_0487.jpg[/url] fajne miski :loveu: Przydały by mi się jakieś "zimowe" teraz bo mam te z ikei zielono niebieskie :roll: A Masterek no rewelacja :loveu: Muszę tak Jessi nauczyć :evil_lol: Masz jakąś inną nazwę dla tej komendy? "Turlaj się" takie jakieś .. nie podoba mi się :roll:
-
Cze Daria z wieczora :multi:
-
[quote name='dysia-u']Cześć Be :lol: eee widze że wracasz do żywych jak juz ci brudne siulki przeszkadzają :evil_lol: Ja dziś poszłam w ślady Darii i na grabiach jeżdziłam. Ale moje juz nie nówki , bez metki jak te u Darii. Już się dziś wkurzyłam :angryy: na nasze krzoczki i ucięłam jeszcze nowe sadzonki. Może te jakieś lepsze będą. Ale ty sie nie przejmuj do wiosny daleko , a ja o tym pamietam :lol:[/QUOTE] Jadły wczoraj kurze łapki i śmierdzą niemiłosiernie :cool1: No już teraz tylko Jess śmierdzi :eviltong: Ja na mopie dziś jeździłam :megagrin: [quote name='madziasto4']I co, na którą padło? :lol:[/QUOTE] Buff - z lenistwa :p [COLOR=PaleTurquoise]Kurde gdzie jest Aga ? :-([/COLOR]
-
Eeee myślałam, że tym razem Masterito w roli głównej - ten już widziałam :evil_lol:
-
[url]http://img7.imageshack.us/img7/5952/img8594x.jpg[/url] :turn-l:
-
[url]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/m104/IMG_0542.jpg[/url] zaroślak kochany jeden :loveu::loveu::loveu:
-
[url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/DSCF2659.jpg[/url] ależ ma groźną minkę :loveu:
-
Czy to ważne czy w środku dnia czy nocy ? Ważne, że spać nie dałaś :evil_lol: Cześć! :loveu:
-
[quote name='Pegaza']Pisalam ze grabie pokupowalismy:cool3: ma sie wyczucie nie Be?:cool3: zobacze co sie da jeszcze wstawic:cool1:[/QUOTE] I co - dużo roboty było? Pewnoś wykończona? :razz: No pod wrażeniem jestem :crazyeye:
-
[url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/DSCF2719.jpg[/url] juhu :multi: Przyszła .. wywołana do tablicy :multi:
-
No przecież miała dzisiaj jechać porządki na działencji robić :loveu:
-
Śliczne koniki, motylek też cudny ale to [url]http://lh5.ggpht.com/_2xVIygt8T-E/Sv2QdYqWXGI/AAAAAAAAAIw/QNuurF-i9nY/s512/P1010614.JPG[/url] najlepsze :loveu:
-
Arwena Diamond Passion FCI - Mój malutki skarbek <3 .
tigrunia replied to Princess_York's topic in Galeria
Będziemy trzymać kciuki za Arwenkę ;) -
[quote name='...::Basia::...']Ja też nie jestem w orange tylko w erze i sądze ze u nich też coś takiego powinno być:cool1: A pozatym Be nie oglądasz reklam? Przeciez jest teraz ta cała promocja "środy z orange w cinema city w całej polsce". Całe szczęscie ze moja cioteczna sis jest w orange to mam bilety za pół ceny:evil_lol:[/QUOTE] :shake: nie widziałam takiej reklamy :shake:
-
[quote name='...::Basia::...']Nawet Be jak jakiś twój znajomy ma w orange to możesz sie załapać na taki bilet (jeśli idziesz z kimś) bo on jest normalny a nie ulgowy, nawet jak ten znajomy nie idzie:eviltong:[/QUOTE] A co to Ci z Orange jacyś lepsi , że tańsze bilety mają ? :mad: Nie mam nikogo w orange :angryy: