Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [url]http://img263.imageshack.us/img263/5117/p1013875.jpg[/url] lubie takie domowe fotki :loveu: Kurka Madźka spraw sobie może drugiego piesa ? :roll:
  2. A co Ci nie działa ?
  3. [quote name='Pegaza']No Madzia zrobisz interesik heh na tych latawicach:P[/QUOTE] Chyba pływawicach :evil_lol:
  4. A już widzę .. faktycznie .. Właśnie - mi reklama też czasem wskoczy a przecie mam zapłacony abo :angryy: :mad:
  5. [quote name='Pegaza']Ooo to sporo umiesz:D co nie ma co nie ma to rob a nie siedz...;P[/QUOTE] Idę spać :eviltong: Od 3:30 jestem dziś na nogach :cool1: Zaliczyłam przygotowania do jutrzejszego remontu tj. gruntowanie scian, sufitu,pranie i sprzątanie oraz imieniny babci Feli :roll: No i jeszcze odrobiłam lekcje na dogo :loveu: Więc zmykam .. baju
  6. [quote name='Pegaza']ja wchodze przez szybkie menu.. Madzia ja tego nie mam ...owszem pisze opcje zaawa... i co z tego jak klikam i nic nie dziala...[/QUOTE] Nie wiem co to szybkie menu :shake: Już wiem, że można wejść od razu klikajac na "ustawienia" :loveu: Daria mi działa chyba wszystko bez zarzutu :roll: Nie wiem czemu Tobie nie działa :shake: Może jeszcze dopracowują? :roll:
  7. Cze po nowemu :cool1: Własnie wylookałam, że zabrali nam płomyczki :placz:
  8. [URL="http://i819.photobucket.com/albums/zz113/m104/IMG_0588.jpg"]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/m104/IMG_0588.jpg :evil_lol: [/URL] Niezłe te krewecie :cool1: Szybko się zawalisz nimi :-o
  9. Nagadane non limite :shake: :evil_lol: [quote name='dysia-u']Daria ja się kończe na dg !! Niech Be mówi co chce!! Co jedno uda mi się jakos przebrnąc to za chwile już mi się gubi.Przedtem potrzebowałam kilka minut żeby polatać po galeriach i zobaczyć co w traiwe piszczy , a teraz?! Łaże tam i z powrotem i coś mi się miesza. Niektóre napisy są przysłonięte innymi napisami /u ciebie też?/Znależć subskrybcje to ... ola boga!! nawet emotek nie moge wstawić kiedy chce bo opcje zaawansoawnie migaja[/QUOTE] W subskrybcje to ja póki co wchodzę tak : u góry po prawej "Twój profil" i wtedy się pojawia "panel kontrolny" też u góry po prawej - no i wsio jest :loveu: Nie wiem czy jest jakiś szybszy sposób jak przedtem :cool1: Kasia ja wiedziałam co to będzie więc wcale głosu nie włączyłam :evil_lol: Już nie raz dostałam coś podobnego :mad:
  10. [quote name='...::Basia::...']Hej Ja też nie mogłam i wciąż sie zacina :/ A co tam u was? A odnośnie aparatu to właśnie mi sie przypomniało:): możesz go kupić taki na foto joker ja tam swój kupiłam bardzo tanio i jestem zadowolona:)[/QUOTE] Cześć Basia :multi: Ja tam jeszcze czekam z aparatem .. ale wiem, ze w foto.. tanio :loveu: Już to wypatrzyłam :multi: [quote name='*kleo*']Cze Be :multi: Widzę, że nie tylko u mnie w galerii pustki :eviltong:[/QUOTE] Cze Klaudia .. no wymiotło towarzystwo :evil_lol: [quote name='iwa63']Wpadliśmy się przywitać;)[/QUOTE] [quote name='Pestka']Hej Wam, co słychać? :cool3:[/QUOTE] [quote name='Doti1986']Witamy się piątkowo:)[/QUOTE] Cześć dziewczyny :multi: [quote name='Pegaza']Zolwik Be :D dawaj focie bo tu pusto:P[/QUOTE] Żółwik :evil_lol: Nie mam :eviltong: [quote name='Kasia']cze Beatrycze :lol: się zapoznajemy z nowym "terenem" w mdłym wydaniu :p[/QUOTE] Cze Kaś .. ja też się zapoznaję .. :roll: Umiem już multicytata zrobić :multi: :evil_lol:
  11. Uff.. przebrnęłam przez wszystkie pytania :multi: - czekam z niecierpliwością na wyniki :loveu:
  12. :evil_lol: Ja tam sie domyślałam, że wcześniej czy później zmienią to forum .. szkoda, że nie ma już dawnego wyglądu no ale cóż - jak się nie ma co się lubi ... ;) Miłego wieczorku :loveu:
  13. A czemu na poprzedniej stronie nie miałam multicytatu a na tej moge zrobić ? hmm .. w każdym bądź razie cześć :D
  14. Hehe dobre ! Dziewczyny - trzeba iść z techniką na przód! Uczcie się uczcie:evil_lol:
  15. Ale marudzicie :eviltong: Ja się nie mogłam dostać na dogo :mad: No ale już działa :multi:
  16. [quote name='ewa2909']Ja nie:eviltong:.Mnie boli za to [B]g[/B]ardełko:placz: Cze Daria:multi:[/QUOTE] Oooo nie zauważyłam, że Ewa też w klubie G :megagrin: Daria no .. :mad: Już po 22 :loveu: :diabloti:
  17. [quote name='dysia-u']zapomniaam wam się pochwalić że Mejsi już 4 !!! dzień sika tylko w ogrodzie. :multi::multi:No z jednym tylko ale ; podkład służy do siknięcia wczesnym rankiem bo o 6 nie wiem jeszcze o świecie . Ale przez cały dzien jak chce " coś" to siedzi pod drzwiami albo wącha w miejscu gdzie leżał podkład.:multi: Pies mądry tylko ja byłam niekonsekwentna. :mad: Po tym co pisałiście na forum o załatwianiu potrzeb fizjol. postanowiłam dobrać jej się do skóry :mad: i przypilnowałam w jakich porach "węszy " przy podkładzie i dlatego od razu była akcja WYJŚĆIE !!![/QUOTE] No brawoooo!!! :multi: A jednak się dało :loveu: Gratulacje dla Mejsuni i Pańci :loveu: :evil_lol:
  18. [quote name='...::Basia::...'][B]karkakarka[/B] przykro mi ale troche sie mylisz. Bo nie wystarczy tylko dać kod. Be by musiała też podać twój nr. kom i by musiała sobie ciebie najpierw zapisać w ten pod nr 241 i ty byś musiała wysłać jej tego smsa bo obsługa prosi o okazanie smsa z kodem:roll: Be chyba mozna później wykożystać (to zależy kiedy jej go wysłali bo tam jest data ważności):roll: A co tam u panienek?:eviltong::loveu:[/QUOTE] O jaaa ale galimatias :crazyeye:
  19. [quote name='Pegaza'] Be dobre dobre zimowa miska to miska w zimowych kolorach:evil_lol:[/QUOTE] No taaa... :eviltong: Kasia ja mam z Ikei podkładki :loveu: Takie zielone - też by trza na zimowe zmienić w sumie :cool1: :evil_lol: Cze Madziu :loveu: Nie miałam czasu na "obrót" :cool1:
  20. Oooo jak klub G to i ja się dołączę :megagrin: Też mnie [B]G[/B]łowa boli :megagrin:
  21. Cze wszystkim i każdej z osobna :loveu: :eviltong: Karinka dziękuję bardzo bardzo bardzo za pamięć no ale niestety w środę nie dam rady :-( Mam teraz drugą zmianę, w domu jestem o 18:30, obiad, sprzątanie i te sprawy .. no nie mam jak :placz: Szkoda bardzo bo chętnie bym skorzystała .. a nie można w przyszłą środę wykorzystać? :diabloti:
  22. [quote name='Luzia15']Straszne. Yorkshire terriery nie powinny nosić obroży, gdyż szkodzi to im na tchawicę. Yorki powinny nosić szelki, ale chyba właściciel tego psa o tym nie wie[/QUOTE] Luzia weź edytuj tą swoją wypowiedź bo jeszcze ktoś niedouczony przeczyta i uwierzy w te brednie :cool1:
  23. Gratulacje dla Gabinki !!!! :loveu::loveu::loveu: A gdzie fotki? :mad:
  24. [quote name='Doti1986']No to jakieś foteczki by się zdały:loveu::evil_lol:[/QUOTE] Z kapieli czy z treningu? :eviltong: Bo jak z kąpieli to już za późno :evil_lol:
  25. [url]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/IMG_1170.jpg[/url] :loveu: Jak ja sie już nie mogę następnych bąbelków doczekać :shake: Słodkie kluchy :loveu:
×
×
  • Create New...