Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='Pegaza']A co se zrobisz tym razem?[/QUOTE] Jak co roku w grudniu: czarno-złoto-srebrno-bordowe :eviltong:
  2. [quote name='jot11']Cześć wieczorkiem :multi: Ciekawska jestem-kozaczki już masz? :diabloti: Pozdrawiam serdecznie :multi:[/QUOTE] Cześć :multi: Mam :eviltong: [quote name='Princess_York']a jak można zapomnieć o Pudzianku :loveu: taki słodki cukierek z niego ;) . Ach te remonty .. wykańczają hihi .[/QUOTE] Niuniasek mój malutki :loveu: Tęsknię za nim .. :placz: Ogłaszam koniec remontu! Malowanie zostało - na wiosnę :diabloti: [quote name='madziasto4']Pokaż fotki z remontu, lubię pooglądać u kogoś :eviltong:[/QUOTE] E tam.. nic ciekawego :eviltong: [quote name='dzasta']Oj zwolnij tempo BE bo się wykończysz ale ja ostatnio też mam latania po urzędach i innych i mam dość Ja też chcę foty z remontu pooglądam sobie u kogoś bo u siebie nie lubię remontów :D[/QUOTE] Cze Justa .. fotki będą - kiedyś :evil_lol: [quote name='Pegaza']Be tylko nie mow ze jestes zarobiona bo nie uwierze..wracaj mi tu na dogo ale juz!!![/QUOTE] Dwa dni u mamy byłam bo się trochę rozchorowałam to przynajmniej miał się tam kto mną zająć i psami :roll: A łone kompa ni mają bo się spsuł. I mój też się chyba psuje :-( Będzie trzeba system na nowo wgrać.. [quote name='karkakarka']Hejka :) Wszyscy jacyś zaganiani :([/QUOTE] Cześć :multi: Takie czasy.. [quote name='Viky i Ja']Oj Daria Be się Ciebie chyba wcale nie boi :evil_lol: , nie masz daru przekonywania czy jak ???[/QUOTE] :evil_lol: [quote name='Pegaza']:x:snipersm::2gunfire: a na koncu bedzie tak:grab: Jak jej zaraz pogroze to wroci;)[/QUOTE] <boję się piekielnie> Noo.. to jestem :loveu: Psy żyją, ja też - ogolnie jakoś leci :loveu: Jutro na pazurki z rana jadę :loveu: :multi:
  3. Cześć Ula :multi:
  4. Ojj Torek widzę ciężkie chwile przeżywał :shake:.. zdrówka dużo :loveu:
  5. Kasię też gdzies wywiało :-(
  6. Haloo Madzia :shake:
  7. [quote name='Aga12']Mnie najbardziej zależy czy pieski z tej hodowli,nie mają ukrytych wad genetycznych,czy hodowca jest rzetelny,nie chcę trafić na naciągacza.To będzie mój pierwszy zakup yorka,jestem więc zielona w tym i boję się ,żeby mi ktoś nie wciskał szczeniaka,z którym na oko dla laika jest wszystko w porządku,a po kilku tygodniach,miesiącach okaże się,że coś mu dolega w sensie złej budowy,wady genetycznej, itd.i spędzę z nim więcej czasu u weta niż w domu.Oczywiście nie chodzi mi tu o zwykłe choroby,bo tego nie da się przewidzieć i tu nie miałabym pretensji. A może polecilibyście mi jeszcze inną,sprawdzoną hodowlę z Bydgoszczy lub okolic?[/QUOTE] W Amberhouse na pewno Cię nie oszukają ;) [quote name='Aga12']Może Tigrunia zechce się wypowiedzieć jak zajrzy na forum ;) Co do szczeniaków,to ja chciałabym pieskagdzieś około sierpnia,więc jest jeszcze trochę czasu. Princess_York dzięki za stronkę z hodowlami,juz jakiś czas temu,też na nia natrafiłam i przeglądałam.Zadzwoniłam też nawet do 3 hodowców:Amber House,Ars Ashanti i Zodiac's love.Pani z Zodiac's love,raczej mnie zbywała i chyba nie miała ochoty na udzielanie informacji.Powiedziała,że jak tylko jakieś szczenięta będzie miała w wakacje to do mnie oddzwoni,bo mój numer jej się wyświetlił,co akurat mało prawdopodobne,ponieważ mam włączoną opcję w telefonie,żeby się mój numer właśnie nie wyświetlał,dziwne wrażenie na mnie zrobiła.Natomiast Pan z Amber House i Pani z Ars Ashanti,byli bardzo mili,długo i chętnie ze mną rozmawiali o szczeniaczkach,pielęgnacji,bardzo chętnie odpowiadali na moje pytanie i ogólnie dobrze mi się z nimi rozmawiało już przez telefon,więc jakoś tak skłaniałabym się w kierunku zakupu pieska z tych hodowli. Ale jesli ktoś mi może coś polecić innego będę wdzięczna.[/QUOTE] No więc tigrunia jest :multi: I spieszy z pomocą .. Jak już wspomniałam Amberhouse to dobry wybór. Ludzie uczciwi, rzetelni zawsze doradzą/odradzą .. nie ma obaw - często u nich jestem bo mają sklep internetowy dla psiaków. Ostatnio jak byłam (z miesiąc temu) widziałam szczeniaki.. bardzo fajne, wesołe, dobrze zbudowane :loveu: Hodowlą Ars Ashanti zajmuje się moja znajoma wraz z mamą - obie są groomerkami. Obie gaduły więc nie dziwię się, że zrobiły dobre wrażenie na Tobie bo o psach na prawdę mogą godzinami .. :loveu: Szczeniaków aktualnie nie mają ale warto zaczekać bo suki mają rewelacyjne!! A dobór partnera na pewno będzie dobrze przemyślany! W Lazurycie z tego co wiem i obserwuję psiaki są małe i takie też są hodowane.. Dużo hodowców tam kupuje ale to nie pieski w moim typie ;) Co do Zodiac's Love nigdy się tą hodowlą nie interesowałam i nie wiem jakie mają szczeniaki i jacy to ludzie. No a ja szczeniaków spodziewam się dopiero na czerwiec . Mam nadzieję, że pomogłam ;) W razie co - pytaj :lol:
  8. [quote name='naweelitka']mam do Was pytanie, które nam (mi mężowi nie daje spokoju). Kupiliśmy suczkę, która ma niedługo skończy pół roku i waży 1,5 kg. Zależało nam bardzo na piesku, który osiądnie wagę ok 3 kg, ale obawiamy się, że to niestety niemożliwe. mamy już jedną dorosłą sunię, waży między 3 kg, a 3,20 w zależności od pory roku i uważamy jest idalna. Pytam osoby, które znają się za rzeczy, a jest tu takich dużo - śledzę forum :) No niestety - trafiła Ci się chudzina Jeśli chodzi o odżywianie to dostaje więcej niż zalecał hodowca + ciastka dla juniorów, ale to nic nie daje, przez 2 miesiące kiedy jest u nas urosła 25 dag :([/QUOTE] No niestety - trafiła Ci się kruszyna ;) Mam ten sam problem :angryy: Moja w 6 m-cu już osiągnęła swoją ostateczną wagę - 1,7 kg :shake:
  9. [quote name='Viky i Ja']Ale pięknie Gracka wygląda w tych loczkach :loveu: My już papier na papiloty mamy tylko nie wiem jak się do nich zabrać :([/QUOTE] Ada fajnie na swojej stronie pokazała jak robić papiloty:loveu: [url]http://www.diamondpassion.republika.pl/piel.html[/url]
  10. [quote name='Princess_York']wrzosowy poranek odrazu tak kolorowo się robi :) , dobry pomysł :lol: A jutro Rescue kończy 7 miesięcy , Arwena jest starsza aż o 2 dni :loveu: hihi . pozdrawiamy ;) .[/QUOTE] Oooo jak miło, że ktoś o Pudziu pamięta :loveu: Cześć laski :multi: Dziś miałam szlifowanie :angryy: Cały dzień sprzątam :shake: Jeszcze musiałam jechać OC zapłacić, zapłacić robotnikowi bo skończył robotę, u weta 100 zł znów wydałam i mam 20 zł w portfelu :placz: No ale jutro powinnam wypłatę dostać :multi: Oblecę szybko wasze galeryjki i idę spać - padam na twarz :shake:
  11. [quote name='madziasto4']Zdjęcie zrob nastepnym razem, bo ja musze widziec zanim zrobie :p[/QUOTE] O jaka wymagająca :evil_lol: Grunt, że smaczne co gwarantuję :loveu:
  12. [quote name='Asiaczek']Chyba powinnaś uczyc Bertą dwóch komend: siad! - to normalna komenda. I Siad na Cześku - czyli Berta idzie, szuka Cześka i siada na nim...:) pzdr.[/QUOTE] :roflt::roflt: Genialny pomysł :roflt: Cześć Justa :multi:
  13. Cześć laski :multi: No czasu jakoś mam mało :shake: A remont się nie posuwa :p Jutro myślę, że będzie szlifowane wreszcie i koniec .. póki co. Malować pewnie po świętach będziemy bo nawet na kolor nie mam pomysłu :roll:
  14. Cze Daria :multi: Przyszłam z pomysłem na obiad no ale to już na jutro :eviltong: Ja robiłam to wczoraj i obiad bardzo prosty i szybki :loveu: Kupujesz se na 3 osoby jedną większą pierś, kroisz ją na plasterki z połówki jakieś 3 wychodzą takie wiesz.. wzdłuż jak rybe filetujesz np. :cool3: przyprawiasz to to, podsmażasz na oleju chwilkę i wykładasz tymi plasterkami naczynie żaroodporne, kroisz pora, posypujesz nim piersi i na to dajesz cienką warstwę majonezu :loveu: Na 25-30 minut do piekarnika i gotowe :loveu: Do tego ziemniaczki i suróweczka wskazane :loveu:
  15. Nie znam takiego sklepu "UPS" :shake: Torebecka fajna :loveu: A kota to ja nigdy nie miałam jakoś tak na dłużej w domu.. jakieś tam dwa się przewinęły ale zawsze zwiały jak się je na dwór wypuściło :roll: Moja sis ma kota i wystarczy - tyle dobrze, że kastrowany :diabloti:
  16. O jak fajnie:multi: .. ja właśnie przyszłam prosić o aktualne fotki akwa:loveu:
  17. Ja aż tak bardzo po tych ogłoszeniach nie buszuję więc nie jestem w stanie stwierdzić czy zdjęcia są te same jednak potwierdzam fakt, że nastał czas kiedy faktycznie ciężko jest Yorka sprzedać :loveu:
  18. Cze Daria! Wpadam tak na chwilkę tylko przelotem ..
  19. [quote name='ladyyork']Już daje;) Ładna,głowa, stand. zgryz,oko,ucho, doskonała szyja, troche [B]brakuje mu muskulatury na grzbiecie[/B], b. piękny ruch i doskonałe konty. szata koloru standardowego, b. dobra w dotyku,jądra w porządku No to chyba dobry opis, powiedział że jak go podtucze będzie piękny (już trzeci sędzia mi to mówi:evil_lol:)[/QUOTE] Chyba jakieś intensywniejsze treningi by się przydały :evil_lol: Nie każdego psa da się utuczyć - wiem po Buff :shake: Tuczyłam ją miesiąc i przytyła 50 gram :angryy:
  20. Jaaa fajne pidżamki :loveu: A co to jest Ups? Czy Upsa? :roll:
  21. [quote name='Arabeska^^']Cześć Wam :loveu: Witamy się po bardzo długiej przerwie - ile tu się pozmieniało! :O Pozdrawiamy serdecznie i na razie lecimy dalej, bo tyyyle jeszcze jest zaległości do nadrobienia... :D Miłych Mikołajek i wieluuu prezentów :****[/QUOTE] Cześć Ci :cool3: Dziękujemy bardzo - prezentami nie pogardzimy :loveu: Jakiś akcent Świąteczny by się przydał w ten Mikołajkowy dzień :loveu: [CENTER][url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl5.glitter-graphics.net/pub/131/131555k8hls6uerg.gif[/img][/url] :evil_lol: [/CENTER]
  22. [quote name='dzasta']Moje okna już tak czekają długo długo na umycie ale jak tylko będzie słoneczny dzień muszę się za nie zabrać :D No ja byłam dzisiaj z moimi u Mamy i też małą demolkę zrobiły :)[/QUOTE] Cze Justa :multi: Za Twoją radą również poczekam na słoneczny dzień :evil_lol: [quote name='Pegaza']Bys z tej demolki fotki dala:cool1:[/QUOTE] A może i dam.. :cool3: [quote name='karkakarka']przyszłam się szybko przywitać, musiałąm się trochę cofnąć wstecz i znalazłam zdjęcie Pudziana, ale z niego słodziak :)[/QUOTE] Cześć :multi: Miło, że Pudziek się podoba :loveu: :loveu:
  23. [quote name='jot11']No to jesteśmy dwie,bo u mnie Mikołaja też nie było :shake: Czekam na Gwiazdkę :multi: Tylko najgorsze,że do mojej córki M też nie przyszedł :eviltong: [COLOR=#00ffff]Mamusia ma sklerozę,jutro trzeba cos kupić .[/COLOR] :eviltong:[/QUOTE] Wyrodna matka :shake: :evil_lol:
  24. [url]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/m104/IMG_0776.jpg[/url] gdzie tu jest co? :crazyeye:
  25. Jakiś dubel sie tu wkradł .. ;|
×
×
  • Create New...