-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
Mam parę fot Buff - tylko ją zdążyłam dziś wykąpać :p [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/233/ff2ec09a4c3fc547med.jpg[/IMG][/URL] Chyba jej po oczach za mocno świeciło :diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/230/6f41c632d2593365med.jpg[/IMG][/URL] Wersja pościelowa :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/146/4d80604cad7da78cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/234/2bf61358b50bf26fmed.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Pegaza']No Be ale mam nadzieje ze to juz koniec.. murarz mnie zawolal ze zrobil dziura w dol ladnie zakryta..:jupi: kuna ale skorzystac dalej nie moge...doradzil mi ze mam robic w reklamowke i za okno to wyrzucic buhahha taa prosto w pysk w tych na rusztowaniu to rzuce :D[/QUOTE] :crazyeye::crazyeye: Ale pomysłowy :evil_lol: Nie ma co :evil_lol:
-
Cześć Daria :multi: No Ty to masz przeboje z tym remontem :evil_lol: U mnie niestety tak wesoło nie jest :cool1:
-
A ja na nk wyczytałam :evil_lol: :loveu: [CENTER][SIZE=4]Najlepszego Klaudia :loveu:[/SIZE] :BIG::new-bday::BIG: [/CENTER]
-
[quote name='dysia-u']łłłłóooo żesz ty !!!! gdzie to wysłałam??!!! a jak bym specjalnie tak chciała to pewnie bym nie umiała.[/QUOTE] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Spokojnie - bez paniki :evil_lol:
-
No to opowiedz nam chociaż :evil_lol:
-
Ulka wysłałaś mi to na profil nie na PW :evil_lol: Ja bardzo chętnie ale zobaczymy jak nam plan podróży pozwoli.. Pogadamy bliżej wyjazdu :loveu:
-
Tylko tą fotkę zrób jak sąsiad akurat na kiblu będzie :diabloti:
-
Noo.. ja się jakoś 9 stycznia do Zakopca wybieram :loveu: Przez Kraków - Łuki chce do Wieliczki ale troche to spory wydatek :cool1: Nigdy nie byłam - nie wiem, może się dam namówić :lol:
-
Ty Ula gdzieś w okolicach Krakowa się mieścisz ?
-
Arwena Diamond Passion FCI - Mój malutki skarbek <3 .
tigrunia replied to Princess_York's topic in Galeria
Marzenka nie martw się - moja Buff ma wąsy krótsze od Arwenki :evil_lol: A w lutym idzie na szoł :loveu: :evil_lol: -
[quote name='Pegaza']No taa to ja drugi raz to napisze czy Ty z tym zdazysz do swiat:D[/QUOTE] Hihi - plany się pozmieniały :megagrin: Mam wolne jutro i w piątek a w czwartek na rano :multi: Może skończę w tym tygodniu ? :hmmmm: Chciałabym już okna zacząć myć.. :cool1: [quote name='...::Basia::...']Chyba nie:p a tak wogule to cześć Be:loveu:[/QUOTE] Cześć Basia :cool3: Jako, że jutro mam wolne ogłaszam wszem i wobec iż jutro będą fotki :crazyeye:
-
No nie .. dziury do sąsiadów :evil_lol: Tego jeszcze nie było :evil_lol: Cześć :diabloti:
-
Ula czy u Ciebie jest lato? :cool1:
-
[quote name='*kleo*']Się kartę telewizyjną ma i cudowną antenkę z którą trzeba latać po domu żeby obraz znośny złapać :eviltong: Ale całe 6 kanałów mam :evil_lol:[/QUOTE] Łał .. a w laptopie też się tak da ? :eviltong: [quote name='Magda']Słuchaj Be nie uwierzysz! Dzisiaj miałam mnóstwo snów, ale w pewnym momencie przyśniły mi się Twoje czerwone drzwi!! Hahahaha Coś mi się zakodowało, że farba od garbusa i wchodzę do jakiegoś domu, tam babka mi otwiera drzwi patrze, a one czerwone, pokryte taka skórą i się pytam dlaczego taki kolor, a ona mi na to, że mąż zdjął tapicerkę od siedzeń garbusa i obił drzwi! Myślałam, że padnę jak wstałam :evil_lol:[/QUOTE] No nie :mdleje::roflt::roflt::roflt:To Ci dopiero jajca :evil_lol: [quote name='Princess_York']Fajne sie mam sny hehe. A my wpadłyśmy powiedzieć czeeść :)[/QUOTE] Cześć :multi: [quote name='Pegaza']O ciups mi sie dzis snila T blee Be u mnie tez remoncik lazienkowy, faceci mnie zalamali ponoc beda dluzej siedziec niz 1 dzien..[/QUOTE] Hihi czytałam już u Ciebie w galerii co tam za afery masz :evil_lol: [quote name='Natalia&Lola']Życzymy milego tygodnia;)[/QUOTE] Dzięki i wzajemnie :multi: [quote name='dysia-u']my też sie witamy. wiatrowo ale ciepło[/QUOTE] Cześć Ulka :multi: [quote name='...::Basia::...']Hej:loveu: co tam u panienek?[/QUOTE] Cześć Basia :multi: Po staremu :evil_lol: Byłam wczoraj na "2012" .. co za film :crazyeye: Mówię wam - żaden film nie trzymał mnie w takim napięciu i to przez prawie 3 godziny :crazyeye:
-
[quote name='Pegaza']Ja ja uwielbiam takie remonty na zyczenie sasiadki z gory czytaj(wariatki) wymieniają nam rury kanalizacyjne bo miala slaby ciag wody ze to 4 pietro i se wyobrazcie syfu w domu i kurzu mamy przez nią,ja mam panele wiec demontaz dla nas zaden problem a jeszcze w marcu tez bedziemy remontowac lazienke wiec mi to w tym momencie lotto ale sasiedzi z dolu juz wszyscy po remontach lazienek kafelkowanych i kafalek zapasowych nie mają .To jeszcze nic, panowie zeszli dwa pietra nizej kuc sciany a ta z gory poszla do wc zrobic si.. no wiec wiecie gdzie to splynelo, jak tam podskoczylam do gory to ona na to ze nie wiedziala,lece dwa pietra w dol pytac facetow czy jej powiedzieli ze ma tego nie robic, faceci mowia ze mowili jej o tym. Po chwili slysze pukanie, ze ona przeprasza ze ona posprzata wrr ze ona tego celowo nie zrobila...dobrze ze tego duzo nie bylo i wsiaklo w ten brud z gruzu ale czujecie jak by ona zamiast tego zrobila co innego....chyba bym ją zamordowala..[/QUOTE] :crazyeye::crazyeye: Ale jaja :evil_lol: Klaudia też masz niezłego sąsiada :diabloti: Ale co do własnego domku to wcale nie jest tak kolorowo.. Kiedyś mieliśmy sąsiadów co po policje dzwonili przy każdej imprezie. Teraz toczymy walkę z sąsiadami z naprzeciwka o samochody a sąsiadka z boku ma pretensje, ze ją budzimy o 4, 5 rano jak do pracy wyjeżdżamy :crazyeye: No paranoja :shake: Nic tylko w lesie sobie szopkę wybudować.. Cześć :loveu:
-
Raczej zamówieniowa :evil_lol:
-
remontowo-kinowa :cool1:
-
Ja obiadu dziś nie robię :cool1: Do pracy idę na 14-16 więc po pracy na miasto coś zjeść skoczymy i do kina na 17:20 idę na 2012 a jeśli nie zdążę to na 17:40 na Nigdy nie mów nigdy a jeśli i na to nie zdążę to na 18 na Fame :evil_lol:
-
[quote name='megi82']witam Pudzio sliczniutki a jak remoncik?[/QUOTE] Cześć :multi: :loveu:Wiem :evil_lol: Remoncik pomału.. właśnie pozbyłam się czerwieni z jednych drzwi :diabloti: A Ł maluje mały korytarzyk więc coś się rusza.. [quote name='Doti1986']A ja obejrzałam calusią "Gnijącą pannę młoda" i mi się podobało:)[/QUOTE] Ja miałam TV włączony ale spałam więc widziałam tylko tyle co się tam czasem przebudziłam :roll: [quote name='*kleo*']Ja sobie wczoraj obejrzałam "Sleepy Hollow", potem żeby już zostać przy Burtonie to "Gnijącą pannę młodą" też chciałam obejrzeć, ale nie mam tu telewizora i muszę zasięg anteną łapać żeby na kompie oglądać, a i tak jest wojna mrówek na ekranie więc sobie podarowałam :roll:[/QUOTE] A jak to się robi, zeby mieć TV w kompie? :hmmmm: [quote name='...::Basia::...']Hej Be :loveu: Wkońcu to film Tima Burtona to musi być dobry:p Też chciałam obejzeć ale przysnełam po titanicu:( A jak tam remont?[/QUOTE] Cześć Basia :multi: Remont j.w. :razz: