-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
Sara daj no mi jakiegoś banera bo dodałam sobie Twoją stronkę do linków ale jakoś tak bez banera głupio.. Widzę, że stronkę dwujęzyczną zrobiłaś - bardzo fajnie :loveu: Też chciałam ale jakoś się zabrać za to nie mogę :roll:
-
Kasia Mikołaj u Ciebie był? :loveu:
-
Halooo Ula zasypało Cię czy jak? :-o :shake:
-
Ojj jaki tu fajny Mikołaj :loveu: A do mnie dziś nie przyszedł :shake: Jeszcze :grins:
-
[quote name='*kleo*']Cześć dziewczyny :) Nie zaglądałam na dogo, bo szybkość netu mnie osłabia i gratis połowa rzeczy nie działa. Jutro wracam do Olsztyna, więc wkleję w końcu jakieś fotki, napstrykałam trochę przez pobyt w domu, no i w miarę możliwości ponadrabiam zaległości i Was poodwiedzam :) Niedawno wróciłam z Bydgoszczy, byłam oglądać kawalera dla Gracji. Mogę Wam już oficjalnie powiedzieć, że ojcem jej przyszłych szczeniąt będzie Czardasz Lazuryt. Teraz pozostaje nam tylko czekać na tę nieszczęsną cieczkę, Gracka robi sobie z nas jaja i jeszcze nie dostała. Znając moje szczęście pewnie będę jechać z nią na krycie w Wigilię albo Sylwestra... :P No to do jutra :)[/QUOTE] No wiesz co .. mogłaś wpaść chociaż na kawę jak już w Bydgoszczy byłaś :mad: No ale fajnie, że tatuś już wybrany :loveu: Będą małe dzidzie :bigcool:
-
[quote name='Doti1986']Biegunki już na szczęście nie ma ale strasznie daje się nam we znaki jej choroba lokomocyjna:( jak tylko dłużej niż godzinę siedzi w samochodzie to wymiotuje:( zastanawiam się czy można coś pieskowi dawać na taką przypadłość:( a Pixi waży obecnie 1800gram:([/QUOTE] Polecam COCULINE ;) W każdej aptece dostaniesz - ja to podaję moim jak gdzieś dalej jedziemy :multi:
-
Uuuu chlebuś wygląda apetycznie :loveu: U mnie w cukierni robią takie różne przeróżne żytnie, orkiszowe , gwarki, IG :cool3: Jakiś czas był żeń-szeniowy ale już ni ma :roll:
-
[quote name='dysia-u']zapraszam jutro na kluski na parze i karkóweczke w sosie. Może i Mikołaj sie skusi , kto wie. ?! Mięsko , kapustka gotowe. Jutro tylko kluchy , bo w las nam się chce iść. Wody nie mamy 3 dzień. 2 godziny dziennie jest i koniec[/QUOTE] Ale numer :evil_lol: Dziś rano jak tylko oczy otworzyłam to widziałam kluski z sosem :-o :evil_lol: A jeszcze jak karkóweczka - ojj full wypasik :loveu:
-
[quote name='ewa2909']Pewnie takie braki że już zapomniałaś do czego był potrzebny. Cze Wam[/QUOTE] Już wiem.. u Darii ocieplali a mi też by się przydało :cool1: (e no emota zabrali :angryy:) Cześć Ci :multi: [quote name='...::Basia::...']Hej :loveu: No to bardzo fajnie ze jednak sie zdecydowałaś:) a przyszły juz?[/QUOTE] No coś Ty - dopiero wczoraj rano zamówiłam :eviltong: [quote name='dysia-u']chodze po galeriach i szukam banerka , cos mi go zeżarło bbuuu Cześć Be. Nie mamy wody to i okienka czekaja na lepsze czasy. Nawet nie chce mi sie mysleć o ich myciu[/QUOTE] No ja go nie zabrałam :shake: :evil_lol: A co Ci z wodą się stało? :-o Mnie naszła dziś ochota z rana na mycie okien chociaż w salonie ale już mi się odechciało :evil_lol: Pogoda taka byle jaka.. moze potem choć z wewnątrz umyję :roll: Wczoraj na maminych imieninach byłam z piesami :loveu: Zdemolowały mieszkanie razem z kotem i nie wiem kiedy babcia je znów wpuści :diabloti:
-
Cześć ;) Dużo zdrówka dla Pixuni :loveu:
-
[url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/DSCF2672.jpg[/url] Ale ma fajnego kangura :loveu:
-
[quote name='Pegaza']No narescie dobro decyzja podjeto.. na mikolaja sie gyszynk fajny sprawilas:) Jola jesli bedzie Be stac na tlumacza:evil_lol:[/QUOTE] Ano :multi: Siem cieszem :loveu: Byłam właśnie zapłacić bo na koncie zbrakło :cool1: W necie pełno tłumaczów online :diabloti: [quote name='dysia-u']Cześć Be. Ja też kozaczki kupiłam hahahahah[/QUOTE] Oooo :multi: Fajno :multi: [quote name='jot11']Decyzja prawidłowa :lol: Oj,to ja się dołożę na tłumacza :evil_lol: Będę miała okazję Was poznać :eviltong:[/QUOTE] Hihi - mam nadzieję :loveu: [quote name='Pegaza']Be widzisz sponsor sie juz znalazl, szybko Ci zalatwilam :evil_lol: to tera pogadaj jesio co ci oprocz tlumacza ma zasponsorowac bo chyba podejrzewam ze buty:eviltong:[/QUOTE] Czekaj czekaj na co to ja szukałam sponsora? Cos u Cie w galerii była gadka .. :hmmmm:
-
Noo.. profesjonalna stronka :loveu: Wsio piknie, ładnie no i nie martw się - ja rodowodów też nie mam a strona już dawno , dawno aktywna :cool1: Ada mi rodowody piękne zrobiła :loveu: No ale ja gapa niestety nie umiem ich wstawić :cool1: Oooo i nawet w linkach jestem :multi: :multi: Zaraz Ciebie też do siebie wrzucę :loveu:
-
D-E odbiór, odbiór!! Tak myślałam, ze ocieplać będą - fajnie masz bo Ci takie rzeczy za free robią :cool1: EDIT: Mówiłam już, że szukam sponsora? :roll:
-
[quote name='dzasta']Ale Buff te miny strzela jest niesamowita!!! A buciki bardzo fajnie :D[/QUOTE] Dziękujemy za uznanie :loveu: :evil_lol: Noo.. wiem :evil_lol: Cześć Justynka :multi: [quote name='Yoko2009'][URL]http://images46.fotosik.pl/233/3e9706f75e80b2ebmed.jpg[/URL] Witam:) piękna panienka ze słodkim jęzorkiem:) Pozdrawiam czwartkowo[/QUOTE] Cześć, cześć ! Dziękujemy :loveu: No i posprzątane jako tako.. jutro ostatnia partia gipsowania no i w przyszłym tyg będzie szlifowanie :crazyeye: :placz::placz:
-
Noo to miałaś wesoły dzionek :multi: A te parapety to co? Wymiana okien? Ocieplanie?Wymiana parapetów tylko?
-
[quote name='Pegaza']No sa fotki malej Baffy:loveu: gdzie ona ma oczka? [URL]http://images45.fotosik.pl/234/2bf61358b50bf26fmed.jpg[/URL] no ta fotka z jezorkiem fajna:) wlos juz ma dlugi :loveu:[/QUOTE] Włos długi? Taki sobie :eviltong: Z głową jest gorzej :cool1: [quote name='Pegaza']a szczewiki tyz fajne kupuj bydziesz lacha ze ła!!! :eviltong:[/QUOTE] Wciąż się waham.. [quote name='Viky i Ja']Słodkości :loveu: Jola gdzieś Ty te buty wypatrzyła? Na psiunie miałaś patrzeć a nie błądzić po dalszych planach :evil_lol:[/QUOTE] :loveu: [quote name='Doti1986']Damskie oki potrafi wiele dostrzec:) Mnie też się kozaczki podobają:)[/QUOTE] :multi: [quote name='...::Basia::...']Hej ;loveu: A jak dla mnie za mało widać na tym zdjeciu z Buff by ocenic :(:p[/QUOTE] Cześć Basia :multi: Jeszcze butów nie kupiłam ale wieczorem zamówię na bank bo już mnie nerwy zżerają, spać po nocach nie mogę, skupić się na pracy tyż nie :shake: :evil_lol: Remontu ciąg dalszy...
-
Cze Daria :multi: Jak tam sprzątanko? :diabloti: Ja nie wiem czemu wam nic nie chce chodzić :cool1: Mi działa wsio, mam emoty, edycję, zdjęcia normalnie wstawiam do tego dogo chodzi mi szybciej niż wcześniej :crazyeye: (tylko zdjęcia coś się wolno ładują ale to już wina mojego łącza :mad:) no i reklamy już znikły :multi::multi::multi:
-
Mnie też jakoś na pachołki uczył instruktor ale nie potrafiłam tego pojąć :cool1: Jakoś na czuja w końcu się nauczyłam ale na egzaminie za pierwszym razem za szybko stanełam i musiałam poprawiać :roll:
-
[quote name='Nati28'][URL]http://images46.fotosik.pl/233/3e9706f75e80b2ebmed.jpg[/URL] piekna panienka z jezorem :evil_lol: :loveu:[/QUOTE] :loveu::loveu: [quote name='Magda']Też nie kupuję ciuchów przez neta... buty? Nie mogę znaleźć na siebie w zwykłym sklepie, a co dopiero na aukcji :p Jednak muszę dotknąć, przymierzyć.[/QUOTE]+ A ja tam lubię na allegro sobie kupować i ciuchy i buty :eviltong: Nie wiem czy chce mi się jechać specjalnie do Poznania, żeby buty przymierzyć :diabloti:
-
[quote name='jot11']Skad ja to znam??? Mam tak samo.Najpierw sie zastanawiam godzinami,później decyzja,że kupuję i wtedy zazwyczaj już nie ma rzeczy,którą wybieram.No i się wściekam :evil_lol::evil_lol: Także teraz staram się podejmować decyzje od razu aby później nie żałować,że ktoś inny mi sprzed nosa coś sprzatnął...:diabloti: Pozdrawiam :multi: Ps.Kozaczki kupuj,fajne są :p[/QUOTE] Kurde no i tak powinnam zrobić ale.. :shake: :evil_lol: [quote name='...::Basia::...']Hej :loveu: Śliczna Buff :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] Cześć Basia :cool3: Dzięki :loveu: [quote name='Magda']Be kupuj, kupuj! Mam takie i świetnie dają w kość po dłuższym chodzeniu :evil_lol: Ale jakie sexy... :loveu: Fajna sesja pościelowa :loveu:[/QUOTE] Wysokość obcasa mi nie straszna bo na co dzień w takich dygam a co do chodzenia to wiesz.. mam auto i za wiele nie chodzę :evil_lol: A w biurze te 8 h to nie ma problemu w takich butach ;) Łuki mówi,ze pojedziemy w sobotę do Poznania (:cool3:) po nie.. Nie lubi jak kupuję przez internet :cool1: :loveu:
-
[quote name='jot11']Ślicznotka :loveu::loveu::loveu: Te kozaki w tle też niczego sobie :evil_lol:[/QUOTE] Dzięki Joluś :loveu: No kurka patrzę się na nie od rana i nie mam dość silnej woli aby wcisnąć "KUP TERAZ" :evil_lol: Jak poprzednia para poszła to byłam zła a teraz po miesiącu znów są :loveu: No a ja się waham .. :cool1: I jeszcze 4 .. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/121/2000c02b3592b9ecmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/121/e86f23ca6976511emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/229/a4b8d04528e5ee8emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/233/3e9706f75e80b2ebmed.jpg[/IMG][/URL]