Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. Sara daj no mi jakiegoś banera bo dodałam sobie Twoją stronkę do linków ale jakoś tak bez banera głupio.. Widzę, że stronkę dwujęzyczną zrobiłaś - bardzo fajnie :loveu: Też chciałam ale jakoś się zabrać za to nie mogę :roll:
  2. Kasia Mikołaj u Ciebie był? :loveu:
  3. Halooo Ula zasypało Cię czy jak? :-o :shake:
  4. Ojj jaki tu fajny Mikołaj :loveu: A do mnie dziś nie przyszedł :shake: Jeszcze :grins:
  5. [quote name='*kleo*']Cześć dziewczyny :) Nie zaglądałam na dogo, bo szybkość netu mnie osłabia i gratis połowa rzeczy nie działa. Jutro wracam do Olsztyna, więc wkleję w końcu jakieś fotki, napstrykałam trochę przez pobyt w domu, no i w miarę możliwości ponadrabiam zaległości i Was poodwiedzam :) Niedawno wróciłam z Bydgoszczy, byłam oglądać kawalera dla Gracji. Mogę Wam już oficjalnie powiedzieć, że ojcem jej przyszłych szczeniąt będzie Czardasz Lazuryt. Teraz pozostaje nam tylko czekać na tę nieszczęsną cieczkę, Gracka robi sobie z nas jaja i jeszcze nie dostała. Znając moje szczęście pewnie będę jechać z nią na krycie w Wigilię albo Sylwestra... :P No to do jutra :)[/QUOTE] No wiesz co .. mogłaś wpaść chociaż na kawę jak już w Bydgoszczy byłaś :mad: No ale fajnie, że tatuś już wybrany :loveu: Będą małe dzidzie :bigcool:
  6. [quote name='Doti1986']Biegunki już na szczęście nie ma ale strasznie daje się nam we znaki jej choroba lokomocyjna:( jak tylko dłużej niż godzinę siedzi w samochodzie to wymiotuje:( zastanawiam się czy można coś pieskowi dawać na taką przypadłość:( a Pixi waży obecnie 1800gram:([/QUOTE] Polecam COCULINE ;) W każdej aptece dostaniesz - ja to podaję moim jak gdzieś dalej jedziemy :multi:
  7. Uuuu chlebuś wygląda apetycznie :loveu: U mnie w cukierni robią takie różne przeróżne żytnie, orkiszowe , gwarki, IG :cool3: Jakiś czas był żeń-szeniowy ale już ni ma :roll:
  8. [quote name='dysia-u']zapraszam jutro na kluski na parze i karkóweczke w sosie. Może i Mikołaj sie skusi , kto wie. ?! Mięsko , kapustka gotowe. Jutro tylko kluchy , bo w las nam się chce iść. Wody nie mamy 3 dzień. 2 godziny dziennie jest i koniec[/QUOTE] Ale numer :evil_lol: Dziś rano jak tylko oczy otworzyłam to widziałam kluski z sosem :-o :evil_lol: A jeszcze jak karkóweczka - ojj full wypasik :loveu:
  9. [quote name='ewa2909']Pewnie takie braki że już zapomniałaś do czego był potrzebny. Cze Wam[/QUOTE] Już wiem.. u Darii ocieplali a mi też by się przydało :cool1: (e no emota zabrali :angryy:) Cześć Ci :multi: [quote name='...::Basia::...']Hej :loveu: No to bardzo fajnie ze jednak sie zdecydowałaś:) a przyszły juz?[/QUOTE] No coś Ty - dopiero wczoraj rano zamówiłam :eviltong: [quote name='dysia-u']chodze po galeriach i szukam banerka , cos mi go zeżarło bbuuu Cześć Be. Nie mamy wody to i okienka czekaja na lepsze czasy. Nawet nie chce mi sie mysleć o ich myciu[/QUOTE] No ja go nie zabrałam :shake: :evil_lol: A co Ci z wodą się stało? :-o Mnie naszła dziś ochota z rana na mycie okien chociaż w salonie ale już mi się odechciało :evil_lol: Pogoda taka byle jaka.. moze potem choć z wewnątrz umyję :roll: Wczoraj na maminych imieninach byłam z piesami :loveu: Zdemolowały mieszkanie razem z kotem i nie wiem kiedy babcia je znów wpuści :diabloti:
  10. Cześć ;) Dużo zdrówka dla Pixuni :loveu:
  11. [url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/DSCF2672.jpg[/url] Ale ma fajnego kangura :loveu:
  12. [quote name='Pegaza']No narescie dobro decyzja podjeto.. na mikolaja sie gyszynk fajny sprawilas:) Jola jesli bedzie Be stac na tlumacza:evil_lol:[/QUOTE] Ano :multi: Siem cieszem :loveu: Byłam właśnie zapłacić bo na koncie zbrakło :cool1: W necie pełno tłumaczów online :diabloti: [quote name='dysia-u']Cześć Be. Ja też kozaczki kupiłam hahahahah[/QUOTE] Oooo :multi: Fajno :multi: [quote name='jot11']Decyzja prawidłowa :lol: Oj,to ja się dołożę na tłumacza :evil_lol: Będę miała okazję Was poznać :eviltong:[/QUOTE] Hihi - mam nadzieję :loveu: [quote name='Pegaza']Be widzisz sponsor sie juz znalazl, szybko Ci zalatwilam :evil_lol: to tera pogadaj jesio co ci oprocz tlumacza ma zasponsorowac bo chyba podejrzewam ze buty:eviltong:[/QUOTE] Czekaj czekaj na co to ja szukałam sponsora? Cos u Cie w galerii była gadka .. :hmmmm:
  13. Kupiłam :mdleje:(:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:)
  14. Noo.. profesjonalna stronka :loveu: Wsio piknie, ładnie no i nie martw się - ja rodowodów też nie mam a strona już dawno , dawno aktywna :cool1: Ada mi rodowody piękne zrobiła :loveu: No ale ja gapa niestety nie umiem ich wstawić :cool1: Oooo i nawet w linkach jestem :multi: :multi: Zaraz Ciebie też do siebie wrzucę :loveu:
  15. D-E odbiór, odbiór!! Tak myślałam, ze ocieplać będą - fajnie masz bo Ci takie rzeczy za free robią :cool1: EDIT: Mówiłam już, że szukam sponsora? :roll:
  16. [quote name='dzasta']Ale Buff te miny strzela jest niesamowita!!! A buciki bardzo fajnie :D[/QUOTE] Dziękujemy za uznanie :loveu: :evil_lol: Noo.. wiem :evil_lol: Cześć Justynka :multi: [quote name='Yoko2009'][URL]http://images46.fotosik.pl/233/3e9706f75e80b2ebmed.jpg[/URL] Witam:) piękna panienka ze słodkim jęzorkiem:) Pozdrawiam czwartkowo[/QUOTE] Cześć, cześć ! Dziękujemy :loveu: No i posprzątane jako tako.. jutro ostatnia partia gipsowania no i w przyszłym tyg będzie szlifowanie :crazyeye: :placz::placz:
  17. [quote name='Pegaza']Tys jes epno :D mecza Cie te szczewiki choby kac :D ze jak ze co z glowa ma?> za malo tam wlosow?[/QUOTE] Co żem? :crazyeye: :evil_lol: Gadaj że po ludzku :evil_lol: Za mało i za krótkie :p
  18. Noo to miałaś wesoły dzionek :multi: A te parapety to co? Wymiana okien? Ocieplanie?Wymiana parapetów tylko?
  19. [quote name='Pegaza']No sa fotki malej Baffy:loveu: gdzie ona ma oczka? [URL]http://images45.fotosik.pl/234/2bf61358b50bf26fmed.jpg[/URL] no ta fotka z jezorkiem fajna:) wlos juz ma dlugi :loveu:[/QUOTE] Włos długi? Taki sobie :eviltong: Z głową jest gorzej :cool1: [quote name='Pegaza']a szczewiki tyz fajne kupuj bydziesz lacha ze ła!!! :eviltong:[/QUOTE] Wciąż się waham.. [quote name='Viky i Ja']Słodkości :loveu: Jola gdzieś Ty te buty wypatrzyła? Na psiunie miałaś patrzeć a nie błądzić po dalszych planach :evil_lol:[/QUOTE] :loveu: [quote name='Doti1986']Damskie oki potrafi wiele dostrzec:) Mnie też się kozaczki podobają:)[/QUOTE] :multi: [quote name='...::Basia::...']Hej ;loveu: A jak dla mnie za mało widać na tym zdjeciu z Buff by ocenic :(:p[/QUOTE] Cześć Basia :multi: Jeszcze butów nie kupiłam ale wieczorem zamówię na bank bo już mnie nerwy zżerają, spać po nocach nie mogę, skupić się na pracy tyż nie :shake: :evil_lol: Remontu ciąg dalszy...
  20. Cze Daria :multi: Jak tam sprzątanko? :diabloti: Ja nie wiem czemu wam nic nie chce chodzić :cool1: Mi działa wsio, mam emoty, edycję, zdjęcia normalnie wstawiam do tego dogo chodzi mi szybciej niż wcześniej :crazyeye: (tylko zdjęcia coś się wolno ładują ale to już wina mojego łącza :mad:) no i reklamy już znikły :multi::multi::multi:
  21. [quote name='...::Basia::...']A ja ich najpierw nie zauważyłam i błdze po stronach o co chodzi:( ale jak dla mnie za wysoki obcas i tak samo jak Magda lubie dotknać, zobaczyc czy wygodne :p[/QUOTE] To czy wygodne akurat dla mnie najmniej ważne :evil_lol:
  22. Mnie też jakoś na pachołki uczył instruktor ale nie potrafiłam tego pojąć :cool1: Jakoś na czuja w końcu się nauczyłam ale na egzaminie za pierwszym razem za szybko stanełam i musiałam poprawiać :roll:
  23. [quote name='Nati28'][URL]http://images46.fotosik.pl/233/3e9706f75e80b2ebmed.jpg[/URL] piekna panienka z jezorem :evil_lol: :loveu:[/QUOTE] :loveu::loveu: [quote name='Magda']Też nie kupuję ciuchów przez neta... buty? Nie mogę znaleźć na siebie w zwykłym sklepie, a co dopiero na aukcji :p Jednak muszę dotknąć, przymierzyć.[/QUOTE]+ A ja tam lubię na allegro sobie kupować i ciuchy i buty :eviltong: Nie wiem czy chce mi się jechać specjalnie do Poznania, żeby buty przymierzyć :diabloti:
  24. [quote name='jot11']Skad ja to znam??? Mam tak samo.Najpierw sie zastanawiam godzinami,później decyzja,że kupuję i wtedy zazwyczaj już nie ma rzeczy,którą wybieram.No i się wściekam :evil_lol::evil_lol: Także teraz staram się podejmować decyzje od razu aby później nie żałować,że ktoś inny mi sprzed nosa coś sprzatnął...:diabloti: Pozdrawiam :multi: Ps.Kozaczki kupuj,fajne są :p[/QUOTE] Kurde no i tak powinnam zrobić ale.. :shake: :evil_lol: [quote name='...::Basia::...']Hej :loveu: Śliczna Buff :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] Cześć Basia :cool3: Dzięki :loveu: [quote name='Magda']Be kupuj, kupuj! Mam takie i świetnie dają w kość po dłuższym chodzeniu :evil_lol: Ale jakie sexy... :loveu: Fajna sesja pościelowa :loveu:[/QUOTE] Wysokość obcasa mi nie straszna bo na co dzień w takich dygam a co do chodzenia to wiesz.. mam auto i za wiele nie chodzę :evil_lol: A w biurze te 8 h to nie ma problemu w takich butach ;) Łuki mówi,ze pojedziemy w sobotę do Poznania (:cool3:) po nie.. Nie lubi jak kupuję przez internet :cool1: :loveu:
  25. [quote name='jot11']Ślicznotka :loveu::loveu::loveu: Te kozaki w tle też niczego sobie :evil_lol:[/QUOTE] Dzięki Joluś :loveu: No kurka patrzę się na nie od rana i nie mam dość silnej woli aby wcisnąć "KUP TERAZ" :evil_lol: Jak poprzednia para poszła to byłam zła a teraz po miesiącu znów są :loveu: No a ja się waham .. :cool1: I jeszcze 4 .. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/121/2000c02b3592b9ecmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/121/e86f23ca6976511emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/229/a4b8d04528e5ee8emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/233/3e9706f75e80b2ebmed.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...