-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
Ja mam dwie suczki - jedna ma 3 lata, druga 1,5. Starsza jeszcze nie chorowała, młoda ma wciąż problemy ze skórą ale chyba nie o takie choroby tu chodzi zresztą musiałby się wypowiedzieć ktoś kto ma starszego Yorka albo nawet kilka Yorków :p A jeśli chodzi o wybór York czy West to przy Yorku o wiele więcej napracujesz się przy kąpielach i czesaniu to na pewno ale nic więcej nie powiem bo nigdy bliżej nie miałam do czynienia z tą rasą ;) Anastazja to, że pies ma klapnięte ucho jest najczęściej winą właściciela a nie hodowcy a wełnisty włos no cóż - genetyka. Pewnie go odziedziczył po jakimś dziadku-pradziadku :cool3:
-
[url]http://img714.imageshack.us/img714/5396/p1030488.jpg[/url] tak często ścielisz ? :evil_lol: Chłopaki rozrabiaki fajne już są :loveu: U mnie tak nie uciekną szybko bo ciut wyżej mam drzwiczki :cool3: A Gracka mówisz woli samotność? To chyba dlatego, że to chłopaki :evil_lol: Jess też Pudziana długo nie pieściła a z laskami siedzi non stop - aż odleżyn dostała :crazyeye: Noo.. i cześć po świętach :multi:
-
[quote name='Doti1986']Dziewczyny mam takie pytanie bo sąsiadka się zaczęła niepokoić bo jej suczka ma regularnie jak w zegarku co 4 miesiące cieczkę i zastanawia się czy to normalne;) Sunia jest strasznie nadpobudliwa i cały czas gwałci zabawki i sama nie wie co już ma z nią zrobić;)[/QUOTE] WYSTERYLIZOWAĆ :cool3: Nie wiem czy to już powód do zmartwień.. Jess ma po 7 m-cach a następną po 4-ch, 7,4.. i tak w kółko :lol: No.. i cześć wam :loveu:
-
Cze Daria po świętach :multi: Fotki widziałam :loveu: Liv jak zwykle wymiata :loveu:
-
Cześć :multi: Ale fajna sesja pościelowo-kąpielowa :loveu::loveu:
-
Ja coś takiego mówiłam, że po świętach będą ?? :crazyeye: Jolka w co Ty mnie wrabiasz :mad: Laski jeszcze imion przypisanych nie mają i cały czas zastanawiam się nad trzecim imieniem bo nie jestem go pewna :roll: Poza tym laski mają się dobrze, mama też - zaraz jedziemy na ściągnięcie szwów.. Fotek nowych nie robiłam :eviltong: Zrobię jutro :cool3:
-
Cze Klaudia :multi: Również filmik widziałam - zazdroszczę, że chłopaki już takie rozbrykane :loveu:
-
[quote name='Pegaza']Be a juz masz faworytke swoją? jak yorki sa male to tak samo wygladają hehe wycalowalabym te brzuszki te pozycje na plecach mnie zawsze rozczulaja:loveu:[/QUOTE] Najładniejsza na moje to jest dwójeczka czyli najmniejsza :eviltong: Ale zobaczy się.. 1 też jest fajna :loveu: [quote name='jot11']Dla wszystkich to dla mnie też [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/yahoo.gif[/IMG] Dla Ciebie Be też życzonka świąteczne [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/600/37347.gif[/IMG][/QUOTE] Hihi Dzięki Jolcia :cool3:
-
[quote name='Mała Rita'][COLOR=Red][B]Oby zdrówko dopisało, by jajeczko smakowało, by babeczka nie tuczyła, atmosfera miła była, by króliczek uśmiechnięty przyniósł radość w ten dzień święty!!! Staropolskim obyczajem, dużo szynki życzę z jajem, niech zające i barany pospełniają Wasze plany. Święta to jest czas wyżerki, a więc porzućcie swe rozterki.[/B][/COLOR][/QUOTE] Dzięki Asiu :loveu: Fajnie, że wpadłaś :multi: [quote name='karkakarka']Hej Be - gratuluję ślicznych dziewczynek :D Same baby ci wyszły hehe :loveu: A imionka już wymyśliłaś? Doczytałam, że wszystkie na Be mają być. Może Baby-Boo?, albo Baby-love? hehe tak jakoś mnie naszło na szybko heh:evil_lol: Wesołych świąt.[/QUOTE] Cze Karinka :multi: Dziękuję :loveu: Ano :loveu: Imionka już wymyślone :loveu: No trochę inne od tych Twoich ale muszę powiedzieć fajne wymysliłaś :multi: [quote name='Yoko2009']Jakie słodziutkie panieneczki:):) Wesołych Świat życzę i zmykam dalej do kuchni[/QUOTE] Dzięki Asiu :multi: Dzięki dziewczyny za zyczenia a to dla was : (wszystkich, żeby nieporozumień nie było :evil_lol:) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/274/468a77185b7ec3e6.jpg[/IMG][/URL]
-
[url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/2079.jpg[/url] śliczna moja :loveu: Cze Daria :multi: Daj kawałek serniczka :loveu:
-
[quote name='Doti1986'][URL]http://images48.fotosik.pl/279/d89f6082ee1760b6med.jpg[/URL] Nie ma jak dobre spanko po jedzonku:)[/QUOTE] No nie? Też tak uważam :evil_lol: [quote name='megi82']kochane maleństwa[/QUOTE] [quote name='Zuza i Noddy'][IMG]http://i43.tinypic.com/20sg0va.jpg[/IMG] Wesołych świąt![/QUOTE] Dzięki Zuza :loveu: [quote name='jot11'][URL]http://images48.fotosik.pl/279/d89f6082ee1760b6med.jpg[/URL] jak ja uwielbiam tą pozycję u tych małych laseczek :loveu::loveu::loveu: Ślicznotki :loveu:[/QUOTE] :loveu: [quote name='ladyyork']Jakie one słodziutkie ,chętnie bym ukradła je wszystie:diabloti: ,hhhhhhyyyyyyyyyy , dobry pomysł:loveu:, tigrunia wynajmuj obstawe:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Ojej :crazyeye: Ale nie wiesz gdzie mieszkam.. :evil_lol: [quote name='*kleo*'][URL]http://images50.fotosik.pl/279/872e5472853d42f4med.jpg[/URL] jednak koszulka poszła w odstawkę? [URL]http://images48.fotosik.pl/279/d89f6082ee1760b6med.jpg[/URL] a ta ma krawacik jak moje chłopaki :)[/QUOTE] Łuki jej ściagnął bo się wstydził na dwór wychodzić .. :evil_lol: To jest największa maciorka (3):loveu: Jedyneczka ma też troszkę białego ale pod pachą a dwójeczka ni kawałeczka w bieli :loveu: No.. my już wszystkie wstałyśmy zaraz idziemy na siusiu i do kuchni pichcić .. :roll:
-
Skoro fotki tak się podobają to macie jeszcze parę :multi: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/279/d89f6082ee1760b6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/279/a135fb3620a2b73dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/275/1255c0f571a6c4camed.jpg[/IMG][/URL] I dwa z dzisiaj :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/279/872e5472853d42f4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/279/93b98c24dc4c98b7med.jpg[/IMG][/URL]
-
Daria chyba nie chcesz nas opuścić..? :shake:
-
Cześć z rana :multi: Z fotkami przyszłam :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/275/20b721dc1f9c1c7dmed.jpg[/IMG][/URL] Piętrowo :cool3: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/275/acc1754243690cd7med.jpg[/IMG][/URL] DOlne piętro uciekło :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/166/fad20d90b3d7a041med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/279/b415e1521a2939cbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/278/bda2f5da85236488med.jpg[/IMG][/URL]
-
Ojej chłopaki jakie fajne się robią już :loveu: Super, że chrupki szamają :multi: A rezydencję mają mega czadową :loveu:
-
Ojej jak tu smutno :-( Biedna Roxi.. :-(
-
[quote name='*kleo*']Ja już profilaktycznie miałam wapno w strzykawce przed porodem przygotowane, do niedawna Gracka dostawała codziennie zastrzyk, a teraz doustnie tabletkę dziennie.[/QUOTE] Ojej zastrzyku to ja bym sama nie zrobiła :shake: Jess dostaje codziennie wapno w syropie ale widać za mało.. :shake: