Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. łoczy się schowały :eviltong: Wkleję potem jeszcze parę zdjątek ale póki co idę z nnią na dworek i zrobić obiadek - dziś DeVolai'e więc trochę to potrwa :shake:
  2. Co tak mało tych zdjęć Jofka??? :mad::mad:
  3. Trzymam mocno kiuki za obie panienki :) Bedzie dobrze ;)
  4. No mam ochotę, mam :) Hodowla tak -ale nie prędko..
  5. :shake: Jej nic nie przeszkodzi jak śpi :eviltong: Zdjęcia z dzisiejszej zabawy: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/32/78b1c830e9658742.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/107/23f2da2fa00d1b38.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/106/4e07227fe7d17bd1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/106/a4365d73fe8b4149.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/106/676a332e5844542f.jpg[/IMG][/URL]
  6. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/106/4afb13682583fa88.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/33/5e3e7dcf49943dba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/33/df95662739f5fd56.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/106/8930b6a4ead6845b.jpg[/IMG][/URL]
  7. Witaj imienniczko :) już jestem w domku i obiecane zdjęcia śpiącej Jessi wlaśnie się wgrywają na fotosik:multi: (już jest 60%)
  8. Już jestem w domku :multi:
  9. Ta..po nocy musiałam wszystkich do domu odwozić :angryy: Prawie nic nie spałam bo o 6 pobudka i do pracy!! Tragedia!!
  10. Dzień dobry Jofeczka i Toluś :) Jak się spało ?? Zdjątka będą??
  11. Ale nic nie piszecie gdzie jest to przedszkole ??? Chciałam się zapisać z moją Yorczką, ale nie wiem czy nie jest już za duża (ma 6 m-cy) no i szukam czegoś w Bydgoszczy
  12. Śliczna wnusia i śliczne pieski:loveu:
  13. Nie może być!! Jessi je RC i do tego dostaje z każdym posilkiem witaminki Salvikal !! Więc czego jej jeszcze brakuje ?? :placz:
  14. Moja bokserka [*] miała problemy ze stawami. Miała coś takiego, że nie mogła chodzić na tylne łapki, albo tylko na jedną ale dzień , dwa i jej przechodziło. Niestety nie zdążyliśmy jej nawet zacząć leczyć na to :( Zaraz po ropomaciczu dostała raka i cały czas z nim walczyliśmy .. i tak się nie udalo :( [*]
  15. Aaaalllleeee fotek!!! :multi::multi: Daisy jest prześlczna! Nie ścinaj jej tych włosków na zimę!! zamarznie Ci jeszcze bidulka :shake:
  16. No to i ja niedzielnie się przywitam :) A to suszenie skuteczne?? Szybko schnie ? :eviltong:
  17. białeyorki jak Ty możesz jej bronić?? Ona nie jest hodowczynią tylko rozmnażaczką zwierząt!! W jej hodowli spotykało się już takie szczeniaki jak mieszaniec Yorka z maltańczykiem bądź cziłką !! :-o To straszne co ona robi z tymi biednymi stworzeniami :shake: Nie potrafi ich nawet upilnować!! radzę poczytać więcej na ten temat i wtedy się wypowiadać bo nikt tutaj nikogo bez powodu nie oskarża!
  18. Heloł, Heloł ewrybady!! :multi: Wczoraj miałam małą imprezke w domciu no i nie mogłam tych zdjęć wrzucić, ale dziś mam więcej czasu to na pewno będą :multi: /znowu w pracy:placz:/
  19. [quote name='Agaty_B']Tigrunia ja polecam Ci duecik - suczka +suczka. Bez dwóch zdań :loveu:[/quote] No i chyba tak zrobię ;)
  20. No i jak Jofka - placki upieczone?? Trzeba było mówić to bym Ci wzięła z cukierni :eviltong: Miały być zdjęcia Tolka ... :mad:
  21. Nie Jofka, dziękuję , ale ja Jessi nie zamierzam stroić. Kupiłam jej tylko ten kubraczek, zeby tak nie marzła ale jest w jej kolorze więc nie rzuca się tak bardzo w oczy :) No i był szyty dla psiaków Pana Józefa z Sosnowca więc i na szczytny cel pieniążki poszły :lol: Na pewno nie będę jej w żadne sukienki , ani kombinezoniki stroić :eviltong:
  22. No oczywiście - tylko i wyłącznie ja :cool3: Tolek jest taki uroczy .. :loveu: achhhh...:loveu: Słodki, mały szkrabik :)
  23. Noo.. jestem pierwszym gościem .. ale fajnie , że Tolinek ma galeryjkę :loveu: :multi::multi::multi::multi::multi:
  24. Hehe.. oczywiście, że będą - specjalnie dla Ciebie :loveu:
×
×
  • Create New...