Ja też uważam to za głupote :shake: Przecież pieski muszą sie wybiegać. Potrzebują bardzo dużo ruchu - jedynie to co powiedziała Pati jest do przyjęcia na wystawach ale nie przesadzajmy ! Pies to nie zabawka !!
Witajcie w ten piekny i zimny sobotni poranek:lol:
Właśnie spijam kawusię - ktoś się dołączy ?? Może jakiegoś pączka Anusia? Ile rogali wczoraj wciągnęłaś , co ? Przyznaj sie :eviltong:
Ojej .. zapomnialam o zyczonkach!+ no wiec dla kochanego Luckiego wszystkiego naj naj naj najlepszego! Obys byl lobuzie grzeczny, sluchal panci i zadnych niespodzianek nie zostawial na dywanach!! :loveu:
[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_34_1.gif[/IMG]
[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/13/13_4_3.gif[/IMG]
Witam wszystkich w nioedzielny poranek :)
Zamierzam się z Jessi wybrać na jesienny spacerek więc może troche fotek będzie :)
Na wystawę jednak nie pojechałam :shake: Nie wpuszczają piesków więc niech się wypchają .. a rogoali mam pełno w swojej cukierni więc nie musze jeść poznanskich :eviltong: