-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
tigrunia replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
[quote name='Patikujek']hej wiecie jaką fajną rzecz znalazłam, u kogoś w galerii widziałam coś takiego [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_7.gif[/IMG][/URL][URL="http://smiley.smileycentral.com/download/index.jhtml?partner=ZSzeb095_ZNxpt237YYPL&utm_id=7923"][IMG]http://www.smileycentral.com/sig.jsp?pc=ZSzeb095&pp=ZNxpt237YYPL[/IMG][/URL] Kliknęłam w to i zainstalowałam i choć mam dodatkowy pasek narzędzi u górty przeglądarki to mam masę emotek które mogę wstawiac i do tego jest duzy wybur kursorów ja w tej chwili biegam po ekranie głową ślicznego owczarka niemieckiego:multi:[/quote] To akurat była moja emotka :lol: Uwielbiam je! Jest ich tam całe mnóstwo!! Pozdrowienia dla Baksika [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_15.gif[/IMG][/URL] -
Ale ślicznie razem wygladacie :loveu::loveu:
-
No wreszcie :multi::multi::multi:
-
Migotka - też jesteś czarno - biała jak Twoje biewery :loveu:
-
Jaki on pikny :loveu::loveu::loveu: [COLOR=paleturquoise]A gdzie ta sypialnia, co ? ;) [/COLOR]
-
[quote name='Magda_Miki']Hihihi...Tigrunia jak chcesz to ja mogę pomóc:diabloti: Chętnie się pobawię Buziaki dla małej! Oby tej nocy smacznie spała[/quote] Cześć M&M'sy :cool3: Dziękuję .. chćetnie skorzystamy z Twojej pomocy ;) [quote name='smallpati']sliczna dziewczynka :) przecudowna[/quote] Witamy w galerii Panny Jessi :multi:
-
No pikne foty :loveu::loveu: Tylko skąd wy słońce macie,co ???[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_12_12.gif[/IMG][/URL]
-
[quote name='PositiveThought']czymam kciuki. pozdrowienia dla Was, dziewczyny![/quote] [quote name='Patikujek']Cześć dziewczyny[/quote] [quote name='Ola164']Co tam u Jess słychać?[/quote] [quote name='natija']witam:):)ja tez trzymam kciuki:)[/quote] Witamy gorąco i też pozdrawiamy :) Jessi ma się wyśmienicie :D Nic jej już nie jest. Dziś ją wykąpałam i teraz jest czyściutka i pachnąca :loveu:
-
[quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][FONT=Georgia][COLOR=navy]Dzień dobry Beatko :)[/COLOR][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][COLOR=navy]Oj to male biedactwo cała nocke sie meczyło mam nadzieje że jej przeszło troszke...:loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][COLOR=navy]Widzisz Beatko Ty zmartwiona, niewyspada a Anusia to wykorzystała i Cie dopadła ojoj[/COLOR][/FONT][/I][/CENTER] [/quote] Cześć Kasiu :) Ty jedyna kochana mnie nie prześladujesz bo teraz dwie się na mnie uwzieły :placz: Ja tez mam nadzieję, ze jej przeszło. Za 2 godzinki będę w domku to zobaczę :)
-
A mozemy na jakieś fotki liczyc ?? Moze założysz mu galerię ?
-
[quote name='Ramona']Jessi spi ale tylko w połowie uszka nadstawia pilnuje pokoju :evil_lol::evil_lol::evil_lol: jaka ona sliczna.[/quote] Dziekujemy bardzo :loveu: Ona jest bardzo czujna!
-
[quote name='Aga76']I włochata i gumowa i piszczy hihihi full wypas :evil_lol: Ty pomyśl o Jessi, jaki ona ma dzień! [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSvikingo.gif[/IMG][/quote] :placz::placz::placz::placz: Wy już przestańcie mnie atakować :placz::placz::placz: Co jedna to mnie z pała gania :placz::placz::placz:
-
:crazyeye: Ale ma kość :crazyeye: Dzień jak dla mnie taki se :p
-
[quote name='Aga76']Bój sie bój, płacz sobie płacz... [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSfurious.gif[/IMG] [COLOR=paleturquoise]A na poważnie, jak czuje się Jessi, wymioty ustały?[/COLOR][/quote] :placz::placz::placz: Nie wiem bo jestem w pracy .. w domu jest TZ ale śpi :p i Panna Jessi pewnie też odsypia nieprzespaną nockę
-
Ostatnio czytałam jak to jest z tym Chipowaniem.. Klinika , która wykonuje darmowe Chipowanie musi sie rozliczyc z urzędem miasta ... takim oto sposobem dowiadują się, ze mamy psa i żądają opłaty podatkowej za niego! Więc dziekuję za takie darmowe chipowanie. Ja tam oczywiście zapłącę podatek od mojego pieska w przyszłym roku, ale po co taka ściema, ze to za darmo .. :angryy:
-
A co u naszego Feniksa ??
-
Widziałam własnie na allegro Biewery (a raczej łaciate Yorki) po 1200 zł od naszej znajomej .. P..
-
[quote name='ewka i haker'][COLOR=darkorange]cezkamy na relacje:cool3:[/COLOR][/quote] ... z niecierpliwościa
-
Znalazłam ją .. jest śliczna .. biedne maleństwo :-( Taka maluśka a 4 szczeniaczki urodziła :shake: