[quote name='Anusia & Alutka']Bo mi sie nie podoba ich wystroj mieszkania :shake:[/quote]
Czyli lampy, tak? Hmm.. kazdy ma swoj gust. Ja nie cierpie mojego domu , nienawidze tych ochydnych desek na podłogach (jak ja wam wszystkim paneli zazdroszcze), wszedzie na korytarzu boazerie, w kiblu boazeria, w łazience tez, w drugim kiblu tez .. Fuuujjjj... :/ W kuchni tez byla ale zrobilam remont i teraz kuchnia to moje ulubione miejsce w domu :) Tylko tego stolu jeszcze brak..