Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='Kasia&Max']a wiecie ja taki grzebyk kupiłam w Biedronce za 4 zł...była promocja więc wzięłam, wprawdzie zdjęcia nie mam ale też jest metalowy, bardzo gęsty a rączkę ma żółtą z wygrawerowanymi psimi łapkami, a tak z ciekawości ile Wy zapłaciliście za te grzebyki?[/quote] Kasiu ja mam ten sam :loveu: I bardzo dobrze się spisuje :)
  2. No firanek zeby nie było .. Ja to mam wszedzie .. długo nie miałam w kuchni ale w zeszłym tyg kupiłam no i wiszą ale takie króciutkie (zazdroski) i rolety tez zamierzam do nich dokupic :)
  3. Cześć Mona :multi: Ja wcale nie lubie bananów :shake: A w Turcji tyle ich sie naoglądałam, ze szok! Co kawałek były hodowle (czy jak to sie tam zwie) bananów ale ponoć Tureckie banany szybko się psują
  4. [quote name='danani'][URL]http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=2019&action=prod[/URL] oczywiście ten mniejszy :evil_lol:[/quote] Dziękuje :loveu:
  5. Aż z wrazenia zapomniałam sie przywitać :oops: Cześć Madzka i chłopaki!! :multi: Masterek obłędny w pozycji kanapowo-śpiącej :loveu: Czy wy dziewuchy tez zachorowałyście, czy jak ?? Pusto tu, cicho .. tylko max 3 str. miałam zaległości .. cos tu jest nie tak ..:shake:
  6. Co to za Goldenki Anusia ? Bidne .. :-( czemu chcą je uśpić ? :-( Moge wziąść wszystkie jakby co ;)
  7. Dobry :multi: Cóż me oczy widzą.. czy to Alutka??:-o No no no .. Anusie coś sumienie chyba ruszyło :evil_lol: Pikna fotka :loveu: Ale i tak mało :cool3:
  8. Dzień dobry :loveu: Jakie tu pikne kwiatki posadziłaś Mona :loveu: Ja tez uwielbiam kwiaty, ale nie mogę mieć za duzo (tylko tyle ile w jednym pokoju mi się zmiesci bo na korytarzu czy w innych pokojach zawsze mi wszystkie marzły zimą:-()
  9. Dobry :multi: Hihi .. na tym pontonie świetnie wygląda :loveu:
  10. Dobry :multi: Śliczne foteczki :loveu:
  11. danani a ten grzebyk gdzie kupiłaś ?? Bo ja nie mogę nigdzie znaleźć takiego obrotowego :shake:
  12. [quote name='Jofka']ale bez przesady nie zamarzamy....mi to zawsze jest zimno[/quote] No .. mi też .. nie cierpie zimy :shake:
  13. [quote name='Jofka']a ja jem....zielonego banana:diabloti:[/quote] Tez tu dziś znalazłam banana, ale był czarny więc poszedł do smieci :p
  14. [quote name='madziasto4']Melduję się :grins: Tylko chiba za daleko mieszkamy :eviltong:[/quote] Toc ino ja tez się zameldować mogem :p, Dobry Kasiu :)
  15. Hmm.. a tu nie wiem na co są .. chyba na wode :evil_lol:
  16. [quote name='Jofka']a tak w ogole to jak mozesz nas katowac takimi informacjami,co???[/quote] Musiałam się tym z wami podzielić :evil_lol:
  17. [quote name='Jofka']uuuuu wyobrażam sobie....uwielbiam maskarpone...pyyycha....Ty to masz dobrze z Tz!!![/quote] No coś Ty!! To nie TZ!! To z mojej cukierni! Sama musiałam sobie kupić bo on to nie pomyśli :angryy:
  18. [quote name='Anusia & Alutka']Ej! A wiecie co jest pyszne? Chlib albo bulka ze smietana i z cukrem. Ino prawdziwa smietana, taka od krowy a nie z kubeczka.[/quote] Anusia .. krowy dają mleko a nie śmietane :p
  19. W bloku macie ogrzewanie gazowe ?? Tutaj jest centralne .. takie z miasta.. grzejniki mam na maxa :evil_lol:
  20. [quote name='Jofka']oby oby Jak tam Twoje zdrowko??[/quote] Został mi juz tylko katar i kaszel :roll: nie wiem czy sie cieszyć, czy płakać :roll: Aaaa.. muszę wam coś powiedzieć .. hihi .. wiecie co sobie teraz jem ?? Pysnego, przepysnego torcika :loveu: Chciecie wiedziec jakiego ?? Pewnie nie, ale i tak powiem :eviltong: Otóż torcik nazywa się Dacquosie (czt.Dakłas) a składa się z dwóch warstw bezy przełożonej kremem śmietanowym na bazie serków maskarpone z daktylami i orzechami włoskimi :loveu: Mówie wam.. pyyycchhhaaaa!! Został mi od wczoraj juz tylko jeden kawałek :evil_lol:
  21. No przed chwilą u was byłam i widziałam Tolinka :loveu: Moze jednak foty będą jak TZcik nie zamuli bo jedzie do domu i ma mi wziąść czytnik :multi:
  22. Ale ma sweterek śliczny :loveu: Cześć Jofka :multi: Jak tam zdrówko ? Zimno w domku ? Ja od wczoraj do wtorku jestem u mamy bo pilnuje kota i tu jest ciepluuutko :loveu: (bo w bloku)
  23. Sliczne fotki Mona :loveu: A tereny wprost wymarzone dla psiaków na spacerki :loveu:
  24. Hihi.. Maxiu ma śniezną brode :loveu:
  25. Oj tak.. fotki, fotki prosimy :loveu:
×
×
  • Create New...