[quote name='Kasia&Max']a wiecie ja taki grzebyk kupiłam w Biedronce za 4 zł...była promocja więc wzięłam, wprawdzie zdjęcia nie mam ale też jest metalowy, bardzo gęsty a rączkę ma żółtą z wygrawerowanymi psimi łapkami, a tak z ciekawości ile Wy zapłaciliście za te grzebyki?[/quote]
Kasiu ja mam ten sam :loveu: I bardzo dobrze się spisuje :)