[quote name='Aga76']Dzień dobry Beatko :loveu: jak zdrówko?
[SIZE=1][COLOR=paleturquoise]Moich zdjęć brak, i tak jeszcze długo pozostanie.[/COLOR][/SIZE][/quote]
Dobry :multi: Zdrówko marnie .. zaraz ide do lekarza
[COLOR=paleturquoise]Ojj.. a ciemu to ? :placz:[/COLOR]
[quote name='Kasia']Beatko a mnie skąd uraczyłaś?
Przecie fotek swoich nie pokazywałam....:roll:
Anusi na dogo nie znajdziesz niestety a Agusię to sama z checią bym zobaczyła ;)[/quote]
Cześć Kasiu :loveu:
Mam bystre oko i Cię dojrzałam :lol: