-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
Ja wczoraj byłam u fryzjera i.. pozbyłam się blondu :crazyeye: Teraz żałuję, że od razu nie zdecydowałam się na calkowitą zmianę. Teraz mam ciemny brąz z blond refleksami ale bardzo mało tego blondu.
-
[quote name='karkakarka']Ja generalni się nie znam, ale wiem, że warto tam zabrać swoją wodę mineralną:D[/QUOTE] Cenna rada Karina :evil_lol: Ja ogólnie słyszałam, że drogo tam u nich w sklepach.. Dlatego faktycznie dużo ludzi zabiera ze sobą prowiant. Teraz mamy duży samochód to by się sporo zmieściło :loveu: :evil_lol: Kurde w pracy mi zablokowali chorwackie forum a w domu to nie mam czasu , żeby poczytać :angryy: Dorotka a mieszkanie to mieli wcześniej załatwione czy jak? Gdzie w ogóle mieszkali? W jakiej miejscowości?
-
[quote name='Doti1986']No powiem ci że moja siostra w zeszłym roku była na wczasach w Chorwacji pojechali na 12 dni własnym autem płacili tylko za noclegi , jedzenie kupowali z supermarketach i sami w domu gotowali. I jak się zapytałam jakie koszta ponieśli to nie przekroczyli 2000 tysięcy łącznie z powrotem do Polski.[/QUOTE] Jak to możliwe :crazyeye: Ja liczyłam, ze minimum 1500 by wyszło tak na 10 dni. A sami jechali autem czy ktoś z nimi jeszcze?
-
Arwena Diamond Passion FCI - Mój malutki skarbek <3 .
tigrunia replied to Princess_York's topic in Galeria
Młodzieży :crazyeye::crazyeye: No to już w ogóle cuda, zeby tylko 4 w klasie były :crazyeye: -
[quote name='jot11']Cześć przeprowadzona Be.:multi:[/QUOTE] Cze Jolka :multi: [quote name='*kleo*']Ja Pumpernikla też nie lubię :shake: Ale takie ziarenkowe i owszem, u nas mają w sklepach bardzo dobry chleb razowy ze słonecznikiem, a w Lidlu bułki sojowe albo multicorn :p To moja Ulka waży tyle co Buff ;) Ja się zaraz też wyprowadzam, ale tylko na 3 miesiące, pod koniec września będzie wielki come back :evil_lol: Ale mi się pakować nie chce... A ogłoszenia też musiałyśmy dawać że współlokatorów szukamy, bo jedna kumpela jedzie do Włoch, druga za miłością na drugi koniec Polski, a my we dwie zostałyśmy to trzeba było kogoś dokoptować. To stamtąd już i do nas blisko ;)[/QUOTE] I cze Klaudia :eviltong: Klaudia Ty się znasz na mazurach to może mi coś doradzisz.. Obstawiam dwie opcje na wakacje - albo tydzień w Tunezji i parę dni nad PL morzem zapewne u Pudziana albo tydzień nad morzem i tydzień na mazurach.. No i nie wiem kurcze gdzie, co, jak.. średnio jestem za Mazurami ale Łuki nie był więc chciałabym, żeby zobaczył. W ogóle to wyliczyłam, że na 2 osoby wydamy ok 2000 zł na cały tydzień wszystkiego. Myślicie, że to możliwe? Urlop na tydzień w PL kosztuje 1000 zł/ osobę? Ja nigdy nie liczyłam jak gdzieś jechaliśmy tylko w sumie w górach jak byliśmy to wyszło 1000zł nawet z paliwem no ale tam chyba taniej bo obiadki mieliśmy bardzo tanio, śniadania, kolacje w domku sama robiłam. Nie było lodów, gofrów it.d. ale za to grzańce były. Kurcze mam dylemat. Tydzień w Tunezji kosztowałby mnie 2 tyś/osobę. Łuki nie chce do Tunezji bo kasy nie ma przez to auto no i w sumie i tak nie wiem czy go namówię.. Doradźcie mi coś :placz: Karina - pewnie dojdzie do 2,3. Buff w 8 m-cu miała 1,7 kg. Teraz waży 2.
-
[quote name='laurin']Cześć Be :) Moje tak się wykładają na plecki żeby je po brzuszkach smyrać :D Na noc pranie robisz? Ja nie raz zapominam wyciągnąc i rano muszę od nowa prać bo już zapach ma nie bardzo:roll: A jak spódniczka? zamówiona:cool3:[/QUOTE] Na noc często robię wtedy rano tylko płukanie dodatkowe włączam.. Zawsze płuczę dodatkowo więc nie problem to dla mnie ;) [quote name='Pegaza']Cze Be wieczornie:) mowisz z na starych smieciach jestes ale na zime znow powrot?[/QUOTE] Na zimę będę szukać nowego lokum bo tu szukamy lokatorów ;) Już i tak mam wyrzuty sumienia, że mamie na tyle m-cy zarobek ukróciłam :eviltong: Biedna dom buduje a ja jej się wpakowałam :evil_lol: Jakby dom zrobiła do zimy to bym się tam wprowadziła ale kurcze problem ma moja mamcia ogromny bo jej kuzyn nagina z oknami :angryy: Tzn. wujaszek ma firmę budowlaną i się zna co i jak - dużo jej pomagał przy budowie no i w październiku zawiózł ją do firmy która robi okna, mama zamówiła, zapłaciła i dupa - do dziś okien nie ma :crazyeye: Miały być już na 100% w zeszłym tygodniu no i nie ma .. :angryy: A bez okien nie może robić prądu, hydrauliki, gazu.. nic :shake: [quote name='Viky i Ja']Cześć Be :) Ja tam większość w nocy robię bo w dzień jakoś mi nie idzie ;)[/QUOTE] Ty to w ogóle jesteś niesamowita z tym nocnym urzędowaniem :crazyeye: Podziwiam :eviltong: [quote name='karkakarka']Hej :) No nasze panny restartowe z dogomonii jakieś takie małe się trafiły :)[/QUOTE] No widzisz.. czasem tak bywa. Patrz Buff :eviltong: [quote name='dzasta']O to Be już w letniej rezydencji przebywa :D Fajnie Ci ja dopiero wybieram rezydencję bo wymiękam jak na dzień dzisiejszy z budowaniem to nie na moje nerwy ja bym chciała już na ten tychmiast :D[/QUOTE] Ano :multi: Cieszę się :multi: No i masz rację - jak masz możliwość kupuj gotowy dom :eviltong: Tylko najlepiej taki w którym ktoś chciał zamieszkać znaczy się budował dla siebie. Bo jak u mojej mamy była ekipa wykończeniowa to co chwilę pytali czy dla siebie buduje bo jak nie to tu można zaoszczędzić a to tam.. :roll: [quote name='agamewa']Witamy się z Wami:)[/QUOTE] Cześć nieobecna już Agniesiu :eviltong: [quote name='laurin']Cze :grins:[/QUOTE] Cze Anka :multi:
-
Cze Klaudia :multi: Fajnie masz.. rok z głowy :loveu: Czemu kurde do Wawki nie zgłosiłaś :mad:
-
Cześć Ulka :multi: Super Ci to strzyżenie wyszło :loveu: Faktycznie - kup degażówki i dopracuj główkę - będzie rewelacyjnie :loveu:
-
Cześć Daria :multi: Dobrze, że chociaż z pracą u Ciebie po myśli.. :roll:
-
Cześć dziewczyny :multi: Wpadam przelotem i uciekam dalej.. Oglądając Pix mam mega ochotę na uwolnienie Jess z kłaczków :loveu:
-
Arwena Diamond Passion FCI - Mój malutki skarbek <3 .
tigrunia replied to Princess_York's topic in Galeria
Super fotki :multi: A co to - tylko 4 psy w klasie? [url]http://images44.fotosik.pl/304/5b224d40ccfd53b0med.jpg[/url] :crazyeye: Co to za klasa w ogóle? Pośrednia już? -
O kurcze Aga nie zdążyłam się Tobą nacieszyć :placz: Lampka zgasła :placz: A może to ja byłam pierwsza? :diabloti:
-
Aga nas zamorduje za śmieci na jej galerii :eviltong: Na trzecią przyjdzie jeszcze czas ;) A Buff na Championkę niestety się nie nadaje nad czym bardzo ubolewam.. :placz:
-
Buff nie ma hodowlanki. Na razie mamy tylko jedna ocenę bdb z krajówki. Warszawa międzynarodowa i może Chojnice, może Toruń a jak nie to Bydgoszcz (jedna z tych trzech). Szkoda mi kasy, żeby z nią jeździć tylko aby jeździć.. bez sensu :shake: Zrobimy hodowlankę i pożegnamy się z ringiem.. na zawsze :-( Jess już wystawiać nie będę raczej. Ona jest za leniwa ;)
-
Z balsamikiem brązującym to lepiej zacznij trenować już teraz co by gafy nie było jakiejś :evil_lol: Może i mniej inwazyjne jak samoopalacze ale kto to wie na co trafisz :roll: Ja ostatnio się wzięłam porządnie za solarium i już ładne kolorki mi się pokazały ale byłam 5 razy żeby taki efekt osiągnąć :roll:
-
Trzymam kciuki mocno, mocno żeby wszystko poszło po myśli :loveu:
-
[quote name='jot11']Cześć Be !! A ja właśnie lubię pumpernikiel.Ale wszystkie z ziarnami też uwielbiam. [URL]http://images36.fotosik.pl/189/6ce067f15651e40fmed.jpg[/URL] jaki słodziak z małej :loveu::loveu: [URL]http://images47.fotosik.pl/302/ef5805193179b433med.jpg[/URL] Be,co jej dałaś do picia?? :crazyeye:[/QUOTE] Ja za orkiszem niezbyt przepadam też.. :loveu: Ona sama się częstuje - wie gdzie barek :diabloti: [quote name='Princess_York']Ale mieszkasz jeszcze w Bydgoszczy nie ? :diabloti: Ja chyba też się będę przeprowadzała .. Tam do Was :))[/QUOTE] No w Bydgoszczy - cały czas :cool3: Wróciłam na stare śmiecie :loveu: Do Bydgoszczy? Zapraszamy :loveu: Mam nawet mieszkanie do wynajęcia :evil_lol:
-
Ano jadę, już zgłoszenie poszło :cool3:
-
To zależy od tego jakie buty będziesz miała.. bo jak bez palców to mus bez rajstop :roll: Ja na weselu byłam bez rajstop ale miałam długą spódnicę no i buty takie sandały na szpilce :loveu: Więc tak czy siak bez rajstop być musiałam :eviltong:
-
Cze Klaudia :multi: Filmik rewelacja - Jess też tak podskakuje jak z "leżeć" ma zrobić "siad" :evil_lol: Jakoś nie miałam zapału żeby nauczyć ją "daj głos" ale pewnie szybko by poszło bo dziewczyna się irytuje jak czegoś nie dostanie :eviltong: Buff tylko taki gamoń bo ledwo "siad" się nauczyła :oops: Ostatnio ją nauczyłam "poproś" ale tylko dlatego, że często sama to robiła jak coś chciała :eviltong: A Jess z kolei na "poproś" za gruba bo się musi oprzeć o moje nogi i nie wychodzi :evil_lol: