Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]Witaj Beatko :)[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Pudzianek jest przesłodki...te oczka, uszka i ogonek hihi słodziaszek malenki :loveu:Jak ja bym chciała mieć w domu takie maleństwo...[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Pozdrowionka dla Was:lol:[/COLOR][/I][/CENTER] [/quote] Cześć Kasiasta :multi: Dziękuję :loveu: [quote name='Balbina12']Przepraszam:roll:ale jestem nowa na forum i nie wszystko jeszcze wiem[/quote] Ależ ja się nie gniewam tylko wiesz.. jak się człowiek rejestruje na forum to trzeba zaakceptować regulamin a jak się go akceptuje to wypadało by przeczytać ;)
  2. [quote name='Balbina12'] cudny:loveu::loveu::loveu:[/quote] No cudny, cudny tylko proszę mi tu fotek nie cytować :mad: To wbrew regulaminowi forum :cool3:
  3. [quote name='Pegaza']heh fajna stronka najfajniesza lista prezentow:evil_lol: no i poprawila:P mialas isc spac a ciagle swiecisz na zielono:P[/quote] No fajna :loveu: A żem poszła z psami, wróciłam to poprawiłam :cool3: [quote name='Aga76']Fajna stronka :loveu: Dzień dobry :cool1:[/quote] Cze Aga :loveu: [quote name='dzasta']Fotki obejrzane. A stronka super. Bardzo mi się podoba!!![/quote] Dzięki ;) [quote name='madziasto4']O matko jak tam różowo :diabloti: Ale stronka fajna, zwłaszcza strona główna ze zdjęciem Jessi i małej :loveu:[/quote] romantycznie Madźka - romantycznie :loveu: :evil_lol:
  4. [quote name='olico']przepraszam, że wtracę swoje laickie zdanie w temacie :oops:, ale nie za bardzo tego przystojniaka uszami wydłużasz?[/quote] :evil_lol: Chyba koleżanka sugeruje kopiowanie uszu :evil_lol: Sorry no ale chłopak jest tak kompaktowy, że aż dziw a Ty tu z takim czymś .. widziałaś go na żywo ? :p
  5. [quote name='Pegaza']wejdz w szczeniaki[/quote] Byłam :cool1: Zapomniałam wam pokazać : [url=http://www.ankaiszymek.weselny.pl/]Witamy | Anka + Szymek | Wesele, Ślub | 14 sierpnia 2009[/url] :loveu: No i idę spać .. pa
  6. [quote name='Pegaza']No stronka fajna:loveu: ino znow masz poprawki w szczeniakach do zrobienia litrowke oraz podpis pod fotkami:cool3:[/quote] Gdzie ?? :crazyeye: Nie widze :shake:
  7. Ale ja nie mam reklam za to :eviltong: I większą pojemność skrzynki :eviltong:I jakieś tam różne inne :evil_lol: Fajny filmik Madźka :loveu:
  8. [quote name='ansan']Witam wszystkich. Jestem nowym uzytkownikiem tego forum mam 6 tygodniowego chyba yorka bo nie jestem pewna mam takie pytanie bo wogole nie znam sie na tej rasie czy jest to mozliwe zeby york byl brazowy.co myslicie?[/quote] Niestety nie istnieje coś takiego jak brązowy York :p I nie zadawaj takich pytań w czyichś galeriach .. od tego są odpowiednie działy ;)
  9. [quote name='Pegaza']:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: jest udalo sie nawet bez CV:sweetCyb: bede pracowac za wieksze pieniadze niz dotychczas i praca w [SIZE=1][COLOR=lightblue]solarium karnet 100 zl na opalanie premie i prowizja od sprzedazy kosmetykow:cool1:[/COLOR][/SIZE][/quote] Ale super !! :sweetCyb: Gratuluję :sweetCyb: [COLOR=PaleTurquoise]To już wiem, czemu mi tak zawsze kosmetyki wciskają [/COLOR]:cool1:
  10. [quote name='Kasia']cze Beatrycze i cała reszta :loveu:[/quote] Cze Kasia :loveu: [quote name='Pegaza']Ty patrz a ja nie wiedziala ze ona sie nazywa Madame:roll: z hodowli...[/quote] A widzisz .. przynajmniej sie czegoś nowego dowiesz :evil_lol: [quote name='Jofka']:-( Rozumiem[/quote] ;)
  11. [quote name='Jofka']Serio serio! Stronka w ogóle pierwsza klasa. Jesska miala tylko jednego bobaska? Pewnie już Cie męczą te moje pytania,ale ja nic nie wiem.(jestem zla na sobie,że tyle mnie nie było):angryy::angryy:[/quote] Nie .. miała 5. Niestety były wcześniakami .. :-( [quote name='karkakarka']Strona hodowli jest śliczna :loveu::loveu::loveu: w fajnym stylu zrobiona :iloveyou: Pieseczki śliczne :loveu: No i Pudzio... ach...:loveu::loveu::loveu:[/quote] Dziękuję :loveu: Właśnie zrobiłam na stronie nową galerię "Jessi po domowemu" :loveu:
  12. [quote name='Jofka']OOo nie znałam tej storny,Beatko gatuluję hodowli:) Dziewczyny super się prezentują no i maluszek. Jessi boska,dostojna och i ach:loveu: Elegancko:cool3:[/quote] Dziękuję za miłe słowa :loveu:
  13. Ja widzę Kaś Twojego. Swojego niet :cool1:
  14. [quote name='Pegaza']haha Be co ta tekst u nas to jest przeklenstwo ten Ciu...:evil_lol:[/quote] Żartujesz ? :evil_lol:
  15. [quote name='Jofka']Wybieracie się może na wystawę do Olsztyna:lol:?[/quote] Nie wybieramy się. Byłam w Dobrym Mieście w weekend majowy ;) [quote name='Pegaza']U mnie Pipi z wagi spadla narescie za to Liv przybrala.. cze deszczowo:razz:[/quote] O też tak chce! Cze słonecznie :loveu: [quote name='Jofka']Witaj B.:p Deszczowo? U nas prawie upał,słonecznie-Olsztyn:p[/quote] U mnie byłby upał gdyby nie zimny wiatr :cool1: Ale slońce daje czadu od rana :loveu: [quote name='dzasta']B. a kiedy będą jakieś zdjątka z wystawy ??? :D[/quote] Nie chce mi się na fotosika zgrywać :eviltong: [url=http://www.romantic-passion.pl]Hodowla Yorkshire Terrier - szczeniaki Yorkshire[/url] --> galeria :razz: Są zdjecia z Lubieszyna i Szczecina.
  16. [quote name='Pegaza'] Be te drinki sa dla wszystkich:cool3:[/quote] No coś nikogo tu nie widać to z kim mam się dzielić ? :eviltong: :evil_lol:
  17. Jofka nie denerwuj się tak .. kiedyś to było bardzo popularne ;) Odchodzi się od tego dopiero od wprowadzenia zakazu ale często widać takie powyżej 5-cio letnie Yoreczki z pół-ogonkiem ;) Np. nasz forumowy Masterek :cool3: Sama miałam bokserkę z ciętym ogonem ale kupiłam ją w czasach kiedy jeszcze zakazu nie było jednak na cięcie uszu się nie zdecydowałam i nigdy żadnemu z moich piesków nic bym nie obcieła :shake:
  18. O kurka po tylu to ja rano do pracy nie wstane :crazyeye:
  19. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]idź ty żeby w środku nocy ludzi budzić :mad: ale dziękuje za pamięć :loveu: kochana moja :Rose: bezowyyyy pyyyycha :sabber: [/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] Cieszę się, że smakuje :loveu: Ale Ty nie powinnaś spać tylko stawiać :cool1:
  20. [CENTER][B][SIZE=3][COLOR=Magenta]:BIG: :new-bday: :BIG: Wpadłam poinformować, że dziś urodzinki tu obchodzimy :loveu:[/COLOR][/SIZE][COLOR=Magenta] [/COLOR][SIZE=3][COLOR=Magenta]:sweetCyb: Martusiowe :sweetCyb: [/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Magenta]Wsio naj maj lov :Rose: :loveu: No i bezowy for ju :tort:[/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]
  21. [quote name='Aga76']Od ust jej odejmiesz? :crazyeye:[/quote] Właśnie tak :evil_lol: [quote name='Jofka']Gartuluję tych wszystkich zwycięstw:multi:[/quote] Dzięki :loveu:
  22. Moje za ciula wody nie lubią :shake: Buff panikara, Jess też cykor :shake:
  23. [quote name='Aga76']Ze zdjęciófff twych, bo smacznościowe som :evil_lol: ładnie napisałam? hihihi [COLOR=Pink]miłego z jego strony...[/COLOR][/quote] Aaaa.. no piknie :loveu: Już śpisz ? :-o Ja na 4 do pracy ale włosy jeszcze myje :cool1:
  24. [quote name='Aga76']Dobre to masz ciasta w cukierni :evil_lol: [COLOR=Pink]Ale fajnie, że znów jesteś obecna !!![/COLOR][/quote] Skąd wiesz ? :-o [COLOR=Pink]No dogo jest dziś dla mnie łaskawe :loveu:[/COLOR]
  25. [quote name='Jofka']OOOOO jaaaaaa!!!! widzisz jaka ja nie na biezaco jestem!!!Cudo! Gratuluje nowego potomstwa:loveu::loveu:świetnie!!Zazdroszcze Ci takich maluchów,chciałabym zobaczyć takie maleństwa tuż po porodzie:loveu:Zazdroszcze Ci:angryy: hehe Ja za rok planuje kupno yorczka,może znowu Jessi sie postara hehe:lol::lol: Znikam tak,bo to raz laptop zepsuty,to znowu wyjazd,to znowu sesja itp. Za to teraz mam duzo czasu-wakacje:multi::multi: i będę na bieżąco.Jeszcze tylko aparat odzyskam od taty i wstawię zdjęcia Tolka:lol: Zostawiasz sobie słodkiego Pudziana?? Ja bym sie nie powstrzymala:loveu: Pozdrawiamy Was niesamowicie gorąco PS. Co tam u Was? tak ogólnie:lol:[/quote] Noo Jess następne dzieci w następnym roku mieć będzie :loveu: Buff moze też :cool3: Jak znajdę dla niej partnera :cool1: Pudzianek nie zostaje.. jest prześliczny i przesłodki ale jest też .. psem :cool1: [quote name='Aga76']Ooo tam od razu małpy... :evil_lol: On jest bajerancki na całego :loveu: Gratulacje :klacz:[/quote] No nie ? :loveu: Dzięki Aga :loveu: Zważyłam właśnie Jess.. przytyła 0,7 kg :cool1: Wprowadzam diete! :shake:
×
×
  • Create New...