Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='Aga76']I kto to napisał... :evil_lol: Poszłam w pole i się zgubiłam :evil_lol: wieś jest wciągająca...hihihi [COLOR=Magenta]Dzień doberek[/COLOR] :loveu:[/quote] Ja mam dobre wytłumaczenie :diabloti:
  2. [quote name='iberia']no przeciez wiem widać to odrazu!!! czy ty nie kumasz pierwsze pisalam o Gracie i pierwsze jej jej foto <hahaha>[/quote] Myślałam, że swojej sucz nie rozpoznajesz :evil_lol:
  3. Daria kiedy te 30 stopni ? Ja też chce ! :loveu:
  4. dobry dzień :loveu:
  5. [quote name='madziasto4']Dzieńdoberek :p A to Soma nie jedzie nad morze? :razz:[/quote] Ty jak Ty czytasz ?? :crazyeye: Soma jedzie w góry bo miejsca za dużo w aucie zajmuje :evil_lol: Cze Daria :multi:
  6. [quote name='Pegaza']Cze wieczornie i dobranoc..:sleep2:[/quote] Cze porannie :razz: [quote name='Pestka']Witam wieczornie? jato moglaś nie zrobić ani 1 fotki? :([/quote] Ja nie zrobiłam ale fotki mam :evil_lol: [quote name='dzasta']Graty dla prześlicznej Buffinki!!! Czekam z niecierpliwością na zdjęcia. Znowu mam problemy z zalogowaniem na DGM wrrr[/quote] Dzięki :loveu: Ja też nie mogłam się zalogować dziś :angryy: [quote name='AmiX']Jeszcze raz gratuluje!!!!!! :)[/quote] Dzięki Aniu :loveu: [quote name='Jofka'][URL]http://images38.fotosik.pl/140/8dd5a075b25c314bmed.jpg[/URL] Co to za piękny maluszek?? Witamy Ciebie i Twoje Robale:loveu::loveu:[/quote] To dzieciątko Jessikowe :loveu: Co Ty tak raz bywasz, potem długo , długo ni ma.. :shake: [quote name='madziasto4']Cześć Be :p Ile Pudzian już ma tygodni? A może go sobie zostawicie? :diabloti:[/quote] Cze Madzia :multi: 6 :cool3: Nie zostaje :shake: [quote name='Pegaza']Madzia wczesniej napisala ze 6 tygodni:cool1: cze Be:multi: coz mam napisac wiedzialam ze wygra hehe[/quote] No właśnie .. :cool3: Cze ;) Co wygra, kto wygra ? :crazyeye: :evil_lol: [quote name='madziasto4']To tyle samo miał Torek jak go pierwszy raz zobaczyłam, też miał takie zamglone, niebieskie oczka jeszcze :lol:[/quote] Fajny wiek :loveu:
  7. Ty Kaśka .. ale to nie jest Ibi [url]http://images37.fotosik.pl/144/c1e0776829fd04e5med.jpg[/url] :crazyeye: :evil_lol:
  8. [url]http://i131.photobucket.com/albums/p301/madziasto4/nowy/IMG_4200.jpg[/url] to jest fajne :loveu: :evil_lol: Cze Madziara :loveu:
  9. [quote name='Zuza i Noddy']Ale on jest śliczny, chyba będzie kolorkiem podobny do mamusi :loveu:[/quote] Na dzień dzisiejszy stwierdzam, że raczej tak :cool3: [quote name='karkakarka'][URL]http://images37.fotosik.pl/140/303a2893af77ada3med.jpg[/URL] Nie no, rewelacyjny jest :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: ile on teraz ma??[/quote] Dziś skończył 6 tygodni :loveu: [quote name='Ramona']Tigruniu sliczny maluszek :) a Jesii to widze na piekna kobietke wyrosla :loveu:[/quote] Witaj Aniu :multi: Dawno Cię nie było! Dziękuję :loveu: [quote name='laurin'][URL]http://images40.fotosik.pl/140/b7077092a66011d5med.jpg[/URL] słoneczko kochane:loveu: ale ma słodkie małe łapcie:loveu: Cześć:multi:[/quote] :loveu: Cześć Anka ! :multi: Wrócili my ze Szczecina :loveu: Fajnie było :loveu: Buff 2x 2 lokata i oc.obiecujące :multi: Fotki nie zrobiłam ani jednej!! :crazyeye: Trzeba czekać aż Kaśka coś da .. :roll: No to lete spać .. na 4 do pracy mam :angryy: pa
  10. [quote name='bargest']Gratuluje tak licznego miotu mopsikow:lol: U mnie wczoraj urodzily sie dwa yoreczki.Jednak po 2 godzinach jeden z maluchow odszedl:placz:Byl malenki i wygladal na wczesniaka raczej nie mial szans na zycie.Drugi maluch czuje sie dobrze mama bardzo troskliwie sie nim zajmuje. Nadal czekam na male gryfoniki juz zaczynam sie niepokoic.Jesli do jutra nic sie nie urodzi jedziemy do weta na badanie.[/quote] Oj szkoda maluszka :-( W którym dniu się rodziły? Z moich wcześniaków (5) uchował się tylko jeden :-(.. dziś kończy 6 tygodni :loveu: [quote name='Judit']my przygotowujemy się do pierwszego porodu :p lada chwila lada dzień... ;) i takie małe pytanie - mierzyliście sukom temperaturę przed porodem raz dziennie czy po dwa razy, np. rano i wieczorem?[/quote] Ja mierzyłam 2x dziennie ale i tak w końcu nic to nie dało bo już od rana wiedziałam, ze tego dnia będzie poród no i o 22 zdaje sie się zaczął .. ;)
  11. [quote name='Princess_York']Paluszki do pysia :loveu: (najlepsze hi hi) Pudzianek jest słodziusi :loveu::loveu::loveu: wymiziaj go:p[/quote] Dziękuję :loveu: Mizianko to on ma non-stop :loveu: [quote name='dzasta']O udało się dostać na DGM po wielu wielu dniach :multi: Nie mogę się napatrzeć na Pudziana :loveu: Bowski jest :loveu:[/quote] No jakoś zadziałało :multi: Teraz też działa :crazyeye: Dzięki :loveu: [quote name='Pegaza']Ja jestem ciekawa po kim on ten wzrok ma:evil_lol: ale zdaje sie ze na Jess idzie nie?:loveu:[/quote] No właśnie nie wiem .. oczy chyba po tacie :razz: Ale kolorki to pewnie mamusi będzie miał :loveu: [quote name='dysia-u'][URL]http://images37.fotosik.pl/140/303a2893af77ada3med.jpg[/URL] łapki markerem wysmarowałaś że tak naodbijał?! :evil_lol::evil_lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol:
  12. No co Ty .. jeszcze tu nie dotarłaś ?? :crazyeye:
  13. [quote name='Pegaza']Cze Ewa i Beata:multi: za chwile....:cool1: no powiedzmy u Ciebie by to bylo za chwile:evil_lol: u nas za tydzien..:evil_lol:[/quote] No wiesz co ?? :crazyeye: :diabloti:
  14. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/145/e4edbe70eaf2d738med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/140/b7077092a66011d5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/144/9db180224e0177a3med.jpg[/IMG][/URL] tuptusiam :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/140/303a2893af77ada3med.jpg[/IMG][/URL]
  15. [quote name='karkakarka'][IMG]http://rnb4you.j11.pl/Emo/emoty_duze/rozne/myjepodloge.gif[/IMG] posprzątam ;)[/quote] No chociaż jedna dobra dusza :loveu: Bo te wstrętne małpy to tylko wypatrują robali w kątach :mad: No tak jak Fidlasta mówiła problemy z dogo są :cool1: Zresztą sama się już żaliłam ale chyba nikt mnie nie słuchał :cool1: Tera się dostałam to daje resztę Pudziana :crazyeye: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/141/40b1ece4cbe59e53med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/140/8dd5a075b25c314bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/145/bc3336d5c8b8e277med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/145/752475da5f0f2878med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/144/85d91a0eeaccadd2med.jpg[/IMG][/URL]
  16. Cze Daria :multi: A Ty to kiedy wyjeżdżasz ?
  17. Cze Kasia :loveu: Nie martw się - nie jesteś sama .. mnie też ten dół często dopada :cool1: Ostatnio kryzys był w sumie zimą no ale wakacje w Zakopanem wszystko wynagrodziły :loveu: Kiedy urlop Ci się zaczyna ?
  18. Cze Agnes i różowe niuńki :loveu:
  19. Zabieram aparat do Szczecina więc nastawiam się na robienie fotek więc skoro Cardeły po dobroci nie chcą dać to zrobimy im z zaskoczenia :diabloti: :loveu:
  20. Ty mu jakiegoś kontenera do tego bagażnika wsadź co by tam za dużo nie fruwał :evil_lol: Tereny fajne :loveu:
  21. [quote name='Agrafka2-']Pięknie wygląda, a jakie oczka piękne :D[/quote] Mały uwodziciel :loveu: [quote name='Kasia']Be, ja fajna taszka :loveu: :evil_lol: [URL]http://images47.fotosik.pl/144/16f0292b891eae04med.jpg[/URL][/quote] Moja ulubiona do adidasów :loveu: :evil_lol: [quote name='dzasta']Ale fajny nietoperek z Pudzianka :) Słodki jest tylko go schrupać :D[/quote] :loveu: [quote name='karkakarka'][URL]http://images50.fotosik.pl/144/3d2991acdc2fcaf6med.jpg[/URL] Pudzianek jaki ma groźny wzrok :diabloti:[/quote] :cool3: [quote name='Zuza i Noddy']Cudny maluszek z niego :loveu:[/quote] Dziękuję :loveu: [quote name='AmiX']Ale on śliczny :loveu::loveu::loveu: taki malusi słodziak:loveu::loveu::loveu:[/quote] Dzięki Aniu :loveu: [quote name='Aga76']Bry Be :multi: Pokaż się !!![/quote] [quote name='Pegaza']Be znikla:crazyeye:[/quote] [quote name='Aga76']Może w torcie się schowała? :razz:[/quote] No już jestem :loveu: Nie mogłam się dostać wczoraj ani dziś rano :mad: Zara dam fot resztę
  22. [quote name='PositiveThought']o matko, jakie to śmieszne! :megagrin: jemu stoją uszka![/quote] No śmieszne, śmieszne :evil_lol: Ano stoją .. od urodzenia :grins: [quote name='madziasto4']Daj przepisa na szałermę! :loveu: Ja nigdy nie robiłam, zawsze tylko jem :evil_lol: Nawdychałaś sobie na zapas zdrowego powietrza przy tężniach? :eviltong: Jaki wzrok ma ten mały :evil_lol: Uchole mu sterczą już :loveu:[/quote] No to tak .. dwie piersi całe , pół kilo pieczarek, ze 3 cebule no i papryka .. ja dałam pół czerwonej ale można dać nawet i dwie ja nie przepadam ;) Mięsko kroimy w kostkę, dajemy imbir, ocet balsamiczny, dużo curry i przyprawy do gyrosa np. , troche ostrej papryki. Wstawiamy do lodówki na jakiś czas.. ja wstawiłam na pół godziny bo czasu nie miałam ale można i na całą noc :cool3: W między czasie usmażyłam pieczarki z cebulą (pokrojone w talarki) i papryką, na to wrzuciłam mięso i gotowe :D Dalej na talerz ile chcemy tyle kładziemy, na mięsko sypiemy żółty serek i do mikrofalówki :cool3: Można tez na patelni tak zrobić jak ktoś mikrofali nie ma ;) Ot cała filozofia. Do tego frytki lub żółty ryż może być też no i surówka z pekinki np. :loveu: Miałam na 3 dni dla 2-ch osób. Tzn. Ł na dziś jeszcze ma ja już nie bo swoją porcję mej siostrze wczoraj oddałam :cool1: [quote name='Kasia']miałam o to samo prosić! :loveu: Be czekamy! te uchole! rewelacja :loveu:[/quote] No już jest :cool3: [quote name='Aga76'][URL]http://images50.fotosik.pl/144/3d2991acdc2fcaf6med.jpg[/URL] Miniasty chłopak :evil_lol: Cześć :loveu:[/quote] :loveu: Cześć :multi: [quote name='Pegaza']Pudzianek ma smieszne male nozki:lol: ale wzrok ma zabojczy:lol: poka dalej Pudzianka uszatego:loveu:[/quote] Zaraz :eviltong:
  23. [url]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz068-5.jpg[/url] :roflt:Obłędny uśmiech rodem z Hollywoodu :crazyeye: :loveu: Cze Aga :multi: Nie lubie agrestu :cool1: Za to wiśni się doczekać nie mogę .. :roll:
  24. O to ja biore ten termin co Ewa :evil_lol: Od 6 lipca urlop mam :loveu: Cze nasłoneczniona sztucznie Dario :loveu: :evil_lol:
×
×
  • Create New...