-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
[quote name='Pegaza']Do Be tez wpadlam....:p[/quote] :multi: Superancko :multi: :evil_lol: [quote name='Shappy']taaa :D udanej zabawy ;)[/quote] Dzięki ;) [quote name='Sara_i_Aris']Cześć Be :multi: Ale się goopio złożyło :-( Mnie raczej też nie będzie w Płocku :-([/quote] Cześć Sara :multi: A Holly chociaż się wybiera ? :roll:
-
[quote name='Aga76']:loveu: Cze BE U mnie też słonecznie, ale wiatr okrutnie zimny jest :roll: Gdzie to ciepełko się schowało?[/quote] Ciepełko na kanarach daje czadu :cool1: Fajne niuńki :loveu: Mje znów całymi dniami toczą walki :loveu: Miały długą ciążową przerwę to trzeba nadrobić :evil_lol: :loveu:
-
[url]http://images37.fotosik.pl/133/5fc143860c58d1b0med.jpg[/url] przepiękne zdjęcie :loveu:
-
[quote name='Aga76'][IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/pardon.gif[/IMG] Nic nie grabię, hihihi Widziałam sukienkę i dwa gorsety (granat i turkus), ale żem chciała zobaczyć na te cuda modelce Be.[/quote] No kupiłam turkus :loveu: Nie ma na modelce Be :eviltong: Może na zdjęciach ślubnych będzie :evil_lol:
-
[quote name='dzasta']Oj nie będzie Cię w Płocku szkoda :( Ja pomimo przeciwności jakoś dojadę dzięki uprzejmości znajomych staffikomaniaków. A jak tam mały Pudzianek?[/quote] No niestety nie dam rady .. na 15 ide na wesele :cool1: Pudzianek już ładnie podnosi pupę :loveu: Znaczy się radzi sobie coraz lepiej z chodzeniem :loveu: [quote name='Aga76']Miej litość - pokaż te cuda :modla: Cześć weekendowe :multi:[/quote] Aga :mad: Ojj grabisz sobie :mad: I kiecka i gorset już prezentowane były :mad: Cześć :loveu: Ja wreszcie też mam weekend :crazyeye:
-
[quote name='Milka_85']Dzień Boberek......my już wstałyśmy:p:p I zaliczyłyśmy spacerek:lol::lol: A wy?! Miłego dnia!![/quote] Dobry dzień :loveu: U nas wczoraj pracowity dzień był :cool3: [quote name='Sara_i_Aris']Cześć Be :multi: Gratulacje dla Buffinki i oczywiście dla Ciebie też, tak ładnie ją pokazałaś :loveu:[/quote] Cze Sara :multi: Dziękujemy :loveu: Nie jadę do Płocka :-( Ale Buff będzie :loveu: [quote name='Pegaza']Cze len dalej trzymie?:evil_lol:[/quote] Trzymie, trzymie :cool1: [quote name='dysia-u']gorzej od lenia trzyma tylko wirus żołądkowy :placz:[/quote] Jakoś jeszcze nigdy mnie nie dopadł :crazyeye: :evil_lol: Wybieram się dziś po materiał na kieckę :cool3: Wczoraj odebrałam gorset :loveu: Jest przepiękny :loveu: Sukienkę z poprawek też odebrałam.. można balować :evil_lol:
-
[quote name='Aga76']Cześć Be [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%203D/t007.gif[/IMG] Miło cię spotkać![/quote] :loveu: Dziś słonko widzę :crazyeye:
-
No i się znów nie załapałam :cool1: Ale chociaż drinki dają :loveu:
-
Ja w media wczoraj widziałam .. A kalafiora dawno nie kupowałam .. smaka robicie tylko gdzie nie wejde :evil_lol:
-
Ja też chce nowe simy :placz: Szukam sponsora :cool1: I na simy i na kompa nowego bo mój pewnie wymaganiom nie podoła :diabloti: Ledwo 2 chodziła :evil_lol:
-
[url]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz009-5.jpg[/url] ale czadowo :Cool!:
-
Zakochałabym się w tym miejscu gdyby nie ten staw :shake: Jak Ty psy upilnujesz ?? :crazyeye:
-
[quote name='Qti']Znam hodowlę w której miot ma po 8-7 sztuk i wszystkie przeżywają. Wagowo mają od 30 gr do nawet 200 gr.[/quote] Ja osobiście znam hodowlę w której 2 razy urodził się miot po 8 ale mówię - są to wyjątki. No i mamusia musi mieć warunki,żeby tyle maluchów w brzuchu nosić :cool3:
-
Fajny Alanek :loveu: Fajna Soma :loveu: :evil_lol: Daj no te fotki z przyszłych wczasów :cool3:
-
Oooo poka Daria fotki :multi: Ale masz fajnie 3 tyg urlopu .. :cool1: Cze Agniesia :multi: Co Cię ostatnio tak nie ma i nie ma ? :shake: Dawaj fotki niuńkowe :loveu:
-
[quote name='pa-ttti']też mieliście małe yorki? mam pytanie ile powinny takie maluchy przybierać dziennie na wadze? bo nie mogę książki znaleźć:/[/quote] Mój Pudzianek od 4-12 gram dziennie w pierwszym tygodniu ;) W pierwszej dobie tylko 4, w drugiej 10, w trzeciej znów 4 .. różnie to było ;)
-
[quote name='pa-ttti']w nocy suńka się oszczeniła. moje maleństwo yorczka (2,2kg) ma 5 szczeniąt:) waga najmniejszego pieska 70g, a najmniejszej suni 60g. jak myszy, przyznam że pierwszy raz takie małe yorki się u nas urodziły:)[/quote] Cieszę się, że wszystko dobrze poszło ;) Moja Jessinka też miała 5 maluszków ale urodziły się jakieś 5-7 dni za wcześnie i przeżył tylko 1 :-( Ważył 65 gram. Najmniejszy miał 62. [quote name='Asiaczek']Uffff, już PO! Gratulacje!!! Czy rzeczywiście 5 maluszków jorkowych to duzo? Bo mi się wydaje, że to całkiem spora gromadka... Pzdr.[/quote] Tak - na Yorki to dość sporo .. zazwyczaj są 2-4 często przy pierwszym porodzie i u małej suczki rodzi się 1. Mój klusek waży dziś 260 gram.. ma 3 tygodnie i 2 dni :loveu: Późno otworzył oczka .. jak to wcześniak ;)
-
Śliczne zdjęcia Kasiu :loveu:
-
[quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]Kasiu wieeeeelkie gratulacje od nas :loveu: oby tak dalej :multi: [COLOR=Pink]teraz nie macie wyjścia musicie jeździć :icon_roc:[/COLOR] [/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] [COLOR=Pink]Przecie ona już jeździ jak narwana - co chcesz ?? :crazyeye:[/COLOR]