Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='ladyyork']tirgunia nie ładnie z ludzi żartować ,kto jak kto ale ty napewno wiesz co i jak:evil_lol: ,ale dla tych co nie wiedzą york powinien mieć wzrost i wagę; Wzrost; od 22cm do 24,5cm-25cm. Cięzar; Kiedyś do 3,5kg obecnie 3,1kg. Nie powinien być mniejszy niż 2,0kg Choć w różnych książkach róznie piszą[/quote] Skąd to info ladyyork ?? :crazyeye: Moje w takim razie sie nie nadają :diabloti: Jess ma 20-21 cm w kłębie ale chociaż wagowo pasuje a Buff znów 22 w kłębie ale 2 kg to ona nie ma :shake: :evil_lol:
  2. [quote name='Pegaza']Be Ty nie panimajesz:shake: ja chcem Cie widziec w tym gorsecie jak gorset wyglada to ja wiem ale myslalam ze ten gorset ma byc strojem na wesele:roll:[/quote] Jeny D-E w jakim Ty swiecie żyjesz ?? :crazyeye: Ma być na wesele w sierpniu !!
  3. [quote name='iberia']ja oczywiscie też będę z IBI i Gracją[/quote] Szalejesz dziewczyno :cool3:
  4. [quote name='Pegaza']A fotka tego gorsetu to gdzie bo juz sie potracilam..:roll:[/quote] No był link gdzieś :cool1: Masz jesio raz :p [U][url]http://images45.fotosik.pl/99/fad7f37d437c865b.jpg[/url][/U]
  5. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/140/f33843a31d733e7amed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/140/36e23d5b6743d18cmed.jpg[/IMG][/URL] I ja z Ł :grins: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/136/497e19d84775aad3med.jpg[/IMG][/URL] Szczere uśmiechy do fotografa :loveu: Aż obraz się spsuł :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/140/ad941b406c41841cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/140/c8facf4af693b52cmed.jpg[/IMG][/URL] No i ostatnią mam z Kamilką .. kurde jednej fotki mi zbrakło :angryy: :diabloti: [url]www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2de765f9179d428e.html]DSCN1492.JPG[/url]
  6. [quote name='Agrafka2-']Gratulacje :laola:[/quote] Dziękujemy :loveu: [quote name='Pegaza']No prosze..:loveu: Baff urodzona do wystaw:loveu: Be to teraz o fotki prosimy:multi:[/quote] A jakże :cool3: Ale że jakie ? :eviltong: [quote name='Kasia']cze Be ;) gratulacje dla Buffinki :loveu: czy ta fotka na nk jest z poprawin? super wyglądaliście :lol:[/quote] Cze Kaś :loveu: Buffinka dziękuje :loveu: Jo z poprawin :multi: [quote name='Aga76']Tia... oczywiście, od razu tuzin fotek nam wrzuci :evil_lol: Cze Bydgoszcz :cool:[/quote] A założyć się chcesz ? :diabloti: Cze Stolico :evil_lol: [quote name='Pegaza']To fotka z dnia 1 podejrzewam:cool1: no tez na to licze:evil_lol:[/quote] Przecie nie byłam 1 dnia :cool1: [quote name='Aga76']:megagrin: marzeniem żyć...[/quote] Odliczaj już mądralo .. Fura :cool3: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/140/223c6410e09db48cmed.jpg[/IMG][/URL] Troche Młodych .. na pewno się nie pogniewają :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/136/afcb85fee43aaa1emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/140/ba413a459d745455med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/136/75c88d56d2d5e818med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/136/7907d2286c7f146amed.jpg[/IMG][/URL]
  7. Małpy obgadywaczki :mad: [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]jednym słowem Dogomaniacy zaatakowali Czaplinek :evil_lol: zwróćcie uwagę na odważną B jak siedzi na skraju :evil_lol: zdjęcia robiła Dagmara poświęciła się i wskoczyła do jeziora :evil_lol: [/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] Bardziej odważna była tonąca D :megagrin: [quote name='Aga76'] I aż dziw, że nie chlupnęła... :cool1: [COLOR=pink]hihihi[/COLOR] [COLOR=black]A swoją drogą bardzo fajne fotki i urocza okolica.[/COLOR][/quote] Kaczki pływać potrafią :grins: No fajno było .. :loveu: [quote name='nane'] [CENTER] [FONT=Courier New][COLOR=Magenta]B wysportowana jest :evil_lol:[/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] A co! :obrazic: [quote name='Aga76'] I całe szczęście... chociaż jakby ratownik przybiegł na pomoc mogłoby być gorąco :evil_lol:[/quote] Ratownikiem była D :razz: Dzielnie kukardkę Erysiową ratowała :loveu: :evil_lol:
  8. Bywa też tak, że York ważący 2 kg mierzy 25 cm w kłębie a 3 kg ma 20 cm w kłębie i co ? Który jest miniaturką ? :diabloti:
  9. [quote name='Sara_i_Aris']Cześć Be :multi: [CENTER][SIZE=4]Gratulacje dla Buffy[/SIZE] :loveu: [/CENTER] Fajnie było ją znowu zobaczyć, nadal jest taka maleńka i ma cudowny nosek :loveu: Jak chcesz to podaj mi swojego maila, a prześlę Ci jej zdjęcia.[/quote] Hejka! Dzięki Sara :loveu: Wyślij na stronowego :cool3: [email][email protected][/email] [quote name='Aga76']I jak wyszło wyjście? :evil_lol:[/quote] Fajnie było :loveu: Wyszliśmy jako 3-cia para o 22 :eviltong: [quote name='Pegaza']chyba przejscie:evil_lol:[/quote] Przejazd był :cool3: Zabraliśmy się ze znajomymi spowrotem a tam Ł jechał autem i zostawił na noc :cool3: [quote name='Aurunia']To może ja zdam relacje jak poszło Baff na wystawie. Maleństwo trafiło dzisiaj w moje ręce, była trochę onieśmielona, że jest sama ale dzielnie stała i kroczyła po ringu. Zdobyła 2 lokatę ocenę wybitnie obiecującą i śliczny srebrny medal. Mam całe 2 zdjęcia z przygotowań przed wyjściem na ring.:loveu: [/quote] Dziękuję Ada :loveu: Piękne zdjęcia :loveu: [quote name='Aga76']Dzielna Buffy [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20yes/89D.gif[/IMG][/quote] Ano :cool3:
  10. [quote name='Sara_i_Aris']Dzięki :p Ja Wam (a raczej Buffince :cool3:) też gratuluję WO i II lokaty :loveu:[/quote] Buffinka również pięknie dziękuje :loveu:
  11. Cze Daria :multi: Ja rzygi bokserki na szufelke zbierałam :cool1: Dziękuję to papierem zbierać :shake: Ale miałam taką roboczą specjalną w piwnicy :evil_lol:
  12. [url]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/2.jpg[/url] :evil_lol: Superancka fotka :loveu: Cze Kasia :loveu: Ja wyjeździłam swoje z czego połowe na placu, który zlikwidowali po miesiącu i byłam w plecy :cool1: Przed egzaminem tylko 1,5 h wykupiłam i to mi dało najwięcej bo u zupełnie innego instruktora, który był świetny! Ale zanim się zapisałam na egzamin to chyba 3 m-ce minęły tak sie bałam :evil_lol: Zdałam na szczęście za pierwszym :loveu:
  13. [url]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_8547.jpg[/url] :loveu: Prześliczna jest :loveu: Gratuluję oceny doskonałej :multi:
  14. [quote name='Sara_i_Aris'] Tak Be, do Madźki posłać chmury :diabloti: Za to, że tak rzadko tutaj zagląda :evil_lol: Myślałam, że Caprysia mysz upolowała :roflt:[/quote] Ale jesteśmy dobre koleżanki :diabloti: :evil_lol: Poskutkowało bo u mnie dziś mega słońce i 25 stopni a w Koszalinie na ten przykład leje :diabloti: Ja tak samo :crazyeye::evil_lol: [quote name='Aga76']:megagrin: ... lista życzeń :evil_lol:[/quote] Widze Aga, że się postarałaś więc będę sobie życzyć częściej :evil_lol:
  15. Fajne trawowe fotki :loveu: :evil_lol: Co Madzka u Ciebie w ogóle ? Coś rzadko bywasz :cool1:
  16. Gratuluję Ada :loveu: :multi: I jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję za wystawienie Buffy :loveu: :multi:
  17. [quote name='Kaidar']mój miał zaledwie 4 lata, ważył 2,5 kg bo po prostu york miniaturka[/quote] A co to jest York miniaturka ? :cool1: 2,5 kg to idealna waga jak na Yorka
  18. Mnie też się rozciągneła :crazyeye: Reklamy boczne zniknęły :crazyeye:
  19. [quote name='Pegaza']Cze wszystkim:multi: u nas od rana pochmurno..:roll: lody sa z nowej "kolekcji" Zielonej budki... palą nieziemsko w gebie:roll::cool1: Be taxi se zamowcie:evil_lol: na te 4 ulice:evil_lol:[/quote] Pochmurno chyba dziś wszędzie :cool1: Szalone te lody :-o Też miałam taki pomysł ale co powiem ? Zawieź mnie pan tu 4 ulice dalej ? :evil_lol: Moge sobie jeden przystanek autobusem podjechać jeszcze :cool3: :evil_lol:
  20. [quote name='Pegaza']no to przegon te chmury na Bydgoszcz:evil_lol:[/quote] :angryy: Sioooo !! :mad: Nad morze możecie posłać :diabloti:
  21. [quote name='Aga76']Czeeee [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSmornincoffee.gif[/IMG] I co postanowiłaś robić? Z poprawinami to różnie bywa, u nas w takim przypadku to spokojnie o 19 można się już pożegnać, maksymalnie do 20-21 niektórzy siedzą (o ile mogą sobie na to pozwolić).[/quote] Posiedzieć na dogo :evil_lol: Potem trochę spałam i zaraz idę śniadanie sobie zrobić :cool3: Łe no to fajnie .. oby ktoś wyszedł przede mną :evil_lol: [quote name='Pegaza']Cze Be:multi: u nas siedza do 22 maksimus 23[/quote] Cze Daria :multi: No Twoja wersja jest mniej optymistyczna :cool1: :eviltong:
  22. Ale dziewczyny mają radoche :loveu: Fajnie im tam będzie .. :loveu: Cze Aguś niedzielnie :loveu:
  23. [quote name='Mała Rita']Cze Be :loveu: Imprezowiczko Ty :loveu: I poka sukienkę :loveu: na modelce Be oczywiscie :cool3:[/quote] Cze Aśka :multi: No może dziś ktoś mi zrobi jakąś fotkę :oops: Muszę się wybrać do marketu jakiegoś po rajstopy bez palców bo za zimno żeby bez się wybrać :cool1: [quote name='Sara_i_Aris']Holly będzie na pewno, ja na 75%...[/quote] No Buff właśnie wyruszyła na wycieczkę :multi: Pewnie jej smutno, że mnie nie ma :-( [quote name='Aga76']Cześć [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%202/dan.gif[/IMG][/quote] Ulala cóż za tańce-hulańce :loveu: Cześć :evil_lol: Nie wiem czy spać iść czy śniadanie jeść, czy może na giełde iść :niewiem: Wstałam o 6 coby Buff wyszykować i teraz nie wiem co robić :cool1: Jak myślicie - jak długo się siedzi na takich poprawinach? Impreza o 15 się zaczyna a ja na 4 rano do pracy jutro :placz:
  24. No dotarłam wreszcie .. Wszystkiego najlepszego Kasiu na nowej drodze życia :loveu: Obyś dobrą żoną była :evil_lol:
  25. A gdzie to takie lody sprzedają ?? :-o Serowo-cebulowe też są ? :evil_lol: No u mnie też wczoraj ładnie było. Po ślubie się wiatr rozhulał i już przy składaniu życzeń zimko się zrobiło wrrrr:shake: Teraz pada :cool1: Pech jest taki, że wesele jest na moim osiedlu .. jakieś 4 ulice dalej z 10 minut trzeba dreptać i gdzie ja w kusej ukience z gołymi plecami mam dygać ? :crazyeye: Chyba Ł będzie mnie musiał zawieźć, wrócić i dopiero przydreptać :evil_lol:
×
×
  • Create New...