Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. Później to kiedy ? :cool1:
  2. [quote name='PositiveThought'][URL]http://images50.fotosik.pl/143/c196fea6c929ad5bmed.jpg[/URL] co to jest? :lol: Ciechocinek mi się z jakąś piosenką kojarzy :siara:[/quote] A to są tężnie moja droga :cool3: Pudziana mam :crazyeye: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/144/3d2991acdc2fcaf6med.jpg[/IMG][/URL] Reszta jutro .. dobranoc :diabloti:
  3. [quote name='madziasto4']Na jakie wyciągi! Na szlaki, patrz mi na usta, na SZLAKI :diabloti: Szlakami chodzi się pieszo :evil_lol:[/quote] Spoko loko :eviltong: Już późno więc niedowidze :evil_lol:
  4. To na co Ci wyciągi blisko ? :hmmmm:
  5. Miś :cool3: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/143/da0196747f463730med.jpg[/IMG][/URL] I tylko 3 z Ciechocinka [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/143/35941c159bf23eaemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/144/16f0292b891eae04med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/143/c196fea6c929ad5bmed.jpg[/IMG][/URL]
  6. [url]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_8762.jpg[/url] super :loveu:
  7. Madźka a ty nartowa jesteś ? :cool3:
  8. [quote name='madziasto4']Łaaaaaa, szałerma :loveu::loveu::loveu:[/quote] :cool3: To mój pierwszy raz :oops: Ale wyszła niesamowita !! Jeszcze sos muszę zrobić czosnkowy i będzie gitara :loveu: [quote name='PositiveThought']no widzę że to coś dobrego i specjalnego, bo Be nawet w opisie na GG tą szałermę ma :diabloti:[/quote] Kurka jasna to jest pyszne :crazyeye: Robiłam godzinę łącznie z surówką więc nie tak źle :multi: No to Toruń a w międzyczasie cyknę coś Pudziankowi :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/144/1604155d75dc65b2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/139/48a054bbd50ae8bbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/139/fa21799a95ac2c83med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/144/006a39c023cece95med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/139/7fbbc23513fd8989med.jpg[/IMG][/URL]
  9. Ale że gdzie - w góry już ?? :crazyeye:
  10. No no .. gratulację Aśka :razz: Wreszcie koniec nauki :evil_lol:
  11. Dziewczyny nie działa mi dogo ostatnio :-( Teraz cudem się dostałam ale muszę znikać robić obiad (dziś Shoarma la Bella :loveu:). Potem będę robić fotki Pudzianka więc coś wstawię jeśli się dostanę.. :-(
  12. Kaśka zdjęcia byś jakieś dała :mad:
  13. Aga a wy gdzie ? Jak pogoda ? U mnie słonko dziś daje czadu :loveu:
  14. Halo, halo co u Bonnie ? :loveu:
  15. Trzymam kciuki cały czas ;)
  16. Fotek chcem :cool3: Etienkowo-Fastusiowych :loveu:
  17. A gdzie foty znad morza ? :-(
  18. Dobry dzień :multi: Przyszłam wyłudzić trochę podwórkowej Mejsi :loveu:
  19. Cze Aśka :multi: Niedziela to pewnie bar nieczynny :cool1:
  20. Cześć Kasiu :multi: Jak Ci tam u męża Twego? :cool3: Podróż poślubna jakaś zaplanowana jest ??
  21. Łał :loveu: Słodkie bąbelki :loveu:
  22. Taka pogoda, że faktycznie nic tylko się rozchorować :shake: Cze Daria :multi:
  23. Madźka dałabyś foty jakieś .. :cool1:
  24. tigrunia

    Moja Stella

    [URL]http://images47.fotosik.pl/143/6ac63fd3fa4c4211med.jpg[/URL] Piękna dziewczyna :loveu: Bardzo mi się ta fotka podoba :loveu:
  25. Super duecik masz Sara :loveu:
×
×
  • Create New...