[quote name='madziasto4']Łaaaaaa, szałerma :loveu::loveu::loveu:[/quote]
:cool3: To mój pierwszy raz :oops: Ale wyszła niesamowita !! Jeszcze sos muszę zrobić czosnkowy i będzie gitara :loveu:
[quote name='PositiveThought']no widzę że to coś dobrego i specjalnego, bo Be nawet w opisie na GG tą szałermę ma :diabloti:[/quote]
Kurka jasna to jest pyszne :crazyeye: Robiłam godzinę łącznie z surówką więc nie tak źle :multi:
No to Toruń a w międzyczasie cyknę coś Pudziankowi :loveu:
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/144/1604155d75dc65b2med.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/139/48a054bbd50ae8bbmed.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/139/fa21799a95ac2c83med.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/144/006a39c023cece95med.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/139/7fbbc23513fd8989med.jpg[/IMG][/URL]