A inne lecznice? Strzeleckiego niedaleko SGGW też ma hotel. Ja mogę i zaraz wpłacić, poproszę też znajomych, tylko dokąd? Najgorsze jest to, że jak nie teraz, to znowu tydzień minie, w tygodniu nikt nie ma czasu na wyjazdy do K.
A może, skoro dziewczyny będą w tam w weekend, od razu go zabrać np. na SGGW, fundusze zbierzemy wpólnie, a w czasie leczenie na SGGW poszukamy DT czy DS.
Wpłaciłam na konto Józefowa 50 zł na Ceporexa, jesli potrzebny jest transport np do lekarza na terenie i w okolicy Warszawy, to proszę o kontakt na pw, służę pomocą.
[quote name='Ziutka']Oj Aguś to przepraszam :oops:
Tylko odpowiedziałam Myszce :cool3:[/quote]
Dzięki, choć nie na taką odpowiedź miałam nadzieję.:placz:
Czy Bobik będzie w niedługim czasie leczony, bo już pare osób wpłaciło, chyba sie coś uzbierało.( ja wpłaciłam 80 zł)
No to czekamy na badania, oby w lutym wszystko wyszło jak najlepiej.
Cytuje z wątku Uciechowa:
Uwaga
Dziś o 18;15 na kanale telewizyjnym WOT ukaże się reportaż o KATOWNI PSÓW W KRZYCZKACH
[SIZE=3]Proszę roześlijcie dalej, ludzie powinni się dowiedzieć jakie tam są warunki :shake:
Słyszałyscie/liście? Cytuje z Wątku Uciechowa:
Uwaga
Dziś o 18;15 na kanale telewizyjnym WOT ukaże się reportaż o KATOWNI PSÓW W KRZYCZKACH
[SIZE=3]Proszę roześlijcie dalej, ludzie powinni się dowiedzieć jakie tam są warunki :shake: