Jump to content
Dogomania

mysza 1

Members
  • Posts

    27538
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mysza 1

  1. Podajcie proszę pilnie numer konta, zaraz wpłacę.
  2. Co tam u Melci słychać? Nikt tu już nie zagląda, met, napisz coś proszę w wolnej chwili :lol:
  3. Bidulka malutka, straszne to. Ja ostatnio byłam w Korabiewicach, też dramat. Nienawidzę mrozów.
  4. Nie rozumiem tego jakim prawem oni chcą ja uspić! Ale jeśli tak jest to naprawdę zróbmy zbiórkę i postarajmy sie o dom tymczasowy. Zeby nie okazało się, ze jest za poźno.:-(
  5. Czekamy zatem na wieści po wizycie u doktora. Oby były dobre.
  6. Cudowna sunia, jak to dobrze, że po wyjściu ze schronu czuje się lepiej, łatwiej bedzie o nowy dom:loveu:
  7. Trzymamy z całych sił, myślimy cały czas.:loveu:
  8. Tak, wesołych Świąt dla wszystkich. A Melcia jest rozbrykana, bo nikt jej dobrych manier nie nauczył. Może teraz ogłady nabierze, kosztem met niestety:evil_lol:
  9. Co nowego u Huga? Czy wiadomo cokolwiek?
  10. Warszawa- trzymamy kciuki! Mogłabym ją odwiedzić;)
  11. Osiem dni minęło a tu nawet nikt nie zajrzał do Meli. Niedobre my! Wstyd!
  12. Mysza sie na wszystko zgadza. A za grudzień było już płacone za Dingusia u Met? Teraz myslę o adopcji u was innego psiaka, chyba ten szczeniaczek nie ma opiekuna. Ale póki co z moją wpłata na Dinga zrócie co uważacie. Szkoda, ze juz go nie ma, choc miał już swoje lata:-(
  13. Wielkie całusy dla Brajla, nie mogłąm spać w nocy, myslałam o nim:loveu:. Przesyłam mu najpozytywniejsze z możliwych myśli i trzymam kciuki za jego zdrówko.
  14. Przykro, że tak piszesz, ale może i tak jest.
  15. Ona jest taka przerażona, ze musi iśc do dośiwadczonych i dobrych ludzi, bardzo cierliwych. A moze jej załatwimy domek tymczasowy i zrobimy zrzutkę?
  16. Gdzie jest? Co zdecydowałaś?
  17. Miałam nadzieję,że ona szybciutko znjadzie domek. Albiemu ma dobrą rękę a ona taka malutka, śliczniutka, a tu cisza.:shake:
  18. Met, nie denerwuj się, nie warto. Ktoś z Uciechowa musi zdecydować. Czy ktoś pojedzie do Met?
  19. Trzeba szybko zorganizować wyjazd do Met i pomóc w jego pochówku. Leży już tam od wczoraj :-(
  20. Dzięki Neigh, dzięki Tobie Bej ma nowe życie.:loveu: Bardzo się cieszę, że ma nowy dom.:multi::multi::multi:. Czyli czekamy na zdjęcia z nowego domku i z podpisu usuwamy.:multi::multi:
  21. Cały czas bardzo kibicuję Brajlowi, będę o nim myslec i przkazywac mu same dobre fluidy, on musi z tego wyjść. Trzymam kciuki z całych sił.
×
×
  • Create New...