Dobrze, jeszcze są naświecie tacy dobrzy ludzie jak albiemu, Peter czy Pani od owczarków. Zresztą, wszysycy jesteście wspaniali.
Ale i tak wstyd mi za ludzi, za to, co Brajlowi i innym biedakom robią. Moze to nie po chrzescijansku, ale życze im żeby dostali to, czego sami są sprawcami. Z całego serca życzę.