Jump to content
Dogomania

mysza 1

Members
  • Posts

    27538
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mysza 1

  1. Jaki bidulek, co za ludzie go tak urządzili, serce pęka. Zmieniliście mu imię, ale ja mam Huga w domu. Nie moge teraz wpłacic, przed chwilą ostatnie pieniądze wpąłciłam na inne psiaki, ale roześle, może ktoś pomoże.
  2. Czekamy na dobrego opiekuna dla pięknej i dobrej suni onkowej.
  3. Wpłaciłam na Onki 50 zł z mojego wypasionego konta o wartości 79,17 zł:lol:. A co tam.
  4. Bardzo się cieszę, ze Dinguś moze wygrzewać się w domku. Dobrze, ze do tego jest kulturalny:lol:
  5. Nie widzę, pewnie mam jakieś ustawienia w profilu na małe zdjęcia czy jak. A jak pisałam na watku Dinga na stronę Szkapy nei mogę wejść, bo mam w firmie zablokowaną jako stronę pornograficzną. debile po prostu:angryy:
  6. Chciałam sobie klinąc na ten wątek Szkapy, w mojej firmie dostęp jest zablokowany, ponieważ jest skategoryzowana jako pornografia.:evil_lol: Ot i zycie w korporacji.
  7. Jakim cudem widzisz zdjęcia Izis? Ciemna jestem
  8. Met, czy tu miały być zdjęcia? Nic nie widać, tylko krzyżyki
  9. Jako od niedawna wirtualna mamusia Dinga, tez bardzo się :loveu::loveu::loveu: Oby jego życie było jak najdłuższe i najszczęsliwsze. A met ma z nami niezły cyrk, wszyscy psy u niej lokują.:diabloti:
  10. Jutro coś dorzucę do tej oszałamiającej kwoty 82 zł.
  11. Przepraszam, wiedziałam, ze niemota jestem. Napisane jest wyraźnie, ze wpłynęło ode mnie.;) Zmęczenie, bo w pracy od rana.
  12. Nie wiem, czy wcześniej ujęte to już było w rozliczeniu, ale ja wpłacałam bezpośrednio na Kasi konto 6.11 - 50 zł. Czy to dotarło? Bo nie widzę a moze niemotka coś pomyliłam.
  13. Ale piękne tłuścioszki, nieźle Manię wyciągnęły:lol:. A jakie są losy Morki?
  14. Co za pech, dlaczego nikt nie chce takiej miłej suni? Tyle juz czasu mija, ona pewnie sie przywiązała do pani z DT. I coraz bardziej będzie się przywiązywała.
  15. I ja mocno trzymam kciuki za powodzenie akcji, mam nadzieję, ze Dinguś będzie szczęśliwy u met. Kochany staruszek :loveu:
  16. Tak, dom dla Meli pilnie potrzebny. Szkoda, że ma eksmisję:-(. Szkoda, ze poluje na koty.
  17. A Bursztynka ma allegro? Są jakieś ogłoszenia?
  18. Ja tez bardzo się cieszę :loveu:, bardzo. Dzięki met :loveu: Wątek uciechowski znamy, podpisana już petycja, kto jeszcze tego nie zrobił, to prośba o pomoc. Teraz i Dinguś z Uciechowa ma do met jechać :loveu:
  19. Fajnie :loveu:, tylko gdzie ta met wszystkich pomieści :lol: Myślę, że byłoby miło potem i pozbirać dla met chociaż trochę, bo pomocni są bardzo, a też ledwo ciągną. Ale poki co Dinguś.:loveu:
  20. Już przelałam moją 50, nie mogłam więcej. Też mam inteligo, więc pewnie już masz albo lada moment dojdzie.
  21. Straszny ruch na uciechowskich wątkach, nic nie można napisac, ciagle serwer zajęty:lol:. Ale to dobrze. Chciałam zaproponowac met, jest u niej od wczoraj nasza sunia, mela, ze schroniska w Szczecinie. Na pewno i Dingusiowi tam będzie dobrze. Co do wpłat, deklaruję 50 zł co miesiąc.
  22. Dobrze, jeszcze są naświecie tacy dobrzy ludzie jak albiemu, Peter czy Pani od owczarków. Zresztą, wszysycy jesteście wspaniali. Ale i tak wstyd mi za ludzi, za to, co Brajlowi i innym biedakom robią. Moze to nie po chrzescijansku, ale życze im żeby dostali to, czego sami są sprawcami. Z całego serca życzę.
  23. Za Melę płacimy miesięcznie 150+(50 za karmę) czyli 200, nie 150. Bo sponsorów na jedzenie nie mamy. Taka dygresja a propos sumy, któa zostaje nam w puli.:lol:
  24. Myslę, że ogłaszanie Beja jest jak najbardziej dobrym pomysłem, moim zdaniem im więcej tym lepiej. Moze wypatrzy go dobra istota. On jest przepiękny.:loveu:
×
×
  • Create New...