Jump to content
Dogomania

mysza 1

Members
  • Posts

    27538
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mysza 1

  1. Fatalnie, bidulka i te inne biedaki, które zaczynają chorować. Czy ktoś im pomoże w schronisku:placz::placz::placz:?
  2. ale wiem, że pieniądze są potrzebne na już - więc dzisiaj wpłacę Hani 100 zł na poczet tego bazarku (jeśli po licytacji wyjdzie mniej - reszta będzie ode mnie, jeśli więcej - po zakończeniu przeleję resztę). Czy możesz i mnie podać konto, poprosze znajomych o pilne wsparcie
  3. Próbuję znaleźć kogoś, kto by ją wziął na DT, strasznie ciężko. Rozsyłam tez prośby o wpłaty. Ja mam na koncie 22 zł:-(, moge wpłacić 20. Grosz, ale cóż. Podajcie mi tylko numer konta.
  4. Wpłacę, obiecuję, po 25. Jesteś niesamowita:loveu:
  5. Neigh, w końcu go zabrałaś???:evil_lol:
  6. Moze jestem nudna, bo ciągle to proponuję, ale wiem, ze jest to skuteczne. Mam opatrunki zabijające bakterie i zarazki, nie zdejmuje się ich z rany przez parę dni- efekty są rewelacyjne, nie ma potrzeby czyszczenia, męczenia psa przy tym, pomogły juz wielu psom dając rewelacyjne efekty. Moge je wysłac dzisiaj do lecznicy. Asiu, co Ty na to? Wpłacic moge dopiero po 25.
  7. Kochane, pomożcie, plisss [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=103069[/URL]
  8. To ja chociaż hopnę Cie do góry Tangerku.
  9. Moj skromny przelewik już poszedł do Ciebie, sama zdecyduj co z piniędzmi zrobisz, mało tego, ale może do czegoś da się dołożyć, jesli nie dla tego psiaka.
  10. Jeśli chodzi o możliwości to wiem, o czym piszesz, tez mam dwie w hotelach plus wirtualna adopcja, nigdy kasy nie ma dość, a potrzeb bez końca.
  11. Wszystko jasne, skoro jestes juz tak super zorgnizowana :lol:, to moze cały ten plan wcielić ale dla innego biedaka, ponoć te krzyczki to straszny dramat. Ja sie piszę.
  12. Niewiarygodne, popaprańcy:angryy:
  13. Nie doczytałam się, nie wiem, o co chodzi, może niepojętna jestem.
  14. Neigh, skąd dokąd trzeba przewieźć psa? Mogę to zrobić, jesli to nie jakiś drugi koniec Polski. Jestem z Warszawy.
  15. [quote name='Neigh']Teraz będzie pilny apel - potrzebnych jest 15 osób, które zobowiążą się do 20 zł wpłaty - trzeba NATYCHMIAST umierającego psa umieścić w hotelu. W sumie to tych osób już potrzeba 14.....a może mniej. Kto formuje grupę wsparcia - ręka do góry!!!![/quote] Ja :loveu:, zaraz Ci wpłacę 20.
  16. [quote name='albiemu']wiem, napiszę do gościa czy będzie to sumował ....[/quote] Wczoraj napisałam , przeprosili i zsumowali. Super!:lol:
  17. Zagłosowane, widziałaś, ze Orzechowce są dwa razy? Przez to głosy się rozdrabinają ( jest 28 % i 4%)
  18. Piekny aniołek, ja tez rozesłałam informacje na jej temat, może kogoś poruszy jej los.
  19. Domek natychmiast potrzebny, nie umiem robić banerków niestety.
  20. Przepraszam, jesli to głupie pytanie, bo nigdy w Orzechowcach nie byłam, - czy tam w ogóle jest jakaś ewidencja psów i czy jak mambę znalazłyscie do ona do tej ewidencji trafiła? Czy ona tak luzem tylko biegała? Pytam, bo sama namawiałam mojego chłopa, bardzo chciałam ją wziać, tylko mamy już psy i nie bardzo mamy warunki, serce pęka.:placz:
  21. Piękne, popłakałam się. Niesprawiedliwy ten świat, same tragedie:-(
  22. [quote name='justine.']sluchajcie ja mam nadal pieniazki dla Buni, amelka nie chciala ich wziac, a to jest 140zl, trzeba namowic amelka zeby wziela te pieniazki i za nie kupila duzy worek karmy, ja tez moge to zrobic u mnie w sklepie, bedzie taniej, co uwazacie?? odciazymy amelke, pieniazki i tak leza....[/quote] Jestem zdania, że jak najbardziej. Nie wiem, co na to inni.
  23. Wpłaciłam 50zł, pewnie dojdzie w poniedziałek, bo inny bank. Roześlę po znajomych, mam nadzieję, że pomogą.
  24. Przeprawszam, zaaferowałam sie zdjęciami.
  25. Przez weekend nie ma dostępu do netu, zatem wpłacę dopiero w poniedziałek. Czy ktoś poda mi na pw. numer konta, bardzo proszę.
×
×
  • Create New...