Jump to content
Dogomania

mysza 1

Members
  • Posts

    27538
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mysza 1

  1. Trzeba zrobić zbiórkę, poprosić o deklaracje wpłat. Ja wiem tylko o Naszej Szkapie- fundacji, ale pod Krakowem gdzie ulokowalismy juz parę psiaków, ale nie wiem, czy są miejsca. Mnie przez klika dni nie będzie na dogo, musisz więc skontaktowac sie z Met, która prowadzi Naszą Szkapę i jest na dogo lub przez ich stronę. Tam koszt to ok.200 zł.
  2. Jesli moge się wypowiedzieć to trzeba go pilnie wyciągnąć, a przez dwa tygodnie znaleźc inny DT. Czy to płatne miejsce?
  3. Ale Tangerek wypiękniał:loveu:. Teraz tylko dobry domek na zawsze potrzebny.
  4. Pewnie dlatego, że na dogo na każdym kroku piekne biedaki, nie wiadomo, komu pomagać.:-(
  5. Tak, duzo zdrówka dla Brajlusia i całej Rodzinki.:loveu:
  6. Jak to miło czytać, że za Twoje poświęcenie dla psiaków czasem szybko udaje sie znaleźć pomoc. Super :loveu:
  7. Jestem na tak. :loveu:Należy się Melce domek i to jak najszybciej. [B]Nie znacie nikogo, kto wziąłby chorą sunię na czas leczenia z nosówki- najlepiej okolice Warszawy? Straszny dramat, mam ja w podpisie, nikt jej nie chce a ona w schronie chora.[/B]
  8. Straszne jest to schronisko. Mozemy poradzić się Neigh, ona doskonale zorgaznizowana, wyciągała już psy z Krzyczek. Tylko najpierw trzeba mu DT znaleźć i kasę zebrać. Zna ktos jakieś miejsce?
  9. Melcia, podrzuce Cie do góry. Co do zrzutki, jak najbardziej, najwcześniej poniedziałek niestety.:lol:
  10. Biedaczek, zdjęcia szokujące. Ale psiak chyba w dobrym stanie ogólnym, uśmiechnięty:loveu:. Trzymam za niego kciuki, oby szybko do siebie dochodził.
  11. Słuchajcie, nie znacie nikogo z warszawy lub okolic, kto chciałby przyjąć do DT chorej na nosówke suni? Walczy sama w schronisku.( przepraszam za offa)
  12. Nigdy nie miałam do czynienia z nosówką u psa (na szczęscie dla moich wszystkich psiaków), emocjonalne zaangażowanie podpowiada, zeby o nią zawalczyć, duzo tez na tym watku wypowiedzi o psiakach, które z tego wyszły. Trudna to dla Was decyzja.
  13. Właśnie wpłaciłam przez internet 50 zł, przykro mi, że tak mało, ale w tej chwili nie mogę więcej. Obiecuję dodatkową wpłatę po 26 stycznia. Amelko, z całej siły trzymam za twoje zdrowie kciuki (i za pozostałe psiaki też).
  14. Trzymam kciuki za jego zdrówko!
  15. Własnie a jednoczesnie trzeba się dowiedzieć, w której lecznicy w Wawie ją przyjmą.
  16. Jestem optymistką, bo nie takie cuda się na dogo zdarzają. Zakochałam się w niej, stąd takie emocje:placz:
  17. Ma, ale nie przyjma chyba psa chorego na nosówkę, mnie kota nie chciali bezpańskiego przyjąc , poki nie sprawdzę, czy nie ma wirusowych chorób.
  18. To ja Cię pieknotko podbiję, niech Cię ktoś wypatrzy.
  19. A dlaczego z padaczką będzie nieadopcyjna??? Wiele takich psów się adoptuje.
  20. Zbierzemy pienądze, zawsze na dogo się udaje.
  21. Nie :placz::placz::placz:. Lavinia pisała o takim, którego wszyscy chcieli uśpić a żyje.
  22. Na rany zakażone jak w tym wypadku Aquacel Ag, można na to dac Granuflex albo bandaż. Weterynarze jeszcze mało stosują, bo to drogie jest, są też pasty i żele na ziarninowanie- Granugel i Granuflex.
×
×
  • Create New...