Trzeba zrobić zbiórkę, poprosić o deklaracje wpłat. Ja wiem tylko o Naszej Szkapie- fundacji, ale pod Krakowem gdzie ulokowalismy juz parę psiaków, ale nie wiem, czy są miejsca. Mnie przez klika dni nie będzie na dogo, musisz więc skontaktowac sie z Met, która prowadzi Naszą Szkapę i jest na dogo lub przez ich stronę. Tam koszt to ok.200 zł.