Jump to content
Dogomania

mysza 1

Members
  • Posts

    27538
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mysza 1

  1. [quote name='Gonitwa']Tak- czy kiedyś to się zmieni? Czy kiedyś coś nam będą mówić?[/quote] Zobaczcie, w niektórych schroniskach wolontariusze są mile widziani, ba nawet robią kontrole poadopcyjne, szkoda ze tak nie jest wszędzie.
  2. [quote name='Rybc!a']Jeśli tylko masz na to ochotę-jasne! :loveu:[/quote] Niektóre już tam umieściłam, ale teraz juz nie wiem które:oops:
  3. Oj biedaku kiedy sie do Ciebie los uśmiechnie
  4. Oj wielki ten Jacenty, wyrósł chłopak:crazyeye:, moją Suzi to przerósł, a to moja miała byc leosiem;)
  5. Ja tak tylko podpytuję bo Dorota jest jedynym kontaktem ze schroniskiem i ma jakies wiesci, ale doskonale wiem, ze to nie ona jest stroną. I rozumiem całą tą sytuację, bardzo zresztą zawiłą.:shake:A Sabci zal, bo jej domu trzeba.
  6. [quote name='LAZY']Zazdroszcze Ci takiej dziewczyny! Piękna jest niesłychanie...Prosze porpawic ten tytuł:eviltong:[/quote] A masz, żebyś pękła z zazdrości:diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/5922/p4210720ja5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/6597/p4210693ey0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=136&i=p4210693ey0.jpg][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/6597/p4210693ey0.f6baba7d5e.jpg[/IMG][/URL] Zwróćcie uwagę jak niezwykle gęstą mam trawę dzięki regularnemu wydeptywaniu przez 12 łap (nie liczę dochodzacych kotów)
  7. Sliczny Loluś, energii to chłopakowi nie brakuje:evil_lol:
  8. Napiszcie prosze jak tam plasterki- czy udalo sie założyć, jak Kacperek sie czuje?
  9. Czekałam na tą wiadmość:multi::multi::multi: Dziewczyny, jestescie wspaniałe, naprawdę, nie wiem jak Wam sie udaje te domki wyszukiwać.
  10. [quote name='justine.']no i co tam nowego u Lolka? gdzie ten numer konta?:)[/quote] Na jakie konto wpłacamy? Bo ja jakis tydzien,moze dwa temu wpłaciłam 50 na konto Justyny, nie wiem czy dotralo i na jakie teraz 50?
  11. Sliczny:loveu:. Chłopak ma aktualne ogłoszenia?
  12. Ojej, jakie to smutne, widac na zdjęciach jak on bardzo chce do czlowieka. gdzie ten człowiek???:placz:
  13. Sliczna sunia, dlaczego ty domku jeszcze nie masz???
×
×
  • Create New...