Jump to content
Dogomania

mysza 1

Members
  • Posts

    27538
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mysza 1

  1. Moze tymczas jakiś płatny? Najgorzej, że ich wszystkich na tymczasy nie da sie zabrać:shake:
  2. I cisza u Ciebie, nikt nie chce takiego psiaka?:shake:
  3. Jakaś ewidencja powinna być jednak. Wszystko to mnie dobija. Najgorsze są takie niejasne sytuacje. Miejmy jednak nadzieję, ze Milka trafiła do domu, w którym będzie kochana. przy tej okazji chce zwrócić uwage na fakt, ze chciałabym pomoc innym psiakom z tego schroniska- pisałam na watku Lori, odkąd zaporoponowałam fundacje jako Dt zapadła głucha cisza. Wielka szkoda zeby nie wykorzystac tej szansy- dwa psy mogłyby pojechać.
  4. Lori, bardzo chcę Ci pomoc jestem jednak daleko i potrzebne mi wsparcie- ktoś kto fizycznie zabierze Lori i jesli znacie osoby, ktore mogą pomoc w transporcie to kontakty do nich. Rybcia pisała,ze organizowała transporty po całej Polsce, chcialabym z tych kontaktów skorzystać. Szkoda zeby Lori siedziała tam skoro czeka na nia lepsze zycie. Tylko please pomożcie.
  5. Kurczę jakis zastój na elbląskich wątkach. Co robimy z Lori- Rybcia decyduj :evil_lol:
  6. Wczoraj napisałam pw do Rybci, ale nie wiem, czy na dogo wchodzi, moze czasu nie ma
  7. To okropne :shake:
  8. Nie wiem czy ktos pyta, namairy podaje zawsze na Rybcie.
  9. Znowu do mnie napisał.( ten Pan) prosiłam o kontakt z Ania ale on pisze do mnie. Wspominał, ze zastanawia sie nad adopcja Dabi.
×
×
  • Create New...