Jakaś ewidencja powinna być jednak. Wszystko to mnie dobija. Najgorsze są takie niejasne sytuacje. Miejmy jednak nadzieję, ze Milka trafiła do domu, w którym będzie kochana. przy tej okazji chce zwrócić uwage na fakt, ze chciałabym pomoc innym psiakom z tego schroniska- pisałam na watku Lori, odkąd zaporoponowałam fundacje jako Dt zapadła głucha cisza. Wielka szkoda zeby nie wykorzystac tej szansy- dwa psy mogłyby pojechać.