Jump to content
Dogomania

mysza 1

Members
  • Posts

    27538
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mysza 1

  1. Na pewno istnieje.:lol: [B]Słuchajcie, czy nie znacie jakiegoś kociarza, kogoś, kot przygarnąłby kota po wypadku? [/B] [B]Znalzłam nieszczęśnika dzisiaj rano- leżał na ulicy i nikogo to nie obchodziło, krew sie z pyska lała, zawiozłam do lecznicy, przebadali, został w szpitalu, po badaniach wyszlo, ze jest poobijany, ma stłuczone płuco, ale bedzie zyć. Moje psy go zjedzą na raz, nie wiem, co mam z nim zrobić. [/B] [B]Pomożcie proszę.[/B]
  2. Teraz nie chcą go wydac, bo jest w szpitalu, tak? Strasznie to dziwne, co to za tajemnice?
  3. Powiem szczerze, ze to ostatnie zdjęcie nie wygląda najlepiej- rana jest głeboka, w dodatku na samym krancu pyszczka. Poradzę się kogoś w pracy, moze uda się wymyslić jakies rozwiązanie, choć nie specjalizujemy sie w zwierzakach tylko w ludziach- z nimi wszystko łatwiejsze.
  4. Skoczuś kochany, co tam u Ciebie?
  5. Lorik na spacerek, czy Ty wreszcie doczekasz tego domu bidulko :shake:
  6. Same złe wiadmości, żle tam się dzieje:shake:.
  7. Domku nie widac, mało nas zagląda tutaj:shake:
  8. Super wieśći, dopiero tu dotarłam, przeraziły mnie pierwsze posty a tu taka poprawa. Nie ma to jak dobrze trafić:loveu:
  9. [quote name='ocelot']czy ktoś Ci pomoże?:shake:[/quote] Skoczku, musisz znaleźć swoj domek szybko!
  10. No to kochaniutki wskakuj na pierwszą!
  11. Dramat, w zasadzie nikt nowy tu nie zagląda, nasze podrzucanie nic nie pomaga.
  12. Smutny Skoczku, skacz na pierwszą
  13. Nikt do Lorci nie zagląda, naprawdę zero zainteresowania:shake:
  14. Nie, cisza:shake: Wielka szkoda, wysłałam zdjęcia ale juz nie odpisał. :shake:
  15. Strasznie smutne, strasznie. Taki maluszek, przecież one mają większe szanse na adopcję, dlaczego nikt go nie chce???:placz:
  16. Justynka to moja kumpela, bo ja bez kasy chwilowo;), dobra dziewczynka, słowna.
  17. Nie wiem, czy na wargę się nadadzą, ale wyślę Wam opatrunki, bardzo skuteczne, nie wiem tylko jak w tym wypadku z nimi będzie- jak to przymocować. Podaj mi prosze tylko dokąd.
  18. Alicja zawsze pisze czerwoną trzcionką, ja wszystko rozumiem, nie ma co się denerwować. Oby Kacperek szybciutko domek znalazł i zdrówko odzyskał:loveu:
×
×
  • Create New...