Dzisiaj na Twój adres wysłałam opatrunki, które na pewno mu pomogą, łagodzą też ból. jutro powinny dojsc, nie miałam Twojego nr telefonu, wysłałam je UPSem. Jesli nie bedzie Cie jutro w domu, to musimy sie skontaktowac z UPSem, zeby przywiezli o dogodnej godzinie.
Czy mozesz upublicznic nr konta- wiele osob o to pyta, szkoda zmarnowac checi do wpłat.