Jump to content
Dogomania

mysza 1

Members
  • Posts

    27538
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mysza 1

  1. Dzisiaj na Twój adres wysłałam opatrunki, które na pewno mu pomogą, łagodzą też ból. jutro powinny dojsc, nie miałam Twojego nr telefonu, wysłałam je UPSem. Jesli nie bedzie Cie jutro w domu, to musimy sie skontaktowac z UPSem, zeby przywiezli o dogodnej godzinie. Czy mozesz upublicznic nr konta- wiele osob o to pyta, szkoda zmarnowac checi do wpłat.
  2. [quote name='Selenne']Czy ja też mogę poszukać i pozakładać dla Kimska (i nie tylko) różne ogłoszenia?[/quote] Im więcej ogłoszeń, tym większa szansa na domek.:lol:
  3. [quote name='dorota412']Przelew poszedł, po wyplacie jeszcze cos dorzuce:roll:[/quote] Czy możesz mi podac nr konta na pw, dzieki
  4. [quote name='dorota412']Przelew poszedł, po wyplacie jeszcze cos dorzuce:roll:[/quote] Czy możesz mi podac nr konta na pw, dzieki
  5. Powariowały te jamnikowate pańcie:loveu:
  6. No to super, tytuł trzeba zmienić:multi:
  7. Ok, zatem musimy my zadziałać. Rybcia bardzo Cię proszę- czy mozesz przywieźć Lori i drugiego psiaka- Helę albo Kelly ? do Warszawy w długi weekend? Nie mogę tylko drugiego maja po południu. Daję Ci słowo publicznie, że w Naszej Szkapie nic im sie nie stanie.
  8. Niestety mało takich ludzi. Ale moze jemu sie uda i oczko da sie uratowac. straszna bidulinka. A jakis DT ma?
  9. No tak, ale to nie dom tylko fundacja i Rybcia jest srednio przekonana.
  10. Cuda jakieś:roll:z tymi postami. Poryczałam się:-( Ale pamiętajcie ze sa amatorzy niewidzących psiaków gdyby nie udało sie wzroku uratować. Pisze, bo sama mam slepotkę. A rana sie zagoi, tylko dobry wet potrzebny zeby umiał to założyć. Gdzie mam wysłać?
  11. Jestem, jutro rano wyśle Wam plastry. podajcie tylko proszę namiary. Będzie dobrze;)
  12. Aha, jak beda w Szkapie to intensywnie bedziemy im szukac domku.
  13. Nie mam na imię Agata, ale dobra, napiszę. Przywiezcie je do Warszawy a ja zawioze do Szkapy lub poszukam transportu. Nic innego nie ma. To sprawdzone miejsce. Tyko nie jutro bo takak szybka nie jestem. czy jutro jada te dwa, o których myślę?
  14. [quote name='Rybc!a']Ewka, ja nie mam 13 lat.. :eviltong: A z postem zupełnie się zgadzam.. Niestety, takie są realia..[/quote] Zastanawiało mnie to 13 lat, bo te wypowiedzi nadzwyczaj dojrzałe jak na 13 lat:evil_lol:
  15. Cudowna suniu zebys Ty tak nie zniknęła gdzies bez wieści, dobry domu znajdź się
×
×
  • Create New...