Jump to content
Dogomania

mysza 1

Members
  • Posts

    27538
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mysza 1

  1. Właśnie wpłaciłam 50zł. Justine, czy mozesz na wątku ponownie wylistować wpłaty od połowy kwietnia czy od początku kwietnia- będzie jasność i znajdziemy, kto się deklarował a nie płaci oraz jesli bedzie konieczność, postaramy się nasze wpłaty podwyższyć. Ja mogę, nie ma problemu. Zaraz wyślę maila do ProEquo z moim adresem w sprawie tych plakatów.
  2. Nie ma problemu, pewnie i tak bym tu doratła;)
  3. Myszka na spcerek Myslałam naiwnie ze w Krzyczkach się poprawiło...:-(
  4. Oj rzeczywiście chłopak się znacznie poprawił, teraz tylo domek. Postaram się w wolnej chwili zrobić ogłoszenia w innych, poza allegro, miejscach.
  5. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]to masz ten sam dylemat co ja ...........[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]to takie odtrącanie podanej ręki :shake:[/COLOR][/FONT][/B] Ja nie mam z tym kłopotu, naprawdę strasznie tylko szkoda, że nie wykorzystuje się szansy naprawdę skuteczniejszego i dużo mniej bolesnego leczenia- na zdjęciach widac jak bandaże na Kacperku wiszą, a tak, miałby dużo większy komfort, bez smarowania, opatrywania itd. Myślę, ze nie wykorzystuje się plastrów z prostej przyczyny- powinien założyć je lakarz wet, a oni w 90% jeszcze tego nie znają i nie wiedzą jak to zrobić, poza tym nie wierzą w skuteczność. Nie są one propagowane w weterynarii, bo nawet u ludzi tylko wyspecjalizowani lekarze się na tym znają. Wielka szkoda, naprawdę, ja tylko chciałabym pomóc.
  6. Nie mam pojęcia o żadnym DT niestety, chyba, że Nasza Szkapa pod Krakowem ale o nich źle piszą niektórzy, nie chcę sie zagłębiać w to...
  7. Moge pomóc z tymi kosztami, ale po 25 maja niestety. W tej chwili mam puste konto.
  8. Biedaczku kochany, zebys szybko wyzrowiał i domek znalazł, chociaż tymczasowy
  9. [B][COLOR=red]Nie doczytałam, czy sunia ma jechać do nowego Dt czy zostaje na razie w schronisku- chciałam zaoferowac specjalne opatrunki leczące oparzenia, nie ma wtedy potrzeby smarowania ran, nie ma stresu związanego z codziennym opatrywaniem rany, jest też przyspieszone leczenie. Jesli chcecie, bardzo prosze o adres.[/COLOR][/B]
  10. Czy są jakieś wieści, czy ktokolwiek ma kontakt z Amelką? Cisza taka - nie widadomo, co słychac u suni. Moze zostanie w tym DT na zawsze?
  11. Tosia, jesli sobie zyczysz mogę Ci wysłać opatrunki.
  12. Strasznie przykre, tyle w zyciu przeszedł :-( i nie ma szczęsliwego zakonczenia, wielki smutek.
  13. Bidulek, tak smutniutko patrzy:shake:
  14. Zauwazyłam, ze wiele osób, które hopały na tamtym wątku tutaj się nie pokazały, szkoda. Skoro pw nie działa to jak mam podac mojego maila? Upubliczniać nie chcę:evil_lol:
  15. Ja moge dołożyc się do DT płatnego lub hotelu, tylko tyle mogę:shake:
  16. Ja zrozumiałam co napisałaś, po prostu jestem wielką zwolnenniczką sterylizacji, bo tylko tak mozna zapobiegać przepełnionym schroniskom i nędzy i biedzie psów. W dzisiejszych czasach sterylizacja nie jest zabiegiem skomplikowanym, cięcie jest malutkie a suka bardzo szybko do siebie dochodzi.
  17. Mało osób do chłopaka zagląda, a jak on się ma- troszkę lepiej?
×
×
  • Create New...