Jump to content
Dogomania

mysza 1

Members
  • Posts

    27538
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mysza 1

  1. [quote name='agata51']Pamiętam jamnika z taką straszną raną na szyi, chyba nawet z Łodzi. Rzeczywiście znalazł dom. Może należałoby nawiązać kontakt?[/quote] Ten jamnik to Kiwi- oferowałąm moje plasterki, ale nie chcieli, bo rana sama sie zabliźniała. Tutaj jest wyrwanie skóry, naprawde polecam plastry, które już wysłałam. Morka, szczeniak z dziurą na grzbiecie- nie miała skóry, ładnie sie zaleczył.
  2. Dostałam właśnie pw od justyny85 cytuję: [I][B]czy Ty naprawde jesteś tak zaślepiona Met?[/B][/I] [I][B]Chcesz znać całą prawde? ja widze, że Ty o niczym nie wiesz... na samej dogomanii jest mnóstwo osób, które wiedzą o niej sporo.Asia chciała Wam pomóc,a Ty ją tak potraktowałaś...[/B][/I] [I][B]Następnym razem chociaż przejrzyj dogomanie i miau, jeśli Ci zalezy na tych 2 psach z Elbląga[/B][/I] Kompletnie nie wiem, dlaczego ktoś mnie obraża na pw pisząc, ze jak źle potraktowałam Asię??? Nie wiem, o co chodzi i dlaczego ktokolwiek odbiera moje chęci negatywnie. W którym zdaniu obraziłam? Starałam się być jak najbardziej obiektywna.Chciałam pomoc, bo bardzo wzruszyło mnie elbląskie schronisko, znalazłam Naszą Szkapę, bo tam umieszczalismy już psy i ja nie mam żadnych złych doświadczeń.Moje intencje były najszczersze, nie rozumiem dlaczego ktokolwiek mnie atakuje na pw zamiast otwarcie pisać na wątku. Ja nie mam nic do ukrycia,ale takie pw wyprowadzają mnie z równowagi i zaczynam myśleć,że to wszystko naprawde nie ma sensu. Przykre to.
  3. [quote name='Rybc!a']Dziewczyny, akcję Kelly trzeba chyba zawiesić, suka jest w ciąży.. I mamy powód jej porzucenia.. Nie upilnowali, a teraz proszę.. Oni ich nie uśpią, Kelly będzie musiała je wychować.. Więc adopcja , tak mi się wydaje, nie będzie możliwa..![/quote] Hm, czy ja wiem czy niemożliwa?
  4. Mam opatrunki, które stosuje się na rany i odlezyny, moge wysłać komuś darmowo, tylko bardzo proszę o pw z adresem i telefonem. Naprawde działają
  5. Ale się cieszę :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  6. [quote name='agata51']Met, nie mam nic przeciwko tobie i jestem cała za tym, żeby Lori pojechała do ciebie, ale to, co piszesz o dogo jest trochę niesprawiedliwe. Może i hopsamy, ale dzięki dogo sporo psiaków znalazło domy i sporo udało się uratować. Pozdrawiam.[/quote] Moze Met ma na mysli tych bezczynnych, ktorzy tylko hopsaja i nie robią nic. Ja nie zadecyduje za wszystkich, na pewno nie za Rybcie. Bardzo chce pomoc, innej opcji nie mam. Mozna rozwazyc co jest lepesze- schron czy pobyt u Met.
  7. Ale sa jeszcze przeglągający, tez wszystko widza, nie musza sie logowac nawet:shake:
  8. Niewiarygodne, przeciez na kazdym watku sie wplaca na psiaki osobom prywatnym. Komu to przeszkadza, czy ludzie juz poszaleli???:angryy::angryy::angryy:
  9. A ja podniose sierściuszka
  10. Jeju:placz:, ale biedula.
  11. [quote name='Charly']swietnie. tak zrobie. przesle link na pw, jak zalozę[/quote] Podaj tutaj link, my tez popatrzymy, moze cos pomozemy, poogłaszamy;)
  12. Więcej ogłoszen potrzeba, ja porobiłam troche ale czasu ostatnio mało:shake:
  13. [quote name='Hanah']a ja nie widziałam tego ogłoszenia, ale wiem ze jest. wczesniej jak była sunia ode mnie to miałam 3 chetnych na nia. moze teraz tez bedzie rozchwytywanie.:lol:[/quote] Oby tak było.
  14. Zenuś jest w Moim Psie, wygląda cudnie, mam nadzieję, ze teraz ktos go na pewno zauwazy
  15. Codziennie chodzi do pobliskiej lecznicy na zmanę opatrunku. koszty nie są małe, ale Kacper równiez nigdy o nic nie prosił. Opatrunki aktywne, które wysłałam trzyma sie na ranie klika dni - jest to dodatkowa zaleta, nie ma bólu, zrywania przylepionej gazy i takich dramatów. Mam nadzieję, ze wszystko zakonczy sie dobrze, jest taki cierpiący i tyle juz przeszedł.
  16. [quote name='Asia_Klero']Psy ze schroniska-tak i owszem...psy niczyje,bezdomne-nie koniecznie...nie bede tutaj na forum pisac bo zaraz mnie ktos o cos oskarzy juz mnie straszyli...ehh...powiem tylko ten psiak nazywal sie Kulfon i to nie pierwsze zwierze,ktore w fondacji powinno byc a go nie ma i nie wiadomo gdzie jest...Kulfon nie jest jedyny jest tego niestety duzo wiecej...w razie pytan prosze PW albo gg2581546;)[/quote] Jest to dla mnie niewiarygodne. Uważam, ze o takich sprawach powinno pisac się otwarcie, wiesz, kazdy moze napisac co chce, jak to zweryfikować? Nie wiem, ręce mi opadają.:shake:
  17. [quote name='Niewiasta_21']Poniewaz ja mam konto internetowe i łatwiej mi sprawdzic czy pieniadze doszły i ile jest juz na Kacpra po porozumieniu z Hania prosimy o wpłaty na moje konto: Anna Matcza ul. Franciszkańska 9/15 Łódź 91-431 86 1020 3378 0000 1702 0131 7916 z dopiskiem: nick z dogo na Kacpra[/quote] Dzieki, moze wpisz w pierwszym poscie.
  18. [quote name='Asia_Klero']Pewnie wyjde na ta zla...ale pisze zebyscie nie mieli pretencji po fakcie,ze nikt was nie uprzedzil..nikt niew powiedzial...zanim wyslecie psa do Met poszukajcie info na temat tej fundacji..nie zawsze odbrych..pies ktorego tam zawiozlam zniknal(podobno ma dom nikt nie wie od kiedy i gdzie.Informacja o domu pojawila sie dopiero gdy doszly sluchy ze pies zaginal...).Zrobicie jak bedziecie chcieli ale na waszym miejscu poszukalabym dobrego domu....[/quote] Ja piszę z własnego doświadczenia, psy, które tam umieszczalismy znalazły domy i nic złego im sie nie stało. A co to za pies, kiedy go tam umieszczałaś? Tu wątek Meli, była u Met pól roku, [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=86131[/URL]
×
×
  • Create New...