Jump to content
Dogomania

mysza 1

Members
  • Posts

    27538
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mysza 1

  1. Co robic, taki kraj, sto lat minie i to samo bedzie.
  2. Aaaa, myslę, ze ona taka owczarkowata, to prawda, mam nowe zdjecia, na których uszka jej stają- zwłaszcza jak w ręku trzymam smakołyk jakiś- patrzy sobie do góry i uszka stoją- wkleję na wątek, bo są prześliczne, ale w domu nie mam dogo juz dwa tygodnie a w pracy to nie ma kiedy;) Zgadzam się, papiery się pali- Zuźka po prostu porządki zrobiła:evil_lol: Przkażę moc całusków, ja za to całuję stadko B:loveu::loveu::loveu:
  3. Jeśli chodzi o Suzi, to myslę, że ona inaczej odbiera świat niż Brajl, bo ona nigdy nie widziała, jest szczeniakiem i wiele rzeczy ją przeraża, np. bardzo nie lubi obcych- jesli ktoś do nas przychodzi bardzo się boi, wprost panicznie, ucieka sobie do pokoju i lezy na łozku albo pod, nie chce nikogo oglądac. A wystarczy, że wyjdzie na podwórko i biega z psiakami jak nie wiem. Co do biegania, jest niesamowita, biega tropem pozostałaych psów- urządzaja sobie wyścigi, czasem tylko po niej widac, ze nie widzi- jak gubi trop, wtedy stara się go odnaleźć w charakterystyczny dla niewidomego psa sposób. Świetnie sama biega po domu, góra, dół, wskakuje na łóżko, najchętniej po spacerku, żeby dac całuska i polizać w twarz:eviltong:, rozstawia moje psiaki po kątach, ale też ardzo lubi je lizać po pyszczkach- Hugo(owczarek) tego nie lubi, otwiera tą swoja gigantyczną paszczę i cierpliwie czeka, niby powarkuje, ale morda mu się śmieje). Jeśli chodzi o trawę, hm, ewidentnie Małgorzata ma bardzo odporną mieszankę stosowaną na boiskach sportowych i tego się będę trzymać, dementując jednocześnie fakt, że jestem leniem i nie podlewam trawy, przeciwinie, zamierzam dosiać ale i tak ptaki mi wydziobią.
  4. Kochana sunia, obyś jak najszybciej znalazła swojego człowieka
  5. Bardzo się cieszę, oby wszystko się udało. Co do upilnowania to ja w to nie wierzę. Mam sunię ze schroniska, wysterilizowaną oczywiście, mimo to, że mieszka w domu, nie na podwórku i wierzcie mi, bardzo o nią dbam- to ta łajza jedna uciekła mi w sobotę do koleżki sąsiadów- a mój mąż pól dnia potem szukał jakim cudem jej się to udało, bo mamy szczelny płot. A jednak sie udało, wywłoka jedna:evil_lol:. Znaleźliśmy jej droge ucieczki, juz nie wyjdzie łajza jedna:diabloti:
  6. Chociaz tyle:loveu:. To niedługo mozna Kelly mocno rozleklamować, moze i do niej szczęście sie usmiechnie i domek sie znajdzie.
  7. Biedna Sabciu, prawie nikt do Ciebie nie zagląda, nie mam dogomanii w domu:shake:, tylkow pracy mogę,a tu czasu nie ma
  8. Jakie piękne oczka ma Dabulka:loveu:, slicznie wyszła na trzecim zdjęciu.
  9. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]tak jak napisała mysza można nakleić kilka , połączyć je ....i działanie takie samo [/B][/COLOR][/FONT][/quote] Boli mnie to, że nie wykorzystuje sie tego, co naprawdę pomaga, jest jakiś kult gojenia na "ŚWIEŻYM POWIETRZU" a to niestety już przeszłość. Oby tylko Kacperek jak najszybciej wyzdrowiał
  10. [quote name='eliza_sk']Przecież nawet można nakleić mniejszy plaster, żeby chociaż częściowo przyniósł ulgę, czy nie ?[/quote] Nie, rana musi byc zakryta w całosci
  11. Ani ja, w dodatku szykował sie domek i cisza:shake:
  12. [quote name='eliza_sk']A nie można nimi poobkładać ranę Kacperka - tak łatając mniejszymi elementami, żeby stworzyły większą całość? Nie wiem w ogóle jak to wygląda, więc mogę pisać głupoty :oops:[/quote] najlepiej nakleić większe, mam do dyspozycji, tylko nie wiem, czy mam wysłać, skoro tamte nie zostały uzyte a to juz tyle czasu mineło. Moim zdaniem warto jednak
  13. Do szału mnie doprowadza brak dostępu do dogo z domu- nie wiem dlaczego przez dwa tygodnie nic w tej sprawei nie zostałąo zrobione, bardzo duzo ludzi ma ten sam problem. Lori hopaj po domek
  14. [B]A propos plastrów mozna je nakładac na siebie- Morka tez miałą większe rany niz plastry, poza tym dostępne są większe rozmiary- szkoda, bo one przysnoszą ulge i przyspieszają gojenie.[/B]
  15. Do góry slicznotko. ona jest chyba w boksie z Helą?
  16. O kurczę , Gosiaczek ale hutrem poleciałaś. Super, teraz to już na pewno domek się znajdzie. ;)
  17. Jaka bidulineczka, mordunia cudna, gdzie ten dom?:placz: Gosiaczek, poogłaszałaś?
  18. Odnowiłam allegro, ale nie mam w domu netu, w pracy nie mam czasu na ogłoszenia, moze ktos pomoże [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=361474165"][B][COLOR=#2040ab]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=361474165[/COLOR][/B][/URL]
  19. [quote name='ocelot']Nie mam pojęcia co zrobić. To super psiak przecież[/quote] Chyba tylko dziesiątki ogłoszeń mogą pomóc, jakaś ostra kampania ale o ile pamiętam, to on ma ogłoszenia:shake:
×
×
  • Create New...