Jump to content
Dogomania

mysza 1

Members
  • Posts

    27538
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mysza 1

  1. Ostatnio czytałam artykuł na temat wpływu psów na nasza psychike i takie tam i jedno jest pewne w moim przypadku- szybciej rodzinę wymorduję niż jakiegokolwiek psa. Obawiam się ze jesteśmy w mniejszości. Ja ze schrosnika zawsze biorę trudne przypadki, bo wiem, że ja podołam, a inni w najlepszym wypadku oddadzą. Ale to nei mój wątek, tak mnie tylko ta farba poruszyła, bo moje zawsze białe boczki maja jak malujemy:loveu:
  2. Biedna ta Myszka, maluje, pomaga, nie wie, że za jej plecami jej nowy dom szykują. Okropnie to smutne, nigdy tego nie zrozumiem i kropka.
  3. Do góry dziewczynko, taka ładniutka mordka i domku nie ma:shake:
  4. I cisza u dziewczynki, domku nie widać:shake:
  5. Bidulku hopaj nam do góry!
  6. A mnie dowrotnie- w domu nie działa wcale , w pracy nawet nawet
  7. Ale Wam dobrze, mnie w domu wcale, w pracy różnie.
  8. [quote name='Rybc!a']Dzwoniła ponownie pani z Mławy.. Czeka na Liszkę.. Myślę, myślę![/quote] Mysl, myśl, fajowo
  9. Odiku, jak to możliwe zeby tak długo domku nie było?
  10. [quote name='Rybc!a']I co z panem Wojtkiem? Kurczę, oby się udało..Za jednym zamachem do Wawy pojechałaby Dabi i Liszka![/quote] Strasznie niezdecydowany:razz:, nie odezwał się od tamtego czasu, kiedy pisałam (chyba poniedziałek), moze wyśle mu zdjęcia Dabi - te ostatnie.
  11. Nikt do chudzinkie nie zagląda, wszystko przez to fatalne dogo, chodzi jak chce:angryy:
  12. Ale super :multi::multi::multi:, przez tą awarię dogo człowiek w tyle
  13. [quote name='Greven']"Podeprzyjcie go, bo się wywróci..." [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110530"]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110530[/URL][/quote] Podparłam 50 zł, ;) więcej nie mogę. Jutro powinny byc na koncie.
  14. Gucik juz ma moje allegro, ale Twoje fajniejsze, super fotki, bedzie miał dwa ;)
×
×
  • Create New...