Jump to content
Dogomania

mysza 1

Members
  • Posts

    27538
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mysza 1

  1. Zobaczcie jaki biedny :( [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/39/foks.jpg/"][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/820/copyoffoks.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/8118/copyoffoks.jpg[/IMG][/URL] [/URL]
  2. [quote name='piescofajnyjest']zagladam do chlopaka??? co slychac u niego???[/QUOTE] Szuka domu, ogłaszamy ale zero telefonów :(
  3. O jaka fajna wielka :) Muszę dosłać zdjęcia do ogłoszeń, bo wysłałam tylko takie strasznie smutne... Do ogłoszeń nazywa się Daga, Granda za dlugo czekała na dom ;) Malutka wygląda na mocno wypłoszoną więc wykorzystam starsze zdjęcia ;)
  4. [quote name='ania shirley']Ano , ruszyło. Dziś poszedł do domu Szarik- poodopieczny Awit, który siedział w hoteliku ponad półtora roku. Oby tak dalej, choć przy półtora roku upierać sie nie będę.....[/QUOTE] Właśnie widziałam po tytule wątku, wspaniale, oby wszystko skończyło się dobrze.
  5. Niedobrze :( chociaż super, że ma dobrą opiekę i ciepły dom...
  6. Fiu fiu, jaki tu ruch ;) Trochę się ruszyło, miałam kilka zapytań o Didi, 2 mailowe i 2 telefoniczne. Jedni ludzie mieli dzwonić do Ronji ale nie wiem czy zadzwonili. No i niektóre do budy oczywiście. Było też pytanie o Kropka, też do budy ;) Nic z nich nie wynika ale przynajmniej ktoś pyta.
  7. Pazerna parka ;) tylko ciastka i ciastka. A Kacperek schudł troszkę czy nic?
  8. Proszę jaki śmiały, żarłok mały :) z nim jest o tyle dobrze, ze lubi smakołyki i można go przekupić. To znacznie ułatwia pokonywanie przeszkód w pracy.
  9. [quote name='hop!']Przycięłam Pako pazury - na razie u przednich łap. To ciężka robota. ;) Pako skacze, ucieka, wyrywa się, chowa łapska... Przycinam mało, bo nie chcę go zranić.[/QUOTE] Domyślam się, że łatwo nie było, wielki jest okropnie a jeszcze jak się tak wije... Gratulacje, dobra robota ;)
  10. Jaka fajna banda :) Siseta śmieszna i urokliwa jest tylko strasznie z obcymi trudna kurczę :(
  11. [quote name='hop!']Fortuna coraz lepiej reaguje na obcych w domu - nawet sama podchodzi i pozwala się pogłaskać. To chyba wpływ Pako, który wdzięczy się do gości i gdyby tylko mógł, to wskoczyłby każdemu na kolana. ;)[/QUOTE] To fajnie :) bardzo jej to było potrzebne.
  12. Marnie z Efi, martwię się :( Mam nadzieję, że te wyskoki jej przejdą... Ogólnie jakoś brak optymizmu chwilowo.
  13. Ale kumple fajni :loveu: naprawdę. Niedługo Fifi będzie na Kaluchnym jak na koniku pomykał ;)
  14. Usunęli Ci ogłoszenie Spajka z Tablicy? Tam jest największa oglądalnośc a są tak okropni, że maile do nich wypisuję. Potrafią usunąć ogłoszenia na różne województwa i o różnej treści.
  15. [quote name='hop!']Inaczej skomlenie, żalenie się. To pewnie lokalna gwara.[/QUOTE] Sprawdziłam sobie w necie :)
  16. Swoją drogą to niesamowite, że taki pies od zawsze bezdomny i ma takie maniery i jest taki grzeczny. Nie zawsze wychowanie decyduje o zachowaniu psa. (to dobry argument do tłumaczenia nieznośnych psów ;))
  17. A co to za małe ? Odebrane juz z hodowli? ;)
  18. Poproś może o jakiś wypis. Na pewno będzie potrzebnych sporo DT a kto weźmie psa ze swierzbem :( jak ma inne zwierzęta. A jak nużyca to już dużo lepiej.
  19. Zaznaczę swoją obecność, żeby nas więcej było ;) Życie tu ginie, nawet masakryczne przypadki i wątki puste. Tutaj tyle bied, maluszki ale z chorą skórą, nie ma dokąd takich brać, poza lecznicą :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238860-60-ma%C5%82ych-ps%C3%B3w-w-TRAGICZNYCH-warunkach!!!-NU%C5%BBYCA!!!-Pilnie-potrzebna-pomoc[/url]!!!
  20. Skuczenie- człowiek uczy się całe życie ;)
  21. Fajnie, że Kira ma towarzyszkę zabaw :) skoro inne psy za nią nie przepadają. Aż jej się uszko odwinęło ;) U Efi wszystko dobrze :) rozmawiałam dzisiaj z nową Panią. Co prawda inne psy mieszkające w tym domu się jej boją (a ona tak zaprasza do zabawy...) ale na pewno się przyzwyczają :) Ogłoszenia Didi: 1. [url]http://tablica.pl/oferta/smieszna-radosna-didi-nieduza-mloda-suczka-do-adopcji-ID29LOZ.html[/url] 2. [url]http://zoomia.pl/oferty/adopcje/oddam-psa/kundelek/smieszna-radosna-didi-nieduza-mloda-suczka-do-adopcji-l36076.html?me=1[/url] 3. [url]http://www.neeon.pl/442311-smieszna-radosna-didi-nieduza-mloda-suczka-do-adopcji.html[/url] 4. [url]http://alegratka.pl/ogloszenie/smieszna-radosna-didi-nieduza-mloda-21674343.html[/url] 5. [url]http://www.adin.pl/[/url] -> czeka na moderatora 6. [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Smieszna-radosna-Didi-nieduza-mloda-suczka-do-adopcji,81393[/url] 7. [url]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=5310[/url] 8. [url]http://www.adopcje.org/edycja_adopcji-84174.html[/url] 9. [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/147151/smieszna-radosna-Didi--nieduza-mloda-suczka-do-adopcji/[/url] 10. [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-mieszna-radosna-Didi-nieduza-mloda-suczka-do-adopcji-W0QQAdIdZ449738143[/url] 11. [url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/smieszna-radosna-didi-nieduza-mloda-suczka-do-adopcji/55717[/url] 12. [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,68201,Lw==.html[/url] 13. [url]http://warszawa.olx.pl/smieszna-radosna-didi-nieduza-mloda-suczka-do-adopcji-iid-474973878[/url] 14. [url]http://www.eoferty.com.pl/312986[/url] 15. [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Smieszna-radosna-Didi--nieduza-mloda-suczka-do-adopcji-id57712.html[/url] 16. [url]http://cwirek.pl/ogloszenie/smieszna-radosna-didi-nieduza-mloda-suczka-do-adopcji,nZYB[/url] 17. [url]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/2091091485/warszawa-Smieszna-radosna-Didi-nieduza-mloda-suczka-do-adopcji.html[/url] 18. [url]http://www.pineska.pl/?id=117512[/url] 19. [url]http://warszawa.lento.pl/smieszna-radosna-didi-nieduza-mloda,788787.html[/url] 20. [url]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=271910&catid=26&Itemid=11[/url] 21. [url]http://naszezwierzaki.info/15-oddam/6214-smieszna-radosna-didi-nieduza-.html[/url] 22. [url]http://iokazje.com/Zwierzeta/Psy/Smieszna_radosna_Didi-_nieduza_mloda_suczka_do_adopcji_11107.html[/url] 23. [url]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/277344-smieszna-radosna-didi-nieduza-mloda-suczka-do-adopcji-oferta-mazowieckie/[/url] 24. [url]http://polskastrefa.pl/warszawa/zwierzeta/psy/smieszna_radosna_didi_nieduza_mloda_suczka_do_adopcji,8yu3[/url] 25. [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/50016/smieszna-radosna-didi--nieduza-mloda-suczka-do-adopcji/[/url] 26. [url]http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,smieszna_radosna_didi_nieduza_ml,49283.html[/url] 27. [url]http://zwierzeta.anonse.pl/mazowieckie/warszawa/psy,594/smieszna-radosna-didi-nieduza-mloda-suczka-do-adopcji,5452900.html[/url] 28. [url]http://www.psy.pl/adopcje/art14527,didi.html[/url] 29. [url]http://www.wywerna.pl/24/posts/9-Oddam-za-darmo/46-Oddam-za-darmo/7459--mieszna-radosna-Didi-niedu-a-m-oda-suczka-do-adopcji.html[/url] 30. [url]http://owi.pl/ogloszenie/Smieszna_radosna_Didi-_nieduza_mloda_suczka_do_adopcji,769292[/url]
  22. Ale jest cudny... Kocham dokładnie takie ale w tej chwili 4 moje kundelki ;) mi muszą wystarczyć...
  23. [quote name='Aga-ta']fajnie, ze jestes:) Bob mial pobrana krew wczoraj, ale wyniki bedziemy miec dopiero jutro rano, wiec jeszcze nic nie wiemy. Tak, aktualnie je Renala[/QUOTE] Mam nadzieję, że się polepszyły. Trzymam kciuki.
  24. Gdyby ktoś kto jeździ do Olkusza był tam i zabrał szczeniaka szarego (Puchacza czy jak ma na imię) to ja opłacę mu karmę, szczepienia i co będzie trzeba. Niestety nie mam żadnego Dt czy hotelu, w którym bym mogła go umieścić ale może jakimś cudem ktoś będzie chciał mu pomóc to ja się chętnie do tego dołączę.
×
×
  • Create New...