-
Posts
27538 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mysza 1
-
Zobaczcie jaki biedny :( [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/39/foks.jpg/"][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/820/copyoffoks.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/8118/copyoffoks.jpg[/IMG][/URL] [/URL]
-
Wyrzucony z samochodu w mrozy, jutro schron Kutno- pomocy!!!!!!!!!!!
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='piescofajnyjest']zagladam do chlopaka??? co slychac u niego???[/QUOTE] Szuka domu, ogłaszamy ale zero telefonów :( -
O jaka fajna wielka :) Muszę dosłać zdjęcia do ogłoszeń, bo wysłałam tylko takie strasznie smutne... Do ogłoszeń nazywa się Daga, Granda za dlugo czekała na dom ;) Malutka wygląda na mocno wypłoszoną więc wykorzystam starsze zdjęcia ;)
-
[quote name='ania shirley']Ano , ruszyło. Dziś poszedł do domu Szarik- poodopieczny Awit, który siedział w hoteliku ponad półtora roku. Oby tak dalej, choć przy półtora roku upierać sie nie będę.....[/QUOTE] Właśnie widziałam po tytule wątku, wspaniale, oby wszystko skończyło się dobrze.
-
Fiu fiu, jaki tu ruch ;) Trochę się ruszyło, miałam kilka zapytań o Didi, 2 mailowe i 2 telefoniczne. Jedni ludzie mieli dzwonić do Ronji ale nie wiem czy zadzwonili. No i niektóre do budy oczywiście. Było też pytanie o Kropka, też do budy ;) Nic z nich nie wynika ale przynajmniej ktoś pyta.
-
Kacper nareszcie ma swój własny dom :)) Powodzenia kochany :)
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Pazerna parka ;) tylko ciastka i ciastka. A Kacperek schudł troszkę czy nic? -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='hop!']Przycięłam Pako pazury - na razie u przednich łap. To ciężka robota. ;) Pako skacze, ucieka, wyrywa się, chowa łapska... Przycinam mało, bo nie chcę go zranić.[/QUOTE] Domyślam się, że łatwo nie było, wielki jest okropnie a jeszcze jak się tak wije... Gratulacje, dobra robota ;) -
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Fortuna coraz lepiej reaguje na obcych w domu - nawet sama podchodzi i pozwala się pogłaskać. To chyba wpływ Pako, który wdzięczy się do gości i gdyby tylko mógł, to wskoczyłby każdemu na kolana. ;)[/QUOTE] To fajnie :) bardzo jej to było potrzebne. -
Marnie z Efi, martwię się :( Mam nadzieję, że te wyskoki jej przejdą... Ogólnie jakoś brak optymizmu chwilowo.
-
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
mysza 1 replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Usunęli Ci ogłoszenie Spajka z Tablicy? Tam jest największa oglądalnośc a są tak okropni, że maile do nich wypisuję. Potrafią usunąć ogłoszenia na różne województwa i o różnej treści. -
[quote name='hop!']Inaczej skomlenie, żalenie się. To pewnie lokalna gwara.[/QUOTE] Sprawdziłam sobie w necie :)
-
Kapsel po ponad 3 latach w hotelu ma swój dom.
mysza 1 replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Swoją drogą to niesamowite, że taki pies od zawsze bezdomny i ma takie maniery i jest taki grzeczny. Nie zawsze wychowanie decyduje o zachowaniu psa. (to dobry argument do tłumaczenia nieznośnych psów ;)) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
mysza 1 replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
A co to za małe ? Odebrane juz z hodowli? ;) -
Skubiś z Glinna już w swoim ukochanym domu!!!
mysza 1 replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Zaznaczę swoją obecność, żeby nas więcej było ;) Życie tu ginie, nawet masakryczne przypadki i wątki puste. Tutaj tyle bied, maluszki ale z chorą skórą, nie ma dokąd takich brać, poza lecznicą :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238860-60-ma%C5%82ych-ps%C3%B3w-w-TRAGICZNYCH-warunkach!!!-NU%C5%BBYCA!!!-Pilnie-potrzebna-pomoc[/url]!!! -
Skuczenie- człowiek uczy się całe życie ;)
-
Fajnie, że Kira ma towarzyszkę zabaw :) skoro inne psy za nią nie przepadają. Aż jej się uszko odwinęło ;) U Efi wszystko dobrze :) rozmawiałam dzisiaj z nową Panią. Co prawda inne psy mieszkające w tym domu się jej boją (a ona tak zaprasza do zabawy...) ale na pewno się przyzwyczają :) Ogłoszenia Didi: 1. [url]http://tablica.pl/oferta/smieszna-radosna-didi-nieduza-mloda-suczka-do-adopcji-ID29LOZ.html[/url] 2. [url]http://zoomia.pl/oferty/adopcje/oddam-psa/kundelek/smieszna-radosna-didi-nieduza-mloda-suczka-do-adopcji-l36076.html?me=1[/url] 3. [url]http://www.neeon.pl/442311-smieszna-radosna-didi-nieduza-mloda-suczka-do-adopcji.html[/url] 4. [url]http://alegratka.pl/ogloszenie/smieszna-radosna-didi-nieduza-mloda-21674343.html[/url] 5. [url]http://www.adin.pl/[/url] -> czeka na moderatora 6. [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Smieszna-radosna-Didi-nieduza-mloda-suczka-do-adopcji,81393[/url] 7. [url]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=5310[/url] 8. [url]http://www.adopcje.org/edycja_adopcji-84174.html[/url] 9. [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/147151/smieszna-radosna-Didi--nieduza-mloda-suczka-do-adopcji/[/url] 10. [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-mieszna-radosna-Didi-nieduza-mloda-suczka-do-adopcji-W0QQAdIdZ449738143[/url] 11. [url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/smieszna-radosna-didi-nieduza-mloda-suczka-do-adopcji/55717[/url] 12. [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,68201,Lw==.html[/url] 13. [url]http://warszawa.olx.pl/smieszna-radosna-didi-nieduza-mloda-suczka-do-adopcji-iid-474973878[/url] 14. [url]http://www.eoferty.com.pl/312986[/url] 15. [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Smieszna-radosna-Didi--nieduza-mloda-suczka-do-adopcji-id57712.html[/url] 16. [url]http://cwirek.pl/ogloszenie/smieszna-radosna-didi-nieduza-mloda-suczka-do-adopcji,nZYB[/url] 17. [url]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/2091091485/warszawa-Smieszna-radosna-Didi-nieduza-mloda-suczka-do-adopcji.html[/url] 18. [url]http://www.pineska.pl/?id=117512[/url] 19. [url]http://warszawa.lento.pl/smieszna-radosna-didi-nieduza-mloda,788787.html[/url] 20. [url]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=271910&catid=26&Itemid=11[/url] 21. [url]http://naszezwierzaki.info/15-oddam/6214-smieszna-radosna-didi-nieduza-.html[/url] 22. [url]http://iokazje.com/Zwierzeta/Psy/Smieszna_radosna_Didi-_nieduza_mloda_suczka_do_adopcji_11107.html[/url] 23. [url]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/277344-smieszna-radosna-didi-nieduza-mloda-suczka-do-adopcji-oferta-mazowieckie/[/url] 24. [url]http://polskastrefa.pl/warszawa/zwierzeta/psy/smieszna_radosna_didi_nieduza_mloda_suczka_do_adopcji,8yu3[/url] 25. [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/50016/smieszna-radosna-didi--nieduza-mloda-suczka-do-adopcji/[/url] 26. [url]http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,smieszna_radosna_didi_nieduza_ml,49283.html[/url] 27. [url]http://zwierzeta.anonse.pl/mazowieckie/warszawa/psy,594/smieszna-radosna-didi-nieduza-mloda-suczka-do-adopcji,5452900.html[/url] 28. [url]http://www.psy.pl/adopcje/art14527,didi.html[/url] 29. [url]http://www.wywerna.pl/24/posts/9-Oddam-za-darmo/46-Oddam-za-darmo/7459--mieszna-radosna-Didi-niedu-a-m-oda-suczka-do-adopcji.html[/url] 30. [url]http://owi.pl/ogloszenie/Smieszna_radosna_Didi-_nieduza_mloda_suczka_do_adopcji,769292[/url]
-
Ale jest cudny... Kocham dokładnie takie ale w tej chwili 4 moje kundelki ;) mi muszą wystarczyć...
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
mysza 1 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Gdyby ktoś kto jeździ do Olkusza był tam i zabrał szczeniaka szarego (Puchacza czy jak ma na imię) to ja opłacę mu karmę, szczepienia i co będzie trzeba. Niestety nie mam żadnego Dt czy hotelu, w którym bym mogła go umieścić ale może jakimś cudem ktoś będzie chciał mu pomóc to ja się chętnie do tego dołączę.