-
Posts
27538 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mysza 1
-
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale ma minę, jakby nie wiem co zobaczył :loveu: Widzę, że schodzenia z kanapy nie ćwiczy za często ;) Trudno mi ocenić czy schudł, może rzeczywiście troszkę :) ;) -
Na pewno jest dobrą aktorką i umie pokazać smutne minki ;) Dobrze by w duecie z Pako wyglądała tylko Pako już ponoć nie chce min trzaskać ;) Długa wydaje się niesamowicie :)
-
[quote name='Ziutka']Super :) nareszcie jakieś psiaki znalazły domki :) Iwonko, czy doszły pieniążki na wyróznienia?[/QUOTE] Doszły kochana, bardzo dziękuję :) Ale Kirusia biedna na tym fotelu :( sam smutek :( na kanapie już weselsza. Mnie tam ona się podoba i myslę, że niedługo znajdzie dom. W tym tygodniu nowe ogłoszenia zamówię psiakom, może się coś ruszy. W piatek na przykład przyjechała pani zainteresowana Herą, prawie onką. Zakochana, zdecydowana na adopcję. Od tamtej pory nie odezwała się więcej więc to chyba nie była miłość ;)
-
Pan wydawał się bardzo odpowiedzialny i świadomy. Mówiłam Ancyk i moich podejrzeniach w stosunku do pani... ale z pewnością miłośniczka zwierząt. Zresztą w domu zawsze były zwierzęta, ratowali koty, szukali im nowych domów. Bardzo prozwierzęcy. Pewnie coś ich przerosło, zwłaszcza panią, która wylewała łzy po poprzednim yorku.
-
Bardzo się cieszę z domu Efi :) Mieszka w Bielsku Białej, dom sprawdziła Bubu, bardzo dziękuję :) Dom dla Efi to zasluga Hop! a dom dla Perełki/Muszki - Ronji. Dziękuję Wam. Oby wszystko było dobrze. Biało czarne wariaty ;)
-
Ostatnie wariactwa :) Dobrze, że w nowym domu Efi też będą koleżanki :)
-
Wyrzucony biedak. Pimpo wielkouchy już we własnym domu :)))
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania shirley']Rata grudniowa wysłana[/QUOTE] [quote name='ania shirley']I styczniowa też...[/QUOTE] Dziękuję bardzo serdecznie, naprawdę :) To istonie rzadkość. Wszystkie wpłaty docierają tylko ja wiecznie nie mogę ogarnąć pierwszych postów. Ale zrobię to :) -
Kapsel po ponad 3 latach w hotelu ma swój dom.
mysza 1 replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Lezy na nim to chyba jest zadowolony ;) Ale na różowym dywanie wyglądał piękniej ;) -
[quote name='ronja']wpłaciłam 110zł dla Czarnuszki z mojego bazarku. Proszę o potwierdzenie na bazarku, jak przelew dojdzie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238292-Ubranka-niemowlęce-0-2-miesiące-na-sterylki-suczek-Myszy1-koniec-rozliczamy/page3[/URL][/QUOTE] Dziękuję :)
-
[quote name='Ancyk']Młody dokazuje, szkoleniowiec się nie pojawił. Obiecałam pomoc w znalezieniu kompetentnej osoby, która mogłaby pomóc przezwyciężyć jego destrukcyjne zapędy. Czy koleżanki z W-wy mogłyby polecić jakiegoś szkoleniowca?[/QUOTE] [url]http://dogadajciesie.pl/[/url] Piotr Wojtków
-
HUGO w typie owczarka niemieckiego po roku znów szuka domu.
mysza 1 replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Tragedia z tą Herą... też jej nikt nie chce :( Nie spoważniała za bardzo. Było zainteresowanie jej adopcją- blok w Białymstosku z dwójką małych dzieci. Może i bym spróbowała przy dużej dawce ruchu ale ludzie sami uznali, ze nie dadzą rady. Biedne te takie prawie owczarki... :( -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='hop!']Przeczytałam, że dzisiaj trafi do DS. Szybko poszło. ;)[/QUOTE] Tak? No to super :) Wychodzi na to, że tylko czarny podpalany czeka ;) i jakos nikt go nie chce. -
Ja tam mam absolutną schizę na punkcie wyjść/ucieczek psów. Nie wyobrażam sobie, żeby tak otwierać i liczyć na to, że pies nie przekroczy progu... Pewnie, ze są przywiązane do nas ale zawsze za bramą może byc coś, co je zainteresuje i polecą w siną dal. Jakiś koszmar. Wczoraj pani mówiła, że jedynym problemem to będzie moment kiedy brama się otwiera, bo mąż może nie dopilnować gdyby Kira była na zewnątrz. Dzisiaj już powiedziała, ze mąż lubi zostawiać otwartą bramę. Co prawda ta pani do jesieni jest w domu, nie pracuje ale na pewno bym się denerwowała. W każdym razie Kira szuka dalej domu. Co ciekawe, miałam wczoraj telefon w sprawie Kiry - dom z ogrodem, 1 ha ogródka, pies oczywiście w domu ale brak ogrodzenia... Czy ona ucieknie? Załamać się można.
-
Fajny dom się zapowiadał dla Kiry. Dom z ogrodem w Krakowie. Dobrze ogrodzony (Kira skoczna) oczywiście spanie w łożku ;) i takie tam. Aga-ta była wczoraj na wizycie, za co bardzo serdecznie dziękuję :loveu: Był jeden problem- mąż, który otwiera często bramę nie patrząc czy pies jest na zewnątrz czy nie. Pani rozmawiała o tym z dziewczynami w czasie wizyty i miała pomyśleć jak to rozwiązać, mówiła też, że będzie pilnowała Kiry, która jednak i tak ma mieszkać w domu przecież. Dom dobry, naprawdę. Koniec końców pani zadzwoniła dzisiaj do hop! i powiedziała, że jednak rezygnuje. Mąż często zostawia otwartą bramę i chcą psa, który będzie się pilnował. Wiadomo, że na początku prawie żaden nie będzie na tyle mądry, zeby nie przekroczyć linii ogrodzenia no ale cóź. Kira na pewno ma tenedencje ucieczkowe i bywa głucha ;) więc w takim wypadku się nie nadaje. Szkoda, bo zapowiadało się nieźle. Aga-ta sprawdzała też wczoraj drugi dom, dziękuję :loveu: na Kazimierzu, dla Efi. Odpada. Okropna kobieta ;)
-
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='hop!']Gdybym miała dużo kasy, to kupiłabym kołowrotek dla Pako i Kiry. Pako może by się odchudził, a Kira wyładowała swoją energię. ;) http://www.geektoys.pl/kolowrotek-dla-psa/ O matko, za tyle pieniędzy. Masakra ;) -
Fuj, jakie zębiska ;)
-
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Ja nie miałam takich pomysłów. Zdjęcie nie wygrało ale się podobało :-) -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
mysza 1 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Dopiero obejrzałam zdjęcia z zimowych wakacji, ale fajnie :) A Perełka to jest przylepka, co? ;) Niczym mój maluch Groszek. Wszędzie wejdzie i tak się umie wtulić ;) Pytanie mi się nasunęło- co Kulfon robił z Wami na wakcjach? Zgubiłam się chyba i nie wiem jak to się stało :) -
Nie uśpisz, nie uśpisz, już taka karma ;) Fajne są sny z psami, które odeszły tylko żal, że trzeba się obudzić.
-
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Znalazłam bazarek, na którym zgłosiłaś zdjęcia Fortuny - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238109-Bazarek-rozśmieszający-!!-do15-01-GŁOSUJEMY-[/URL]! Zdjęcie Fortuny z miną po kichnięciu dostało 4 głosy. :lol:[/QUOTE] Ma już chyba nawet 5 :) ale przegrywa jednym głosem z innym zdjęciem :( Szkoda :( Ja mam 3 głosy ale czekam z oddaniem jeszcze ;) Na zgłoszone przez siebie nie będę głosować. Możesz zagłosować :P w koncu nieważne, że to Twoje zdjęcie ;) -
[quote name='elaja']Trzymamy kciuki , tu w Krakowie ! Widziałam obie ślicznoty w DzP .[/QUOTE] Dzięki za kciuki :) W sprawie Efi było kilka telefonów, przekażę Wam potem namiary, może jakieś psiaki z okolic się załapią ;) ale w sprawie Kiry niestety żadnego na razie. [quote name='Ewa Marta']Wieki mnie u Was nie było! Nie wyrabiam się czasowo, doba jest za krótka... Patrzę na Efi i bardzo przypomina mi moję Peruszkę adoptowaną 6 listopada. Są troszkę inaczej umaszczone, ale sylwetka, kolory, waga i spojrzenie, to prawie moja Perełeczka. Dlatego chciałabym przekazać na konto Efi 50 zl od nas. To niedużo, wiem, ale choć minimalnie wesprę bidusię. Wszystkich nie dam rady, ale ją muszę, bo co na nią spojrzę, to widzę moje kochanie... Zaraz wysyłam kaskę. A to moja Perełeczka, oczywiście na moich rękach, bo to jej ulubione miejsce:-) [IMG]http://www.iv.pl/images/87589258208231676599.jpg[/IMG][/QUOTE] Dzięki serdeczne :loveu: , trafiło się Perełce, z takich warunków stała się nakolankową przytulanką :) Miód na moje serce ;)