-
Posts
27538 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mysza 1
-
Kacper nareszcie ma swój własny dom :)) Powodzenia kochany :)
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x']dzwonił ktos? przeca on fajny jest[/QUOTE] Od wczoraj nikt ;) -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Lemoniada']Mocusiowi wyrosła jakaś czarna narośl na łapie, nie wiadomo co to, ale trzeba było koniecznie wyciąć i wysłać na histopatologię, bo to może być rak, boję się :( Przy okazji narkozy miał ściągnięty kamień nazębny i kastrację (była wskazana ze względu na powiększenie prostaty i torbiele), no i się uzbierało zabiegów na 820zł... Ale to nic, najważniejsze, żeby to wszystko Mocusiowi na juz i tak chore nerki nie zaszkodziło... Dobrze, że ludzie pomagają :)[/QUOTE] Ojej, to naprawdę sporo policzyli... my miewamy zniżki jednak. Nie denerwuj się, musi być dobrze. Trzymam kciuki. -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Lemoniada']Widziałam już, jest boska :) Ale na mój humor czegoś więcej trzeba, skwaszony jest mocno przez wczorajszą operację Mocusia i cenę za tą operację, która mnie lekko ścięła z nóg. I to jeden pies, ja nie wiem, jak Ty z tyloma dajesz radę:shake:[/QUOTE] A co się stało, dlaczego operacja? Ja mam konto fundacyjne, FB, strona, ludzie pomagają, może nie wszystkim psom ale niktórym przynajmniej. -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Lemoniada']Hmmm... Moja inwencja twórcza jest dziś bliska zeru, ale w poczuciu ciążącej na mnie odpowiedzialności, postaram się jakieś wymyślić ;)[/QUOTE] ;) jeśli chodzi o inwencję to mam dzisiaj to samo. Zamiast pracować, siedzę na dogo i załatwiam psie sprawy ;) Jakaś masakra pogodowa jest. Zobacz na wątku myszowym Kirę w blondzie, humor poprawia skutecznie ;) -
[quote name='AniaB']mysza1, do nas zglosiła sie fajna rodzina z Lublina po bernardynke, gdyz szukają duzej suni do swojego adoptowanego psa, niestety bernardynka goni koty, a tam jest 5 kotów domowych wychodzących.. Aga-ta miała do Ciebie dzwonic, zeby podesłać Ci nr telefonu do tej Pani, moze Milka by sie załapała.. Jeszcze jej przypomne dzis, bo rodzina sadzac po rozmowie bardzo fajna..A Wam też byłoby chyba bliżej do Lublina w razie czego niz nam..:)[/QUOTE] Super by było. Milka jest przekochana może by się udało :) Dobrze, że Czarnuszka już odzyska wolność, bo biedna była bardzo :( A dla Hery jutro wielki dzień ;) Hop! powiem Ci, ze padłam przez Ciebie i Kirę blondynę :evil_lol::evil_lol::loveu: Niemożliwa jesteś ;)
-
A co słychać u psów w hotelu u Ronji? Coś zamilkła Pani ;)
-
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Teraz potrzebny jej DS. :)[/QUOTE] No tak, tylko i aż tyle... -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='hop!']Nie wiem, co napisać. Proszę o jakieś pytania. ;)[/QUOTE] :) Chyba ja muszę zapytać, bo ruch tu ogromny. Chyba, ze Lemoniada... Masz jakieś pytania? ;) -
[quote name='hop!']Kira przytyła prawie 2kg - waży 14kg. Jeszcze 1kg i będzie z niej niezła laska. :lol: Niestety, w przypadku Kiry uroda nie idzie w parze z inteligencją. ;)[/QUOTE] Szkoda ;) Może ktoś się złapie ;) [quote name='ania shirley']Jak je znaleźc? Bo ja w temacie fb i wydarzeń to uposledzona jestem...:oops:[/QUOTE] Tutaj jest moja tablica [url]https://www.facebook.com/pages/Psom-na-pomoc/201388739873988[/url] i na niej wydarzenie Foksa :) [quote name='AniaB']hmmm, ładna ale głupia, powiadasz?:).. To jakiemuś facetowi by ją wyadoptowac.. Panowie wola takie chyba..:D[/QUOTE] Oj to racja ;) Dobry pomysł :) Ogłoszenia są już dla Czarnuszki, Milki Dagi Grandy ;) Ciągle wyróżniam też pozostałym tablicę, bo najszybciej.
-
Kacper nareszcie ma swój własny dom :)) Powodzenia kochany :)
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Masakra, nikt nei pyta o Kacpra :( -
Kapsel po ponad 3 latach w hotelu ma swój dom.
mysza 1 replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Kciuki są trzymane :) -
[quote name='Lemoniada']Weszłam na wydarzenie Foksia, rzeczywiście jakieś dziwne komentarze, nie zazdroszczę. A tak swoją drogą, to Foksik na zdjęciu wolontariuszek z Piły miał kosmatą bródkę, długie brwi i grzywkę - opitoliłyście go? ;) Czy to ta choroba skóry?[/QUOTE] Jakaś masakra, naprawdę. Tyle jest psów, tyle potrzeb, wsparcie naprawdę zupełnie marne a ludzie mają czas na doszukiwanie się problemów. Akurat tutaj wszystko jasne jak słońce. Ale nic, trzeba to wszystko ignorować ;) chociaż czasem jest ciężko :) Śmiesznie z tą bródką, jakby mu odpadła :) ;) [quote name='hop!']Gdyby nie konieczność izolacji, Foks miałby znacznie lepiej. Niestety, musi siedzieć sam, wychodzić osobno... Smutno mu. Jest towarzyski, wesoły, chce się bawić. Muszę się bronić przed jego buziakami. ;) Przy przemywaniu oczu i wpuszczaniu kropli jest w miarę grzeczny. Zabiegi przy uszach muszą wyglądać komicznie - są skoki, wygibasy, turlanie się, tarzanie, podkradanie wacików, patyczków do uszu... Nie ma gryzienia i warkotów. ;) Na zewnątrz dotąd zrobił dwa razy kupę. Do sikania się jakby przymierza, ale na tym się kończy. Często liże siusiaka. Przy ostatniej wizycie u weta siusiak został dokładnie i wnikliwie obejrzany - nie było nic niepokojącego. Może jakiś problem z układem moczowym? Będę obserwować. Nie mam jak złapać moczu do badania. Chyba choroba. Ma przerzedzoną sierść.[/QUOTE] Ale się cieszę, że taki jest fajny i ma tak dobrze :loveu: Siedział taki brudny mokry i jeszcze jako agresywny :shake: Jeszcze kilka dni i może się uda go przenieść, zobaczymy co powiedzą weci. A jak nie to i poczeka, nie ma wyjścia. Najważniejsze, że już jest bezpieczny :) [quote name='AniaB']Jacy fajni ci Ludzie od Efi:loveu: Juz ich lubie:loveu:.. Dobrze, ze daja jej szanse i nie zniechecają sie.. Małe pieski mają zupełnie inne reakcje niz duże - teraz juz to wiem :D gdy mam dwa tymczasy - okruchy..:) A Foks naprawde sliczny - mój typ! :) Agresor..Hmm.. Widze, ze w tym schronisku to tacy sami behawiorysci jak nasz nowotarski Jasiek:roll:.. Ten to ma rozeznanie w charakterach psów jak mało kto...:diabloti:[/QUOTE] Też mi się podobają :) Dobrze, ze adopcja Efi wypadła w zimę, niektóre jej "ataki" były mnie dotkliwe dzięki kozakom :evil_lol: Taa, behawiorystów nie brakuje ;)
-
Coś musimy pomyśleć. Może bazarek cegiełkowy? Trzeba co prawda masę zaproszeń wysyłać ale co tam.
-
[quote name='ania shirley']Śliczny ten Foksik. Poważnie groźny?? Gryzie?[/QUOTE] Jak był w schronisku to miał łatkę agresora. Podobno łapał ze strachu. Nie miał tam szans na adopcję, bo wszyscy go omijali i nie było wiadomo co i jak, niewiele też w takich warunkach można bylo o nim powiedzieć. Musiał więc trafić do Dt czy hotelu najpierw. Ja go już jakiś czas temu chciałam zabrać ale się nie składało. U Hop zachowuje się bardzo dobrze, już 2 kąpiele zaliczył i nie gryzł. Hop nie dała mu szansy ;) Ale tak naprawdę jest miły. Po prostu się bał.
-
Tak sobie podrzucę. Jak tam Foksiu, dalej taki grzeczny? :) Mogłam założyć mu wątek, zbierać deklaracje. Biedny był i nie miał szans w schronisku. A ja zawsze na łapu capu ;)
-
[quote name='hop!']Prawie 11kg. ;) Przypomina basseta szorstkowłosego - [URL]http://pl.wikipedia.org/wiki/Petit_Basset_Griffon_Vendéen[/URL][/QUOTE] Rzeczywiście :) nawet nie wiedziałam, że jest taka rasa :)
-
[quote name='mala_czarna']Mysza, jestem. Foks jest uroczy!! :) Pewnie banalnie to zabrzmi, ale wiem, że Ty masz rękę do adopcji, i wierze, że on szybko znadzie dom! Tylko pieniążki by się przydały, brutalna prawda :([/QUOTE] Też tak uważam :) strasznie mi go było żal już kilka miesięcy temu ale ciągle coś stało na przeszkodzie, żeby mu pomóc :( W schronisku miał łatkę agresywnego i nikt się nim nie interesował. Teraz w rękach Hop dojdzie do siebie szybko ;) Niestety ta grzybica stanęła na przeszkodzie :( Musi być izolowany. Mam nadzieję, ze żaden pies u Hop nie zaraził się od niego... [quote name='hop!']Wieści z domu Efi... [I]"Dzień dobry, [/I] [I]u nas wszystko dobrze. Efi z dnia na dzień jest spokojniejsza i coraz lepiej się u nas czuje. Grzecznie zostaje sama w domu (pomijając fakt, że uwiebia przenosić różne rzeczy z miejsca na miejsce :), pięknie chodzi na smyczy na spacerach. Każdego dnia nowe przygody. Jeżeli chodzi o gryzienie to jeszcze tylko w czwartek zdarzyło się spróbować, na szczęście nie udało jej się. Według Pani rady została skarcona i jak na razie spokój. Będziemy dalej obserwować tą kwestię. Mam nadzieję, że to się nie będzie już powtarzać. Ogólnie Efinka jest kochana, uwielbia się przytulać i bawić. Codziennie wieczorem próbuje nas przekonać, że najlepiej będzie jak będzie spała w łóżku ;) Jeżeli chodzi o nasze inne psy to każdego dnia jest inna sytuacja. Raz się bawią, raz podchodzą do siebie sceptycznie. Tak więc powoli i do przodu."[/I][/QUOTE] Dzięki, cieszę się, że jest lepiej. Ufff... [quote name='Lemoniada']Foks z pyszczka przypomina trochę Kirę :) Ale chyba mniejszy jest sporo?[/QUOTE] To samo napisałam wczoraj :) Tak, ma krótkie łapki, ponoć trochę basetowate. Kira jest długa :) Foks waży 10 kg ale jest chudy. [quote name='ania shirley']Jaki piękny....[/QUOTE] :) zgadzam się. I taki kochany. A miał być taki groźny...
-
[quote name='Lemoniada']Przejęłaś go? Gdzie jest? :)[/QUOTE] [quote name='ania shirley']:crazyeye::crazyeye::multi: O!!! Super!!!![/QUOTE] Też się cieszę :) U Hop! :) Ma grzybicę na uszach :( przyjechał w okropnym łupieżem i marną skórą, wychudzony ale bardzo kochany. Widać, że miał dom. Hop go kąpie i leczymy. Zrobiłam mu wydarzenie na FB i załuję, tam jest normalnie banda oszołomów.
-
[quote name='ania shirley']Jak "nie wzrusza"???? Straszny biedaczek... Tylko mnóstwo ich jest....[/QUOTE] Oj mnóstwo, zgadza się. Wszystim by się chciało pomóc ale nie jest to takie proste :( Ale temu się udało ;) [quote name='3 x']beznadziejni ;)[/QUOTE] :)
-
Nikogo nie wzrusza biedny piesek. Co za ludzie ;)