Jump to content
Dogomania

mysza 1

Members
  • Posts

    27538
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mysza 1

  1. Dziękuję :) Wiem, ze rozmawiałyśmy, właśnie dlatego napisałam, że nie wiem po co wątek i zadałam pytanie podnoszące oglądalność ;) Bardzo miła Fortunka, nie wygląda na podłą szczochę ;)
  2. Zobaczymy jak zareaguje na pożyczony wózek. W razie potrzeby możemy kupić uprząż. Myślę jednak podobnie jak Marta, że ona szybciej odnajdzie się na wózku, na którym może lecieć sobie na spacer sama, bez konieczności trzymania jej.
  3. Nie wiem w zasadzie czemu słuzy ten wątek ;) ale skoro jest to zapytam co u Fortuny? Może jest jakaś nowa fotka z zawrotną miną specjalnie dla mnie? ;)
  4. Myślę, że biorąc pod uwagę jej silny przód i chęć spacerowania i gonienia Didi, warto spróbować z wózkiem. Od czasu mojej wizyty pod koniec grudnia, mocno to poszło do przodu :( niestety :(
  5. Dobra, napiszę ;) Kropek już w domu :) Sprawuje się dobrze, mieszka w Warszawie, ma prozwierzęcy, fajny dom :) Bardzo się cieszę. Pani zdaje mi długie relacje z jego wyczynów i zachowania. Jest grzeczny, tylko na początku próbował wejść na stół w czasie śniadania ;) Ładnie chodzi na smyczy, nie brudzi w domu. Bardzo fajnie :)
  6. Jestem ;) miałam bardzo podobną podpieczną, Melbę. Też biało czarna nakrapiana. Nawet w pierwszej chwili się bałam, że to 'moja uciekła' z domu i się gdzieś zgubiła. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/196323-Melba-po-roku-zwr%C3%B3cona-z-adopcji-ma-ju%C5%BC-dom-na-zawsze-!!!-Kciuki-trzyma%C4%87-%29[/url] Zapytajcie proszę weta czy widzi sens w stosowaniu opatrunków żelowych typu Aquacel. Ja widzę ;) ale w tym wypadku decyzję musi podjąć lekarz prowadzący i jeszcze umieć to zastosować. One się nie kleją, są nieprzylepne, u psa trzeba więc je dobrze przymocować. Są jednak bardzo skuteczne, stosowane u ludzi, (są refundowane częściowo) a czasami u zwierząt. Na dogo stosowała na pewno ulvhedim, ona ma duże doświadczenie w opiece nad psami z rozmaitymi ranami. Gdyby opatrunki były potrzebne, proszę o pw ;)
  7. Śliczny naprawdę.:loveu: Kurde, leczenie grzybicy to jednak czasochłonne :( niestety. Oby tylko nikt się nie zaraził. Cóż, pewnie poczuł się już pewniej i nie lubi jak mu obcy w uszach gmerają.
  8. Akurat na tych zdjęciach to raczej malutki się wydaje ;) Ale to naprawdę wielki Wiór :) Wczoraj miałam nawet fajny telefon o niego, dom z ogrodem, aktywny pan szuka psa na długie spacery ale buda i zakaz wstępu do domu, ewentulanie do przedpokoju. Wiórek nie lubi bud ;)
  9. Zapomniałam napisać wcześniej, kilka dni temu pokazywali Fredka w Panoramie, w temacie inwazji dzików na Targówek ;)
  10. Napiszę do Maupy prośbę o zmianę wątku po raz kolejny. W pierwszym poście jest ten, na jaki zmieniłam ale ogólnie się nie zmienił.
  11. [quote name='ronja']zauważyłaś wcięcie:multi:[/QUOTE] ;) [quote name='Lemoniada']To aż niemożliwe, żeby tak piękny psiak nie cieszył się zainteresowaniem, choćby oszołomów:shake:[/QUOTE] Niestety. Przyjdzie i na niego czas ale smutne, że musi tyle czekać.
  12. [quote name='AniaB']i co - kabelka nie ma dalej..?:( Ja bym chetnie Rózinke zobaczyła...:)[/QUOTE] Ja dostałam to zdjęcie od Hop, potem wstawię ;) Jest :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/341/rziak.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/1620/rziak.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='3 x']daj go do nas to go utuczymy jak romka ;) [COLOR=#A9A9A9](żartowałam :))[/COLOR][/QUOTE] W ostatniej chwili się wyratowałaś, bo adres juz mam ;) Aż taka szalona bym nie była, żeby jeszcze Wióra Wam wciskać :) Zresztą on do samców to trochę wyrywny jest ;)
  14. Chyba troszkę zrzucił wagi, jakby miał lekkie wcięcie ;) To dobrze. niestety pomimo ciągłego ogłaszania, wyróżniania ogłoszeń, nie ma żadnych zapytań o niego :( Nawet głupich :(
  15. Łasuszek :) taki dom jak ma Krecik by się przydał, z ogrodem, ludzie niczego nie chcący od psa tylko na spokojnie z nim postępujący. Chudziutki jest ale wiem, że tuczenie z nim się nie udaje ;) może Kacper mu podjada trochę, bo on przeciwnie, chudy nie jest ;)
  16. Ale śliczne zdjęcie :) Bardzo ładne.
  17. Wiórek jest wyższy od Romeo, to naprawdę wielki pies. Tylko szczupły dość ale może to i lepiej. Taki w sam raz, żeby ręki nie wyrwać ;)
  18. Wiór jest bardzo fajny :) Wariat, bardzo energiczny, miły, ciągnie na smyczy jak tur :) I bardzo fotogeniczny, mimo swojego szaleństwa potrafi pozować ;)
  19. Jeśli chodzi o blok i dom z ogrodem to dom jest jedynie ułatwieniem dla ludzi, z powodu możliwości swobodnego wypuszczania psów oraz spokoju świętego i braku konieczności wysłuchiwania komu trzeba zejśc z drogi. ;) A czasem psy "domowe" mogą mieć mniej ruchu niż "blokowe" - wyjdą z domu przebiegną się i siedzą pod drzwiami ;) na przykład. I mają mniej spacerów na smyczy, siłą rzeczy. Także różnie. Ja piszę za siebie i swoje psy ;) A mały jak nic wychłodzony ;)
  20. [quote name='hop!']Przyśnił mi się Leon z rogami, więc postanowiłam zapytać jego właścicieli jak się sprawuje. ;) Przesłali mi fotkę Leona i napisali, że ma małe różki :lol: (nie widać ich na zdjęciu ;)), ale nikomu to nie przeszkadza i wszystko jest w porządku.[/QUOTE] Ale masz ciekawe sny :evil_lol: Dobrze, że u Leona wszystko w porządku. :lol:
  21. [h=2][/h]Zapraszam na nowy bazarek czekoladowy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239756-CZEKOLADOWY-Lindt-Milka-Ferrero-pyszne-rozmaito%C5%9Bci-na-kilka-ps%C3%B3w-do-18-02-21?p=20421716"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-21?p=20421716[/URL]
  22. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/189/047xpo.jpg/"][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/4313/047xpo.jpg[/IMG][/URL][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/543/016zi.jpg/"] [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/9098/016zi.jpg[/IMG][/URL] Pozostałe są poruszone, bo on ciągle w ruchu Zapraszam na słodki czekoladowy bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239756-CZEKOLADOWY-Lindt-Milka-Ferrero-pyszne-rozmaitości-na-kilka-psów-do-18-02-21?p=20421716#post20421716[/url]
  23. [quote name='hop!']Pewnie, że po leczeniu. ;) Wiórek piękny. Didi wygląda na zmartwioną. ;)[/QUOTE] Didi latała jak stuknięta i trzeba było ją na siłę wziąc na smycz. Była tym poważnie zmartwiona ;) Mnie nawet lepiej zapozowała niż Ani tylko ja nie mam umiejętności i sprzętu ;)
  24. Kilka moich zdjęć Kacperka z konca grudnia. Spacerek: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/51/015gda.jpg/"][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/1613/015gda.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/20/014zek.jpg/"][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/7014/014zek.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/41/046av.jpg/"][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/5699/046av.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...