Jump to content
Dogomania

mysza 1

Members
  • Posts

    27538
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mysza 1

  1. [quote name='hop!']Dzisiaj ukazało się ogłoszenie Kiry w DP - [URL]http://www.dziennikpolski24.pl/pl/po-godzinach/przygarnij-zwierzaka/1257300-wesola-energiczna-kira-czeka-na-dobry-dom.html[/URL] Coś mało osób zostało na wątku... Nawet nikt nie trzyma kciuków.[/QUOTE] Dzięki, mam nadzieję, że zadzwoni ktoś sensowny. [quote name='Lemoniada']Ja trzymam za wizytę p/a dla Efi :)[/QUOTE] Tak szczerze mówiąc to nie jest to idealny dom i mam masę wątpliwości ale wizytę warto zrobić, zobaczymy.
  2. O Fortunka, przez to pomieszane dogo nie zauważyłam nowych zdjęć :) Proszę jaka zgoda z bandą Lulczaka i Pako :)
  3. Bardzo mi przykro :( Miałam nadzieję, że da radę :(
  4. [quote name='b-b']Pieniążki wpłacone, proszę o potwierdzenie na bazarku :)[/QUOTE] Dziękuję, już potwierdziłam, otrzymałam 100 zł. Dzięki :)
  5. Ale biedy :( matko kochana :( Najważniejsze, że udało Wam się im pomóc :) Jeśli chodzi o posokowca to jeśli mogę zasugerować to o ile nie ma przeciwskazań to dobrze by było mu założyć obrożę Advocate. Jest fantastyczna na skórne dziwactwa, pewnie coś jednak siedzi mu na futerku. Widzę, że liczba tymczasów AniB się powiększa ;) Czy ja mogę po prośbie? Poszkuję kogoś, kto mógłby sprawdzić dom zainteresowany adopcją Efi z Nowego Targu. Dom w Krakowie, na Kazimierzu. Pani jest na rencie i sporo czasu przebywa w domu więc różne pory wchodzą w grę.
  6. [quote name='Lemoniada']Ładny, młody, przyjazny, wesoły, łaciaty, dużo białego, niebanalny, molosowaty. Czego ci ludzie jeszcze chcą?[/QUOTE] Pojęcia nie mam :( Teraz jak utył to molosowaty ;) bo ogólnie to niekoniecznie :)
  7. Na razie nie było żadnego telefonu w sprawie adopcji :(
  8. Fajny ale ruchliwy to on specjalnie nie jest, typ Pako :)
  9. Bardzo dziękuję za podarowanie specjalistycznej karmy:loveu: dla onki Megi, któa przebywa w Psanatorium. Karma dotarła i jest już spożywana :) Megi czuje się dobrze, ma masę energii, porasta sierścią :)
  10. No więc tak, rzeczywiście zdarzył się cud i po tym jak zrobiłam wydarzenie, zadzwoniła dziewczyna, ze dadzą mu DT. Pojechali po niego do lecznicy :) Muszę tylko mu kupić karmę i takie tam :) i szukamy domu :) Straszna radość, bo nie miałam nadzei. W lecznicy na wyjazd do Kutna czeka psiak po amputacji przedniej łapki :(, starsza sunia i szczeniak :( Dla wszystkich czegoś szukam...
  11. Dziadek jest niezniszczalny. Informacja o Nice w pierwszym poście robi wrażenie :( Smutno :(
  12. Udało mi się wejść :multi: Dzięki za zdjęcia, Milka Granda ma sobie taki smutek. Kochany molos :loveu: Chyba czas ją zacząć ogłaszać. Dlaczego sugerujesz, że Hera to świr? ;) [quote name='hop!']Efi jest dzisiaj w DP - [URL]http://www.dziennikpolski24.pl/pl/po-godzinach/przygarnij-zwierzaka/1257139-suczka-efi-czeka-na-dobry-dom.html[/URL] Oby ktoś fajny zadzwonił.[/QUOTE] Dziękuję :loveu: oby.
  13. Szukam pomocy dla psa wywalonego z samochodu, jutro rano jedzie do schronu w Kutnie :-( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238558-Wyrzucony-z-samochodu-w-mrozy-jutro-schron-Kutno-pomocy"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...n-Kutno-pomocy[/URL]!!!!!!!!!!! Pomijam fakt, że w tej samej lecznicy jest pies z amputowaną łapką, staruszka sunia, ktore za chwilę tez będą miały wyjazd do Kutna, w jedną stronę :( Mówię Wam, że mam czasem dosyć :(
  14. Pilnie szukam pomocy dla innego psa z tego samego miejsca, wywalony z samochodu :( jutro jedzie do okropnego schronu a jest bojaźliwy :( Nie mam pomysłów, kasy :( dramat [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238558-Wyrzucony-z-samochodu-w-mrozy-jutro-schron-Kutno-pomocy!!!!!!!!!!!?p=20265859#post20265859[/url]
  15. [quote name='b-b']Proszę o dane do przelewu pieniędzy z bazarku. Dzisiaj doszła ostatnia wpłata. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237833-KONIEC-ROZLICZAM-!!!-Trochę-ciuszków-trochę-biżuterii-dla-Freda-do-7-01-22-00[/URL] Uzbierało się 99.55 zł :)[/QUOTE] Wow, wielkie dzięki, zaraz podam :)
  16. Wczoraj wieczorem dowiedziałam się o psie wyrzuconym pod Warszawą z samochodu. Świadkowie zawiadomili służby i pies został zabrany przez lecznicę, która ma umowę z tą gminą. Jego czas się skończył- jutro jedzie do schroniska w Kotliskach k. Kutna. To młody pies, przestraszony sytuacją. Do niedawna miał dom i swoich ludzi, teraz siedzi w klatce i czeka na wywózkę :( do okropnego miejsca. Zakładam bez wielkich nadziei ale ja mu pomóc nie mam jak, może ktoś będzie miał pomysły... może jakimś cudem DT? Album lecznicy [url]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.370371873059005.83688.168727179890143&type=1[/url] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/838/psiak.jpg/][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/9062/psiak.jpg[/IMG][/URL]
  17. Jakie ładne :loveu: dziękuję :) Leżałaś na podłodze? ;)
  18. Pierdołka taka :loveu:
  19. [quote name='Lemoniada']Czy dotarła moja deklaracja za styczeń dla Kacperka? :)[/QUOTE] Nie wiem :( nie miałam kiedy sprawdzić ale na pewno tak. Winna jestem rozliczenie, mam tyły ze wszystkim. Uzupełnię obiecuję. Mam nadzieję, ze wreszcie ktoś go zauważy... :(
  20. [quote name='3 x']śmieszna jest taka trochę zgredkowata ;)[/QUOTE] To fakt :)
  21. [quote name='nicolaczek']Przesłałam właśnie stówiczkę na konto VIVY z dopiskiem "dla Fortuny". Mam tez w planach jakiś bazar ciuchowy w najbliższym czasie. Pozdro dziewczęta! :)[/QUOTE] O kurka, jaka miła niespodzianka :) Wielkie dzięki :)
×
×
  • Create New...