Jump to content
Dogomania

magda222

Members
  • Posts

    9777
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda222

  1. Diana79 zaprosiła mnie na wątek ale nie wiem co napisać... Szok...Dramat...Poryczałam się... Biedne psy...Prosto z łóżka swojego kochanego Pana na beton schroniskowego boksu.A ich Pan umiera samotny,zdany na łaskę opieki społecznej...Brak słów...:-(
  2. [quote name='Pipi']Nie chcemy go oswajać,bo wtedy zginie.Jak czasami napadnie go pies to on staje na tylnych łapkach a przednimi macha i wali po pysku.Czegoś takiego nigdy przedtem nie widziałam.[/quote] Ha ha :evil_lol: A może to minikangur :evil_lol: System walki podobny :evil_lol:
  3. [quote name='Olena84']Timuś, a dziś mija rok od kiedy jestem zalogowana na dogo, widzisz tak byśmy się nie poznali:loveu:. A ja informuje wszystkich, że możecie sobie zamawiać, a i tak Timo jest cały mój i nie oddam:mad:!!![/quote] Czyli mamy rozumieć,że zabierasz go do siebie do domku? :razz: :cool3: ;)
  4. Dostałam bardzo miłego i rozsądnego maila od Pani z Czułowa.Chce wraz z rodziną (mężem i córeczką) przygarnąć kotka lub kotkę,czarnego,jak najmłodszego,wychodzącego.Mają domek z ogródkiem.
  5. Pani Zofio,proszę nie rezygnować z adopcji Misia :oops:
  6. Wiosno :loveu: Bardzo,bardzo Ci dziękuję za to jak opiekujesz się Timem i za to jaki jest u Ciebie szczęśliwy :Rose:
  7. Waldek,odezwałeś się nareszcie :multi: Czyli Kubuś jest dalej u Ciebie i wszystko jest OK :loveu:
  8. Jeśli nic się nie zmieni będę u psiaków w sobotę ok.11-12tej.
  9. Trzymam kciuki :happy1: Wyadoptowałam w zeszłym roku do Ozimka Negrę wziętą z Krężela. Sunia ma najwspanialszy domek pod słońcem :loveu: Oby Misiek miał co najmniej taki sam :loveu:
  10. Ja miałam taki sam problem z wyadoptowaną przeze mnie suczką,a własciwie nie ja tylko jej nowa rodzina.Nuśka wszystko niszczyła w czasie ich nieobecności.Basia przysyłała mi fotki zdemolowanego mieszkania mms-em i płakała z bezsilności do słuchawki.Raz zjadła im wielki kawał nowiusieńkich drzwi w pokoju.Pomogła klatka kennelowa.Nuśka traktuje ją teraz jak swój azyl i jak widzi,że Państwo gdzieś wychodzą sama do niej włazi.
  11. [quote name='BoUnTy']Odnosze wrażenie, że na wątku jestem sama - nikt nas nie odwiedza, oprócz maciaszek? :([/quote] Ja też do Was zaglądam,ale tylko czytam po cichutku,bo nie mam nic ciekawego do powiedzenia.Cieszę się tylko z Waszych adopcji i smucę jak coś nie wychodzi.
  12. Fajny kudłacz :loveu:
  13. [quote name='starlet1']Umieściłam zdjęcie i opis na naszym profilu na naszej klasie (Psykota), ale w podanym linku na allegro ukazuje się wpis, ze nie ma tej aukcji, bo jest przeniesiona do archiwum. Wpiszcie u nas jakiś nr konta albo podajcie właściwy link. Pozdrawiamy. Pobili mnie i przygnietli głazem...szukam domu... (541501368) - Aukcje internetowe Allegro
  14. [CENTER][B][SIZE=5][I]:laola::laola:[/I][/SIZE][/B][/CENTER]
  15. [quote name='Gonia13']nie chcę zapeszać, musze p.Grażynę zapytać czy istnieje szansa na dowiezienie psa w razie potrzeby... To by było strasznie daleko:roll:[/quote] Grażyna jest rzadko na dogo.Ma problemy z komputerem. Najlepiej do niej zadzwonić i pogadać.
  16. Gonia13 możesz trochę jaśniej?Sorry,ale nie rozumię?! Reks ma szanse na dom,ale potrzebny transport?!
  17. Wierzyłam,że się uda :loveu: Do pełni szczęścia brakuje nam tylko dobrego,kochającego domu dla Tima :)
  18. Cytuję Dark Lord: "No właśnie ja cały czas mówię że u mnie były cztery telefony i nic więcej jak na razie, a z ogłoszeń które inni Sabie porobili i z allegro nic nie wiem bo nikt nie raczy nic napisać czy ktoś dzwonił czy nie:roll:. " Myślę,że gdyby były jakieś poważne propozycje domu dla Saby to nikt by tego nie ukrywał i wiedzielibyśmy o tym.Przecież nam [B][U]wszystkim[/U][/B] chodzi o jej dobro.
  19. Ale się jej udało :loveu: Magiczny pies w magicznym domku :loveu:
  20. Ja mogę w piątek albo w sobotę :oops:
  21. Kropeczko,wskakuj na pierwszą!!!
  22. Ja wogóle w dalszym ciągu nie rozumię i dziwię się o co ta afera?! Te dyskusje są bezsensowne.Sporo osób zaangażowało się w pomoc Sabie i nie pamiętam,żeby ktokolwiek pisał o domu dla niej [B]TYLKO I WYŁĄCZNIE[/B] w okolicy Wrocławia :roll: O co wogóle chodzi?!
  23. W całej Polsce są dogomaniacy,którzy mogą sprawdzić potencjalny dom i przeprowadzić wizytę przedadopcyjną a później nadzorować jak sunia się miewa.Ostatnio grazyna9915 wiozła sunię z tyskiego schroniska do DS do Szczecina.Wizytę przedadopcyjną przeprowadził rwpb i Zula ma najwspanialszy dom pod słońcem dzięki AlfieLS :) Akcja przeprowadzona na odległość,ale dzięki wspaniałym dogomaniakom w 100% udana.
  24. Czy jest jakiś odzew z ogłoszeń? Pyta ktokolwiek o niego?
×
×
  • Create New...