-
Posts
9777 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magda222
-
Kobiór - astek ( Nero ) BERYL - JUŻ W NOWYM DOMU!!!
magda222 replied to gosia15's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosia15']Dzisiaj o 12.12[/quote] W takim razie dziwne,że nie odpisał na mojego maila. -
Kobiór - astek ( Nero ) BERYL - JUŻ W NOWYM DOMU!!!
magda222 replied to gosia15's topic in Już w nowym domu
Gosiu15,a z jaką datą i o której godzinie pan złożył ofertę? -
Schronisko w Tychach - 25 kotów czeka na DOM!
magda222 replied to kaja555's topic in Kotki już w nowych domach
Odnowione allegro naszych kociaków: [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=552295125"]TYCHY!!! Schroniskowe koty czekają na Ciebie... (552295125) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] Oczywiście wyróżnione. Grażyna wkleiłam fotki tak jak radziłaś. -
Schronisko w Tychach - 25 kotów czeka na DOM!
magda222 replied to kaja555's topic in Kotki już w nowych domach
Maila wysłałam wczoraj,ale do tej pory się nie odezwali. -
Wyjątkowy czekoladowy labrador KONGO. Jak długo jeszcze?! (Tychy)
magda222 replied to Arlene's topic in Już w nowym domu
Ciociu Grażynko,a nie masz tam jakich nowych fotek Kongula? ;) -
[quote name='irenaka']Madziu:loveu: Prześlij do mnie: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote] Irenko fotki poszły :) Dzięki :loveu:
-
[quote name='irenaka']Madziu!:loveu: Przekaż ciotce Grażynie, że w piątek stojąc w kolejce po goferka dowiedziałam się, że przyjeżdża do Krakowa:mad:. A do mnie nie chciała przyjechać:placz:;) Smutno mi:shake:[/quote] W końcu nie pojechała :evil_lol: Amika zawiozła MagdaH :loveu:
-
Schronisko we Wrześni pod Poznaniem... Podejrzana sprawa...
magda222 replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Trochę nam tu ucichło na wątku.Zaczynam się gubić,które allegro odnawiać a które już nie.Do ostatnich zdjęć jakie wrzuciłyście na wątek nie mam żadnych opisów.Nie wiem o czym pisać w allegro. Najlepiej byłoby jakby dziewczyny robiące fotki w schronisku umówiły się i zrobiły zdjęcia wszystkim psiakom naraz.Możnaby założyć wtedy osobny wątek tylko ze zdjęciami i podzielić go na działy "do adopcji","w nowym domu" itd...Sorry,że się tak wymądrzam,ale to chyba dobry pomysł.Już kiedyś o tym pisałam.Co Wy na to?Dacie radę? -
Psy z Krzyczek do adopcji – OKAŻ IM ODROBINĘ SERCA, POMÓŻ!!!
magda222 replied to paros's topic in Już w nowym domu
Jak można pomóc? Czy któryś psiak potrzebuje ogłoszenia na allegro? Od dłuższego czasu robię allegro krzyczkowskiemu Łapkowi. [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=541508663]Łapek-piesek uratowany z Krzyczek szuka domu !!! (541508663) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Pomimo,że wyróżnione to chyba słabo z odzewem... -
Psy z Krzyczek do adopcji – OKAŻ IM ODROBINĘ SERCA, POMÓŻ!!!
magda222 replied to paros's topic in Już w nowym domu
[quote name='irenaka']Jestem dzisiaj w fatalnym nastroju, ale jak czytam, że Bryś pojechał już mi się ciepło na sercu robi.[/quote] Ja też miałam dziś trudny dzień.Łączę się więc z Tobą w bólu Irenko ;) Wysyłam Ci mnóstwo pozytywnej energii kochana :loveu: -
psia rodzinka - zaadoptowana ze schroniska...
magda222 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Podnoszę sierotki :-( Jak się czuje ich Pan? :-( -
Betoven z adopcji wraca ..szukamy mu domu ..
magda222 replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Pamiętam o długu :oops: Postaram się zrobić w najbliższych dniach bazarek na ten cel. -
PRZEKOCHANY ALF ma dom u Bączek!! DZIĘKUJEMY!!! :)
magda222 replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Dziś wszędzie upominam się o fotki...No i tutaj też...Będą? -
JAMNIOREK ma wspaniały i wyjątkowy dom u IZUNI 0520!
magda222 replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
A co tu taka cisza?! Ja chcę zobaczyć fotki Felcia :mad: -
13-latek BRUNO znalazł wspaniały dom u FRISKO dzięki... DOGOMANII!! :)
magda222 replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Co u naszego Bruna? Może jakieś fotki? :loveu: -
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
magda222 replied to emilia2280's topic in Schroniska
A kto pamięta Negrę (teraz nazywaną Debrą)? :evil_lol: [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/2545/negra5dm3.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/4481/negra1lh7.jpg[/IMG] I link do jej wątku (dla niezorientowanych): [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/negra-z-krezela-ma-wspanialy-dom-121309/[/URL] -
KACPEREK znalazł wymarzony domek!! Dziękujemy! :)
magda222 replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Bazarki dla Kacperka: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/anioly-z-dogo-na-kacperka-chorego-na-padaczke-koniec-15-02-o-godz-22-00-a-131279/#post11768669[/URL] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ksiazki-na-kacperka-chorego-na-padaczke-koniec-15-lutego-o-godzinie-22-00-a-131286/#post11768999[/url] Zapraszam i proszę o licytowanie i rozsyłanie wątku :)