Jump to content
Dogomania

magda222

Members
  • Posts

    9777
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda222

  1. [quote name='sleepingbyday']och, no, jakby.... wzruszenie mnie ogarnęło :oops:[/quote] Odczuwam to samo...Łezka w oku się kręci... majku dobrze,że jesteś :calus:
  2. [quote name='gosia15']Dzisiaj o 12.12[/quote] W takim razie dziwne,że nie odpisał na mojego maila.
  3. Gosiu15,a pamiętałaś o wysłaniu fotek Majki do p.Wandy?
  4. Gosiu15,a z jaką datą i o której godzinie pan złożył ofertę?
  5. Odnowione allegro naszych kociaków: [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=552295125"]TYCHY!!! Schroniskowe koty czekają na Ciebie... (552295125) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] Oczywiście wyróżnione. Grażyna wkleiłam fotki tak jak radziłaś.
  6. Maila wysłałam wczoraj,ale do tej pory się nie odezwali.
  7. Ciociu Grażynko,a nie masz tam jakich nowych fotek Kongula? ;)
  8. Zaglądam sobie tu do Was codziennie.Czytam co słychać.Ostatnio jak jechaliśmy do Korbielowa i mijaliśmy skręt do Twojej miejsowości to od razu miałam przed oczami Ciebie,Julcię i Twoją czeladkę,Dorotko :) Trzymam kciuki!!!Dużo zdrówka dla wszystkich!!!
  9. [quote name='irenaka']Madziu:loveu: Prześlij do mnie: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote] Irenko fotki poszły :) Dzięki :loveu:
  10. [quote name='irenaka']Madziu!:loveu: Przekaż ciotce Grażynie, że w piątek stojąc w kolejce po goferka dowiedziałam się, że przyjeżdża do Krakowa:mad:. A do mnie nie chciała przyjechać:placz:;) Smutno mi:shake:[/quote] W końcu nie pojechała :evil_lol: Amika zawiozła MagdaH :loveu:
  11. Trochę nam tu ucichło na wątku.Zaczynam się gubić,które allegro odnawiać a które już nie.Do ostatnich zdjęć jakie wrzuciłyście na wątek nie mam żadnych opisów.Nie wiem o czym pisać w allegro. Najlepiej byłoby jakby dziewczyny robiące fotki w schronisku umówiły się i zrobiły zdjęcia wszystkim psiakom naraz.Możnaby założyć wtedy osobny wątek tylko ze zdjęciami i podzielić go na działy "do adopcji","w nowym domu" itd...Sorry,że się tak wymądrzam,ale to chyba dobry pomysł.Już kiedyś o tym pisałam.Co Wy na to?Dacie radę?
  12. To samo pomyślałam co Ty pixie ;) Dziewczyny się zastanawiały czy jest sens wysyłać fotki,bo Maja to taka kluseczka,ale też myślę,że przy jej uroku osobistym nie ma to znaczenia :loveu:
  13. Wskakuj Negrula na pierwszą!!!Może ktoś się ulituje nad Twoim psim losem...
  14. Jak można pomóc? Czy któryś psiak potrzebuje ogłoszenia na allegro? Od dłuższego czasu robię allegro krzyczkowskiemu Łapkowi. [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=541508663]Łapek-piesek uratowany z Krzyczek szuka domu !!! (541508663) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Pomimo,że wyróżnione to chyba słabo z odzewem...
  15. [quote name='irenaka']Jestem dzisiaj w fatalnym nastroju, ale jak czytam, że Bryś pojechał już mi się ciepło na sercu robi.[/quote] Ja też miałam dziś trudny dzień.Łączę się więc z Tobą w bólu Irenko ;) Wysyłam Ci mnóstwo pozytywnej energii kochana :loveu:
  16. Podnoszę sierotki :-( Jak się czuje ich Pan? :-(
  17. Pamiętam o długu :oops: Postaram się zrobić w najbliższych dniach bazarek na ten cel.
  18. Dziś wszędzie upominam się o fotki...No i tutaj też...Będą?
  19. A co tu taka cisza?! Ja chcę zobaczyć fotki Felcia :mad:
  20. Hej!Ciotki!A co z tym psiakiem?Dalej w schronie?
  21. Co u naszego Bruna? Może jakieś fotki? :loveu:
  22. Fajne fotki :evil_lol: Jaki zadowolony z życia :evil_lol:
  23. A kto pamięta Negrę (teraz nazywaną Debrą)? :evil_lol: [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/2545/negra5dm3.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/4481/negra1lh7.jpg[/IMG] I link do jej wątku (dla niezorientowanych): [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/negra-z-krezela-ma-wspanialy-dom-121309/[/URL]
  24. Bazarki dla Kacperka: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/anioly-z-dogo-na-kacperka-chorego-na-padaczke-koniec-15-02-o-godz-22-00-a-131279/#post11768669[/URL] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ksiazki-na-kacperka-chorego-na-padaczke-koniec-15-lutego-o-godzinie-22-00-a-131286/#post11768999[/url] Zapraszam i proszę o licytowanie i rozsyłanie wątku :)
×
×
  • Create New...