Myslę,że o psie decyduje nie tylko DT,ale wszystkie osoby zaangażowane w sprawę.Szczególnie te,które pomagają finansowo.
Nie widzę problemu w tym,że w allegro jest nr Kasi.
Jaka to różnica?!O czym tu dyskutować?!
[quote name='grazyna9915']Alegro musi przynosić niezłe efekty![/quote]
Non stop odnawiam im allegro.Zawsze jest mnóstwo wejść i zawsze jest minimum jeden obserwator.Teraz np.jest dwóch :)
Może uda się zrobić tu taką akcję jak na wątku Tima?Już rozsyłam wątek.
[B]Zbieramy na hotelik dla Kacperka!!![/B]
[SIZE=5][COLOR=red][B]Kto może pomóc?[/B][/COLOR][/SIZE]