Jump to content
Dogomania

magda222

Members
  • Posts

    9777
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda222

  1. Myslę,że o psie decyduje nie tylko DT,ale wszystkie osoby zaangażowane w sprawę.Szczególnie te,które pomagają finansowo. Nie widzę problemu w tym,że w allegro jest nr Kasi. Jaka to różnica?!O czym tu dyskutować?!
  2. Też czekam na info i trzymam mocno kciuki za małą!!!
  3. Bardzo chciałabym w sobotę zabrać psiaki na spacerek. Czy ktoś jest chętny do pomocy? Samej to mi tam z 5-6 godzin zejdzie :roll:
  4. A może coś jej dolega? Może zabrać ją do weta?
  5. Boję się,że nie zdążymy uratować mu życia...
  6. Kongo ma dwóch obserwatorów na allegro :thumbs: Może coś z tego będzie...Trzymamy kciuki!!!
  7. Nasz łobuziak ma obserwatora na allegro :loveu:
  8. Miki ma znowu obserwatora na allegro. Odzywał się ktoś?
  9. [quote name='grazyna9915']Alegro musi przynosić niezłe efekty![/quote] Non stop odnawiam im allegro.Zawsze jest mnóstwo wejść i zawsze jest minimum jeden obserwator.Teraz np.jest dwóch :)
  10. Mały szczęściarz :loveu:
  11. Co tam u Ciebie Kacperku?
  12. Ciekawe kto dał mu dom?Ale super!Ale ktoś jest szczęściarzem :loveu: Gosia15,wreszcie,nie? ;) Pierwsze koty za płoty :)
  13. Takie psy się z reguły bardzo szybko socjalizują.
  14. Wszystkiego dobrego w nowym domku psiaku :loveu:
  15. [B][SIZE=3]Co????!!!!???? I ja nic o tym nie wiem???!!!???[/SIZE][/B] :mad: :angryy: [B][SIZE=3]Mój Dredzik :loveu:[/SIZE][/B]
  16. [quote name='Daga & Maks']zrobiłam ogłoszenia na : eoferty.com.pl dwukropek.pl spacerek.net adopcjapsa.pl ojej.pl e-zwierzak.pl neeon.pl tablica.com[/quote] :Rose: :Rose::Rose::Rose::Rose:
  17. Ja też :multi: Madcat na prezydenta!!! Hi hi...:evil_lol:
  18. Madziu,może umieść w pierwszym poście gdzie maluch jest ogłoszony? [URL="http://www.allegro.pl/item538361764_kacperek_pilna_adopcja_czy_masz_serce.html"][COLOR=#000000]*KACPEREK* pilna adopcja!!! czy masz serce... (538361764) - Aukcje internetowe Allegro[/COLOR][/URL] [URL="http://www.ojej.pl/"][COLOR=black]http://www.ojej.pl/[/COLOR][/URL] [URL="http://ale.gratka.pl"][COLOR=#000000]http://ale.gratka.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.4lapy.pl/"][COLOR=#000000]www.4lapy.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.dwukropek.pl"][COLOR=#000000]www.dwukropek.pl[/COLOR][/URL] katowice.gumtree.pl krakow.gumtree.pl wroclaw.gumtree.pl lodz.gumtree.pl trojmiasto.gumtree.pl warszawa.gumtree.pl poznan.gumtree.pl
  19. Napisałam PW do wiosny z pytaniem czy mają miejsca i czy przyjęliby Kacperka do siebie.Czekamy na odpowiedź...
  20. Może uda się zrobić tu taką akcję jak na wątku Tima?Już rozsyłam wątek. [B]Zbieramy na hotelik dla Kacperka!!![/B] [SIZE=5][COLOR=red][B]Kto może pomóc?[/B][/COLOR][/SIZE]
  21. Lenka trzymaj się kochana !!!
×
×
  • Create New...