Jump to content
Dogomania

magda222

Members
  • Posts

    9777
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda222

  1. Błagamy o tymczas dla Kacperka :-( Kto może pomóc? :-(
  2. Madziu wklej do pierwszego postu: [B][U]Deklaracje comiesięczne:[/U][/B] Dogo07 [B]30 zł[/B] Gogonek [B]15 zł[/B] madcat1981 [B]10 zł[/B] magda222 [B]50 zł[/B] bumel [B]40 zł[/B] bumerang [B]30 zł[/B] ala123 [B]30 zł[/B] agata51[B] 50 zł[/B] Sabina02[B] 30 zł x 6 m-cy (180 zł)[/B] ocelot [B]20 zł[/B] [B][U]Wpłaty jednorazowe:[/U][/B] bico [B]50 zł[/B] magda z. [B]15 zł[/B] czyli mamy razem [B]520 zł!!![/B] :multi: Dziewczyny kocham Was !!! Transport sponsoruje Olena84 (tak?)
  3. [quote name='madcat1981']Ile kosztują lekarstwa Tima? Przecież ta sumę trzeba też znaleźć co miesiąc!:-o[/quote] Dowiem się.Podobno niedrogie.
  4. [quote name='Olena84']No własnie wiem że 152km, ale wstydze się zapytać czy to w obie strony:oops:? W takim razie ja opłace transport.[/quote] Kurcze,chyba w jedną stronę 152 km.Nie wiem gdzie dokładnie ma jechać Tim,bo pisze "okolice Kluczborka".
  5. Super :loveu: Dzięki wielkie :loveu:
  6. [quote name='Mada:)']Hej, a jaki jest ten nr. konta, gdyż chcę go umieścić w poście pierwszym? :roll: Przeglądam wątek i albo jestem niedowidząca już, albo nie wiem... :evil_lol: Dziękuję wszystkim, którzy dołączyli się do zbiórki!! :lol:[/quote] Narazie zainteresowane osoby dostały nr konta na PW. Nie był podany oficjalnie na forum.
  7. Wg wyliczeń wiosny transport wyniesie 152 km x 0,40 gr czyli ok.60 zł.
  8. Pozwoliłam sobie podsumować: [B][U]Deklaracje comiesięczne:[/U][/B] Dogo07 [B]30 zł[/B] Gogonek [B]15 zł[/B] madcat1981 [B]10 zł[/B] magda222 [B]50 zł[/B] bumel [B]40 zł[/B] bumerang [B]30 zł[/B] ala123 [B]30 zł[/B] agata51[B] 50 zł[/B] [B][U]Wpłaty jednorazowe:[/U][/B] bico [B]50 zł[/B] magda z. [B]15 zł[/B] czyli mamy razem [B]320 zł!!![/B]
  9. Odnowiłam też Timowi ogłoszenie na adpcje.org.
  10. Super :loveu: Dzięki wielkie :loveu: Brakuje 95 zł.
  11. Jeszcze mam takie pytania,bo nie wiem czy była o tym mowa czy nie doczytałam. Czy Tim będzie w boksie wewnętrznym czy zewnętrznym? Czy będzie codziennie wyprowadzany na spacer? Czy będą mu podawane leki (ma chorą tarczycę)? Czy wiosna wie,że jest chory?
  12. [quote name='gosia15']No, to się wam musieli ludziska przyglądać...:evil_lol:[/quote] Hi hi...Najgorzej było w autobusie :evil_lol: Trochę się powycierałam chusteczką,ale z ubrania błota tak łatwo się nie zetrze :evil_lol: Ale nieważne.Najważniejsze,że psiaki były chociaż na krótkich spacerkach :loveu:
  13. To muszą być pewne osoby,które się nie wycofają zanim znajdzimy Timusiowi dom. Co będzie jak Tim np.przez pół roku będzie w hoteliku?
  14. [quote name='gosia15'][U][B]magda222[/B][/U] jak było na spacerku? :roll: Ciekawość mnie gnębi :eviltong:.[/quote] Straszna chlapa i błoto.Owczarki sąsiada nas terroryzowały i musiałyśmy chodzić z psiakami polem.Poza tym miałyśmy ograniczony czas.Musiałyśmy zdążyć na autobus powrotny.Na dodatek psiaki tak po mnie skakały,że byłam cała brudna :lol: Nawet na twarzy :evil_lol:
  15. [quote name='wiosna']Może na wątku transportowym zapytać, czy ktoś nie wybiera się w nasze strony ? Może Kluczbork, Olesno, Lubliniec chociaż, zawsze bliżej przecież..[/quote] Najpierw zbierzmy pieniądze.Później będziemy mysleć nad transportem.
  16. Przy Pogorii (nie wiem dokładnie gdzie,ale dowiem się) mieszka pan,który ma 3-4 psy.Pan nie radzi sobie z wykarmieniem psiaków.Myśli o oddaniu jednego-dwóch psów.Nie wiem czy do schroniska czy innym ludziom.Przepraszam,że moje informacje są takie chaotyczne ale nie poznałam tego Pana osobiście i są to wiadomości z drugiej ręki.Tą wiadomość dostałam od osoby,która dokarmiała w okolicy łabędzie. Czy fundacja mogłaby zajrzeć do niego i porozmawiać? Jesli tak to dowiem się o adres.
  17. Deklaracje aktualizuję na stronie 44 w pierwszym poście od góry.
  18. [quote name='bumerang']daje stałą 30 zł[/quote] Super :loveu: Wielkie dzięki za wielkie serce :loveu:
  19. [quote name='bumerang']dajcie konto:loveu:[/quote] Bumerang,a przepraszam że tak zapytam :oops: Oferujesz stałą kwotę czy jednorazową? Sorry,ale to ważne.
  20. Zrobiłam Timowi alegratkę: [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1811413_tychy_tim_cierpial_potwornie_znalazl.html"]TYCHY!Tim...Cierpia� potwornie!Znalaz� dom,ale go oddano:([/URL] Myslę,że pieniądze będziemy przelewać jak uzbiera się cała kwota.Jak narazie jest niespełna połowa.Wtedy też będzie mozna przekazać Tima wiośnie.
  21. [quote name='madcat1981']Spróbuję założyć osobny wątek rozliczeniowy, ale to mój debiut więc proszę o cierpliwość...:cool3:[/quote] Nie musisz zakładać osobnych wątków,podkont...itd... My będziemy Ci przelewały kasę a w tytule będziemy wpisywały "dla Tima od magdy222" np. a Ty będziesz na tym wątku rozliczała i wpisywała kto,kiedy i ile wpłacił.
  22. [quote name='Daga & Maks']Kongo ty masz strasznego pecha :shake:[/quote] Ale najgorszy pech musi się kiedyś skończyć. Gdzie Kongo ma porobione ogłoszenia?A jeśli ma to czy są odnawiane? Ja będę mu robiła allegro do skutku.
  23. OK.Czyli zbieramy kasę na koncie madcat1981.Poprosimy o nr konta na PW. Mada :) może będziesz uaktualniać w pierwszym poście kto i ile deklarował? Acha i jeszcze kto i gdzie zrobił Timowi ogłoszenie? Wtedy będzie wszystko przejrzyście.Co Wy na to?
  24. Odnawiam Kongusiowi allegro,ale nie wiem czy jest jakiś odzew...
×
×
  • Create New...