-
Posts
9777 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magda222
-
Biało-rudy Dyzio znalazł fantastyczny domek! Dziękujemy!! :)
magda222 replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='weszka']Niech się kocisko pakuje bo ma super dom :multi: Szczegóły wysyłam na PW.[/quote] Które kocisko?!Dyziek czy Bethoven?!Bo się gubię... -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
magda222 replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
Odnowione wyróżnione allegro: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=541507853]Kotki, kocurki, kocięta ... czekamy na domy!!! (541507853) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Narazie tylko tak mogę pomóc :oops: -
[quote name='vrabac']Dzięki waszej akcji mamy najwspanialszego pieska pod słońcem. Marcysia była nam po prostu przeznaczona:) Odnalazłam ją już w grudniu właśnie dzięki waszej aukcji na allegro!! To była miłość od pierwszego wejrzenia, musiałam tylko rodziców tą miłością zarazić;) No trwało to troszkę, prawie miesiąc ich przekonywałam, ale udało się!!!!! Marcysia jest naszym oczkiem w głowie, jest tak kochana, taka przylepa, a jaka mądra:) Dziękuję!!!!! ps. jak tylko będę miała fotki to prześlę. Pozować to ona lubi ma całą sesję ale na komórce;) ps 2. mam nadzieję, że nie będziecie nam mieli tego za złe, ale daliśmy jej na imie Sara (bardzo dobrze na nie reaguje, być może dlatego, że jest krótsze) Pozdrawiam:)[/quote] To my dziękujemy :loveu:
-
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
magda222 replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
Odnowione wyróznione allegro Saby: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=541502614]Saba - suczka w typie basseta pilnie szuka domu!!! (541502614) - Aukcje internetowe Allegro[/url] -
Psy z"przytuliska" w Łomiankach 30 szt. POMóżCIE OGłASZAć!
magda222 replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
Mam pytanie o Asika z ogłoszenia na alegratce. Poprosiłam,żeby zainteresowana osoba zadzwoniła pod podany nr telefonu. Czy dzwonił ktoś? -
KACPEREK znalazł wymarzony domek!! Dziękujemy! :)
magda222 replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Kto pomoże Kacperkowi? :-( -
Biało-rudy Dyzio znalazł fantastyczny domek! Dziękujemy!! :)
magda222 replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Trzymamy kciuki w takim razie :thumbs: -
[quote name='Panca']i znow tu nikt nie zaglada...:placz:[/quote] Ja zaglądam...:oops:
-
KACPEREK znalazł wymarzony domek!! Dziękujemy! :)
magda222 replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Dopiero dziś tu trafiłam :oops: Bidulek...:-( -
Pani do szpitala a zwierzęta gdzie? - sio na ulicę....
magda222 replied to Cameo's topic in Już w nowym domu
Boże,dzięki Ci... Cieszę się,że zwierzaczki będą miały domy.Szkoda,że nie razem... Tylko ich Pani zostanie sama,samotna...To straszne...Nie chciałabym przeżyć tego co ona teraz przeżywa.To jest prawdziwa tragedia... :-(