Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [COLOR=Olive][B]to tutaj też życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia :) Buziaki :buzi: Dobranoc :) [/B][/COLOR]
  2. [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/5527/97632307ow8.jpg[/IMG] [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/4479/63090967yp0.jpg[/IMG] [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/3115/79331099kr9.jpg[/IMG]
  3. [COLOR=Olive][B]Przyszedł czas na zdjęcia :multi::multi::multi: [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/2388/48764839ja9.jpg[/IMG] [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/8538/23400765ck1.jpg[/IMG] No i teraz zdjęcia z dzisiaj :) [IMG]http://img164.imageshack.us/img164/2708/29242715dv2.jpg[/IMG] Przyjacióła, jej suka i moja suka :evil_lol: [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/6465/34102354cb0.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/8184/74369061rx1.jpg[/IMG] [/B][/COLOR]
  4. [COLOR=Olive][B]Cześć Cudaki ;) Witam dopiero teraz ale bardzo serdecznie :multi::multi::multi:[/B][/COLOR] [B][/B] [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Siemka sciemka:diabloti: * Wpadłam sie zaprzewitać -->:hand:... * Powiedzieć że jestem chola--> :tard: ... * Dać buziaczka na doblanoc -->:buzi:... * I... Idem do łóżka sie kurować---->:scared:... Wymiziaj łode mnie rudego mordulca:evil_lol: i całą brygadę:loveu: i siebiĘ też:loveu: branoc, AXE:diabloti:[/B] [B]buuuu mam grypkę:placz::placz::placz::placz::placz:[/B] [/COLOR][/quote] [COLOR=Olive]:multi: [B]Hej :)[/B][/COLOR] [B][COLOR=Olive]kuruj się, kuruj :) życzę szybkiego powrotu do zdrowia :cool3: Wymiziam Wszystkich i siebie też :) pod warunkiem że Ty to samo uczynisz u siebie ;) :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
  5. [quote name='Alicjarydzewska'] [COLOR=Red][FONT=Arial][B]najniszczycielski niszczyciel;) [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][B]to masz szczęście że nie Niszczyciel Niszczycielski Naj :diabloti: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR]
  6. [COLOR=Olive][B]:loveu::loveu::loveu: ale ma cudny profil....GRATULUJE :)[/B][/COLOR]
  7. [quote name='Anetka83']już nie chwal mojego braciszka tak... bo w d*** mu sie poprzewraca :evil_lol: :eviltong:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [B][COLOR=Olive]haha....to specjalnie dla Ciebie cofam co napisałam wyżej :evil_lol::evil_lol::diabloti::diabloti:[/COLOR][/B]
  8. [COLOR=Olive][B]cześć :multi: szelki są kosmiczne :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR]
  9. [COLOR=Olive][B]Cześć :multi: że tak powiem szczęka mi opadła....to zdjęcie jest przepiękne [url]http://anashar.piwko.pl/zwierzaki/rocky/krzemionki-15.09.07/22.jpg[/url] zresztą to też [url]http://anashar.piwko.pl/zwierzaki/rocky/krzemionki-15.09.07/23.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  10. [B][COLOR=Olive]Przybyłam się przywitać :) :multi::multi:[/COLOR][/B]
  11. [B][COLOR=Olive]Witam :multi::multi: w ten chłodny dzień :)[/COLOR][/B]
  12. [COLOR=Olive][B]cześć :multi::multi::multi:[/B][/COLOR] [url]http://images21.fotosik.pl/420/673dae9539c9a6b8.jpg[/url] [B][COLOR=Olive]autentycznie ten uśmiech jest od ucha do ucha :evil_lol::evil_lol: :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  13. [B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi: Co Dilerek ma dziś do sprzedania? :evil_lol::diabloti: [/COLOR][/B]
  14. [COLOR=Olive][B]Witam całą ekipę Pit Stopu Klocka :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :multi::multi::multi:[/B][/COLOR]
  15. [B][COLOR=Olive]Witam :multi::multi: ale z Ozzulca jest niszczyciel :evil_lol::evil_lol: :loveu::loveu: [/COLOR][/B]
  16. [B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  17. [quote name='madzia i medor'] Ja mojemu najechałam już nawet kółkiem od krzesełka no łapę:cool1::cool1::cool1: i to nieraz :evil_lol:[/quote] [B][COLOR=Olive]sadystka :evil_lol::evil_lol: ;) ja Salsie kiedyś kółkiem na ogon...ale skubana jest twarda i nawet nie zapiszczała :crazyeye: zresztą ona nigdy nie piszczy...co mnie dziwi :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
  18. [quote name='Iwona1984']zakochałam sie:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] [B][COLOR=Olive]ooo...nie jestem sama :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  19. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I];)...naprawdę to trzeba zobaczyć na żywo... Ozzy jest dość spory a Magda ...:hmmmm: drobna :evil_lol:...znaczy jakieś niecałe 160 cm i waga piórkowa :eviltong: [/I][/B][/FONT][/COLOR] [/quote] [B][COLOR=Olive]a widzisz, to już wiadomo w czym tkwi sekret :) ale trzeba przyznać że zdjęcie robi wrażenie :loveu: [/COLOR][/B]
  20. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I];)takie kolorowe szczebelki :loveu::loveu::loveu:[/I][/B][/FONT][/COLOR] [/quote] [B][COLOR=Olive]mi się kojarzy z dnem w morzu :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  21. [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]no wygłaskałam tego naszego szatańskiego pomiota :cool3: :evil_lol: :diabloti: a na co jeszcze? :multi: na... na.... na motorówkę? :cool3: :evil_lol: [/COLOR][/B][B][/B][/quote] [B][COLOR=Olive]to dobrze że ją wygłaskałaś :) :multi::multi:[/COLOR][/B] [COLOR=Olive][B]też :) i na co tam jeszcze sobie chcesz ;) [/B][/COLOR]
  22. [B][COLOR=Olive]jak dla mnie nie ma nic fajniejszego niż to podniebienie u psów :loveu::loveu::loveu: [url]http://images13.fotosik.pl/88/a9e07a7c26234618.jpg[/url] [/COLOR][/B]
  23. [URL]http://images28.fotosik.pl/81/5f52914dd9f8eb88.jpg[/URL] [COLOR=Olive][B]hmm...właśnie zastanawiam się jak to jest na prawdę...bo jeśli Ozzy jest taki duży to :loveu::loveu: zako****e ([/B][/COLOR][URL="http://images28.fotosik.pl/81/5f52914dd9f8eb88.jpg"]:roflt:[/URL][COLOR=Olive][B]haha...umieram z tej cenzury) się w nim jeszcze bardziej :) a zdjęcie super :) [/B][/COLOR]
  24. [B][COLOR=Olive]widzę że Tigra ma ten sam syndrom co Salsa - bliskość ponad wszystko :) :evil_lol: a Ty uważaj jak się odsuwasz krzesełkiem od kompa....bo możesz ją niechcący zahaczyć ;) Śliczna mordeczka :loveu: Żółwika też takiego kiedyś miałam :):loveu: [/COLOR][/B]
  25. [quote name='Alicjarydzewska'];)[COLOR=Red][FONT=Arial][I][B] to dawaj ......z góry szybko się skulniesz ...zapraszam [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [B][COLOR=Olive]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: oka już się zwijam w kłębek i się kulam :)[/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...