Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi: [url]http://images12.fotosik.pl/114/7c345408d7a18627.jpg[/url] no to hop :) fajne zdjęcie :loveu: [/COLOR][/B]
  2. [B][COLOR=Olive]Ściskam i całuję :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  3. [B][COLOR=Olive]:multi::multi::multi::multi: GRATULUJE :) Figaro jest śliczny :loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/B]
  4. [B][COLOR=Olive]Witam :multi::multi::multi: Spóźnione życzenia urodzinowe dla przystojniaczka :loveu::loveu::loveu: :laola::new-bday::new-bday::tort: [/COLOR][/B]
  5. [B][COLOR=Olive]Czeeeeść :multi::multi::multi: Wróciłam i odwiedzam :) [/COLOR][/B]
  6. [B][COLOR=Olive]Witam i Pozdrawiam :loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  7. [B][COLOR=Olive]Cześć :multi: [url]http://img227.imageshack.us/img227/9373/kopia1zdjcie004aq8.jpg[/url] jakie słodkie dwa pluszaki :loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/B]
  8. [COLOR=Olive][B]Witajcie Zozosławy ;) :evil_lol::evil_lol: Jak zdróweczko? :cool3: [/B][/COLOR]
  9. [COLOR=Olive][B]Witam Cię przybrana mamo :loveu: :evil_lol::multi: [url]http://images13.fotosik.pl/120/5d1e0e5cdd69c8a5.jpg[/url] hmm...ja widzę że leżenie na ziemi to ulubiona pozycja Ozzego na spacerach ;) :evil_lol::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  10. [B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi: Niestety nie dam rady szczegółowo wszystkiego nadrobić ale ale ... oglądnęłam zdjęcia :loveu::loveu: tak na szybciocha ;) i znalazłam [url]http://img205.imageshack.us/img205/4480/clipboard05sl8.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: co za cudny maluszek [url]http://img208.imageshack.us/img208/1122/clipboard11np6.jpg[/url] :loveu: świetna z niej "mamusia" :evil_lol: [/COLOR][/B]
  11. [B][COLOR=Olive]Jestem więc przybywam żeby się zameldować i gorąco przywitać :multi::multi: :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  12. [B][COLOR=Olive][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/8425/17453241ld3.jpg[/IMG] [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/8726/55773789ly1.jpg[/IMG] Piątkowym późnym wieczorem ptaszek dobijał się nam do okna z 5 minut więc ktoś w końcu je otworzył i ptak wleciał do środka. Siedział z nami całą noc i rano zrobił pobudkę swoim śpiewaniem :) po czym wyleciał oknem :) [IMG]http://img103.imageshack.us/img103/4386/72393002nm8.jpg[/IMG] [IMG]http://img75.imageshack.us/img75/9348/22926568qu9.jpg[/IMG] No i to My...Panny Wycieczkomaniaczki ;) [IMG]http://img73.imageshack.us/img73/3614/10tj0.jpg[/IMG] [/COLOR][/B]
  13. [B][COLOR=Olive]Zdjęcia z Naszego wypadu :) Salsy co prawda nie będzie na nich...ale znajdą się jakieś inne stworzenia :) Mleczyk - ostatni w tym sezonie? :evil_lol: [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/6079/72346524bg3.jpg[/IMG] [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/2715/26235987on9.jpg[/IMG] Siedzieliśmy w domku i kumpel przez okno wypatrzył sarenkę...wybiegł i podkradał się jak najbliżej żeby zrobić jej zdjęcie, przestraszyła się i ooOO :eviltong: mam tylko "dupkę" :evil_lol: [IMG]http://img240.imageshack.us/img240/311/97260315sk6.jpg[/IMG] [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/2504/43507896yq1.jpg[/IMG] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/3088/32217875jv6.jpg[/IMG] [/COLOR][/B]
  14. [B][COLOR=Olive] Witam Wszystkich :loveu::loveu: [/COLOR][/B][B][COLOR=Olive]Wróciłam cała i zdrowa wczoraj około 22 :) :multi: "Odpoczynek" jak najbardziej udany :loveu: [/COLOR][/B] [quote name='evaxon']a gdzie ty uciekasz ??:niewiem: wracaj szybciochem :diabloti:[/quote] [COLOR=Olive][B]Byłam na małej wiosce 100km za Gdańskiem...okolice Bytowa :) [/B][/COLOR] [quote name='zuzolandia']jak sie przeprowadze do gdanska to moge z dnia na dzien byle kaj jechac :evil_lol: [/quote] [B][COLOR=Olive]no to się przeprowadzaj :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]przyszłam se podzwonić łańcuchem :cool3: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][B]Łańcuch również wita :) [/B][/COLOR] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][B][FONT=Arial]:loveu: Miłego wypadziku :hand:[/FONT][/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][B]a dziękuje bardzo...było bardzo miło :) :loveu:[/B][/COLOR] [quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]hejka... rozjechana :evil_lol:.po Polsce zonkilko... czekajta na mnie-zara do was do£onczam;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]miziu miziu :loveu:dla pieknej damy z pieknego banerka :p[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=Olive][B]miziu miziu jak najbardziej było i to spore bo dama się stęskniła :evil_lol::evil_lol: Witam :loveu::loveu: [/B][/COLOR] [quote name='mia_mia']heloł:) głaski dla noachala mordercy:)[/quote] [COLOR=Olive][B]Cześć :) :multi: Gładki też były :) [/B][/COLOR]
  15. [quote name='evaxon']czytalam ze film sie podobał:cool3: no ja tez musze sie wybrac na niego :p[/quote] [B][COLOR=Olive]to wybieraj i zdaj relacje ze swoich odczuć :) [/COLOR][/B] [quote name='paula_z']Witanko :loveu: Udanego wypadu :multi: Mizianko dla Salsy :calus:[/quote] [B][COLOR=Olive]Cześć, dziękuje bardzo :loveu::loveu: :multi::multi: Wymiziaj także Maksia i Axe oraz szczurasy :) Niestety dzisiaj nie dam rady wejść do Wszystkich na blogi, dlatego będę odwiedzać jak wrócę :) Życzę miłego weekendu, ładnej pogody i dobrych humorków :) Buziakuje i Ściskam :loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/B]
  16. [B][COLOR=Olive]Jaki wysoki wyskok [url]http://images23.fotosik.pl/89/6ece378f7e8ccbf7.jpg[/url] szkoda że główka się ucięła :loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  17. [quote name='Alicjarydzewska'] [COLOR=Red][FONT=Arial][B]:cool1:nooo córcia ...jakie teletubisie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:..przeca nikt nie miał czerwonej torebeczki ;)[/B][/FONT][/COLOR] [/quote] [B][COLOR=Olive]torebeczki może i nikt nie miał czerwonej...ale za to nie pokażę palcem kto ma mamuniu czerwonego pisaka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  18. [COLOR=Olive][B]Władca Szos [url]http://img234.imageshack.us/img234/92/kopia1zdjcie016pb7.jpg[/url] :multi::multi::multi: :loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR]
  19. [B][COLOR=Olive]Ile zdjęć :loveu::loveu: :multi::multi::multi::multi: hmm....ZJEM ZJEM ZJEM :) ZUZA ZJEM :) Zjem Cię, Zjem Cię [url]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_782.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_792.jpg[/url] przytulaj a i tak zaraz Cię zjem :eviltong: [url]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_796.jpg[/url] z Tobą się pobawię a nie zjem :) :evil_lol::evil_lol: [url]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_800.jpg[/url] o raju...ktoś ma papu :multi::multi: daj mi...ja to zjem :evil_lol::evil_lol: [url]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_801.jpg[/url] pobawiliśmy się to teraz Cię zjem :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B][COLOR=Olive][SIZE=1]Poniosło mnie z tym zjadaniem :evil_lol:[/SIZE][/COLOR][B][COLOR=Olive] Piękne fotki nieba :) takie bez zjadania ;) [/COLOR][/B]
  20. [quote name='diabelkowa']a ja nie potrafie banerow robic :( eria mi piekne robi :))) to ja tez chce jechac :)))[/quote] [B][COLOR=Olive]to zapraszam Ciebie również...mała wieś niedaleko Bytowa :)[/COLOR][/B] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Ja nie potrafię połaczyć fotasków ...ani nakładać ,sklejać 2 fotek :oops::oops::oops:taka ciemnota jestem .... ale się jeszcze nauczę jak tylko Madzialena wroci ;) O masz ...i dlaczego to tak do Was daleko ;) [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=Olive]a jeśli o bannery chodzi to wszystkiego idzie się nauczyć :) ja dawno temu bawiłam się w robienie szablonów na blogi i przy okazji tego nauczyłam się podstaw PhotoShopa i okazuje się że czasami to się przydaje. Jeśli chodzi o nakładanie zdjęcia na zdjęcie to mi też za bardzo to nie wychodzi, ale pewnie gdybym się zmobilizowała to z czasem by wyszło :) No masz...nie wiem czemu tak daleko do nas :) Już jestem spakowana, rano się troszkę dopakuję i po szkole wpadam do domy, zabieram bagaż i wybiegam żeby zdążyć na pks'a :) ahh...już nie mogę się doczekać, szkoda że Salsy zabrać ze sobą nie mogę. [/COLOR][/B]
  21. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]no no nieładnie imprezowac bez emdziolka:evil_lol: ja cem jechać z tobom![/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]:diabloti:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B] (of corse ty wszystko opłacisz:evil_lol:) [/B][/COLOR] [/quote] [B][COLOR=Olive]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: problem w tym że u mnie kiepsko z kasą...na dojazd się wykosztuj a potem to free bo domek jest letniskowy, koleżanki :) [/COLOR][/B]
  22. [quote name='zuzolandia']ooooooooo wekendowy domek;-) zazdraszczam!!!!!!!!!! tez bym chciala chciala !!!! bp ja to ogolnie zachciywno jestem ;-) hehehhhh[/quote] [B][COLOR=Olive]to możesz jechać z nami :) im więcej tym lepiej :multi: Bo znów jedziemy same...nikt nie może się zdecydować na wyjazd z dnia na dzień :) Jutro o 14:35 mamy pks'ik z głównego gdańska :) i pędzimy 100km za miasto :multi::multi::multi::multi: [/COLOR][/B]
  23. [B][COLOR=Olive]Dzień Dobry Wieczór? :evil_lol: :multi::multi: Czy Tigra nie próbuje zakopać butelkowego skarbu? [url]http://images13.fotosik.pl/112/a304fea7de2b3746.jpg[/url] [/COLOR][/B]
  24. [B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi::multi: [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/AA012.jpg[/url] zabójcze porównanie :loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/B]
  25. [B][COLOR=Olive]Niczym w TeleTubisiach :evil_lol::evil_lol: [url]http://images12.fotosik.pl/111/99f6111fc1f307a3.jpg[/url] TULIIIIMY :D :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...