-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]Witam :) :multi::multi: [url]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1064.jpg[/url] to zdjęcie mrozi krew w żyłach :diabloti: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Zuzka faktycznie wygląda tutaj jak pies morderca :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B] -
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]witaj.............fajne nie????[/B][/COLOR] [/quote] [B][COLOR=Olive]bardzo fajne a nie tylko fajne :loveu::loveu: Witaj :) :multi::multi: Przyłączam się do życzeń :) [/COLOR][/B] [CENTER][B][COLOR=Olive]:Cool!::bigcool::Cool!::bigcool::Cool!::bigcool: [/COLOR][/B] [/CENTER] [CENTER][B][COLOR=Olive]:loveu::loveu::loveu:WSZYSTKIGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=Olive]:Cool!::bigcool::Cool!::bigcool::Cool!::bigcool:[/COLOR][/B][/CENTER]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: myślisz ze to ściema te fotaski ;):evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [B][COLOR=Olive]Tak właśnie myślę :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Cześć Klocuszkowa, Klocuszku i Klocki ;) :) :multi::multi: Miłego dnia :) [/COLOR][/B] -
[COLOR=Olive][B]Przyszłam z rana żeby zahartować :diabloti: :evil_lol: Witam :multi::multi: [/B][/COLOR]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]Witam :multi::multi: Ahh Ty wredoto ;) :diabloti: [url]http://images22.fotosik.pl/177/151d5ad917cb0488.jpg[/url] tym zdjęciem sprawiłaś że zauroczyłam się w Lalce na całego :loveu::loveu::loveu: jakie ona ma cudne oczy :) a płotek solidny to trzeba przyznać...nie ma opcji żeby coś mu ktoś zrobił :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B] -
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
jonQuilla replied to moon_light's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]Nie wiem gdzie Ty widzisz szczeniaczkowatego szczeniaczka :evil_lol::evil_lol: ja widzę śliczne, duże bydełko ;) :loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B] [COLOR=Olive][B]Nigdy na niego napatrzeć się nie mogę :) ahhh :loveu:[/B][/COLOR] -
[B][COLOR=Olive]Taa...a ja jak zwykle przybywam tutaj na szarym końcu :lol: Jutro postaram się o jakieś zdjęcia bo coś tutaj tak puściutko :) W końcu piątek jutro i weekend :multi::multi: już nie mogę się doczekać powrotu ze szkoły...na szczęście tylko 4 lekcje i to po 30 minut :multi::multi: Dzisiaj się dowiedziałam z kim pójdę na własną studniówkę :evil_lol: Najlepsza koleżanka postanowiła w moim imieniu zaprosić kolegę :evil_lol: no cóż :) przyjaciołom się nie odmawia ponoć...ani nie stawia się ich w niezręcznych sytuacjach zatem raczej problem partnera rozwiązany :eviltong::eviltong: [/COLOR][/B] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]witaj:multi: [/B][/COLOR][/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Witanko Żonkilko:multi: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=Olive]Witam już wieczorową porą :) :multi:[/COLOR][/B] [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]O masz ci los A ja lubie piłke nożną i kibicuje naszym SKS'om! LITERKA S! LITERKA K! LITERKA S JAK SKS!!!!:evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] [B][COLOR=Olive]a no widzisz Kibicko :) mnie tam nie rusza piłka nożna, wolę siatkówkę :) [/COLOR][/B] [quote name='paula_z']Witanko wieczorne :multi: Kiedyś wracałam do domu busem z piesem, akurat jak sie skończył mecz na Legii. Przesiadałam sie na trasie nad stadionem; na przystanku było tylu kibiców, że do trzech autobusów by sie nie zmieścili. Jak bus podjechał, to naparli na niego, aż sie zatrząsł; mowie do znajomego "nie wysiądziemy", ale kiedy drzwi sie otworzyły i zobaczyli pitbulla, to rozstąpili sie jak morze czerwone Do tej pory się z tego śmieje, jak sobie przypomnę ;) Nie wysiedlibyśmy, gdyby nie Maksiu, mowie Wam, wcisnęli by nas do środka :roll:[/quote] [B][COLOR=Olive]:evil_lol: to Ci dopiero byli twardziele :) a takiego ślicznego Maksia się przestraszyli :evil_lol: Cześć :multi:[/COLOR][/B] [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]przyszłyśmy z Zuzolką powiedzieć dobranoc w Waszym pachnącym żonkilami blogasku :loveu: życzymy kolorowych snów i buziakujemy Was, Salsiczki ;) [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][B]Cześć Basiu :) dzięki za życzenia i ... [/B][/COLOR][CENTER][COLOR=Olive][B] :loveu:JA TEŻ ŻYCZĘ WSZYSTKIM KOLOROWYCH SNÓW :loveu: [/B][/COLOR][/CENTER]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
jonQuilla replied to agbar's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Jak Dilerek słodko śpi [url]http://images26.fotosik.pl/100/9ba6d4c93de3815d.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR] -
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]witaj............... ponadrabiaj z maja tam były takie foty z Ozzim:loveu::loveu::loveu: dodam, ze w marcu były z Klockiem:diabloti::diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/quote] [B][COLOR=Olive]oh to zaglądnę i to zaraz :multi::multi: Poszukałam, znalazłam dużo ślicznych Luśkowych zdjęć :loveu::loveu::loveu: Widziałam wszystkie Luśkowo Ozzulkowe fotki :loveu::loveu::loveu: oraz wszystkie Luśkowo Klockowe :loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/B]
-
[COLOR=Olive][B]Cześć :) :multi::multi: Widziałam Nuke i koniecznie musisz ją ode mnie wytarmosić :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
jonQuilla replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi: Byłam, widziałam, przywitałam i teraz mówię PAPA :) Buziaki :loveu::loveu: [/B][/COLOR] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Witam Basiu :multi: Przyszłam przelać troszkę na was czułości :loveu::loveu: i powzdychać do zdjęć :) Buziaki, uściski :) :loveu::loveu: [/B][/COLOR] -
[COLOR=Olive][B]Witam :) Człowieka troszkę nie ma i od razu ma duże zaległości :roll: ale za to jakie śliczne zdjęcia na mnie czekały i to jak dużo :) :loveu::loveu: Buziaki i Pozdrowienia :) [/B][/COLOR]
-
[B][COLOR=Olive]Cześć :) Widzę że nie tylko u mnie już tak ponuro i jesiennie ;) [url]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/210904.jpg[/url] świetne zdjęcie :evil_lol::evil_lol: :loveu::loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=Olive]Cześć :) Ktoś trafnie zauważył że zdjęcia jak z zaczarowanego ogrodzie :loveu::loveu: [/COLOR][/B]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]W to że Klocuś był taki mały też nie uwierzę ;) :loveu::loveu: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]Cześć :multi: Widziałam, widziałam Ajdę...strasznie jej się urosło od lipca :loveu::loveu: ahhh...już nie jest szczypiorkiem ;) [/COLOR][/B] -
[COLOR=Olive][B]Witaj :multi: [url]http://images21.fotosik.pl/293/c70d980a94b45d46.jpg[/url] :loveu::loveu: oh...śliczności [/B][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][B]Cześć :) Ile fajnych zdjęć :) [url]http://images22.fotosik.pl/170/ec7b6127a18368a3.jpg[/url] [url]http://images30.fotosik.pl/99/ab426dbd457d6009.jpg[/url] te są najlepsze :eviltong: [/B][/COLOR]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
jonQuilla replied to agbar's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi: O w mordę :) dwoi mi się w oczach...prążki mi się mylą :evil_lol::evil_lol: Cudne dwie mordki :loveu::loveu: [/B][/COLOR] -
[COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi::multi: [url]http://img40.imageshack.us/img40/9886/nakocyku9ss.jpg[/url] nie wkręcaj że Ozzy był kiedyś taki mały :evil_lol::evil_lol: :loveu::loveu: rozkoszny maluch :) Mnie też wkurza lotto :roll::roll: [/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='basia2202'][B][/B][COLOR=Purple][I]"[/I][/COLOR][COLOR=Purple][I]Jestem szalony moje hobby to hodowla kacuś i brojlerów rasowych mam wielkie marzenie aby zostac gwiazdą filmów w bollywood czuje ze mam talent bo kacusie chowają mi sie dobrze a ostatnio same robią krzyżówki z brojlerami poprostu odlot wychodzą z tego takie dzikie jarzwiece jezdze co poniedziałek na jarmak ale nikt nie chce mi tego kupic chodoki godają że to jakieś genetyczne klony ale ja wiem że to nieprawda ja te kacusie brojlerki i jarzwiecki poprostu kocham one są moim życiem nie wiem co bym bez nich zrobił czuje sie taki samotny bez nich i one to wiedza jak im daje paszy to sie na mnie tak paczą jak na swojego poprostu odlot jeździłem tyz po wystawach do poznania i bronowic bo mam tyz króliki bengalskie raz zem kupił dwie sztuki na jarmaku pod warszawą przyjeżdżam wypuszczam na obore patrze a one chyc chyc i na drzewie bycmoze wystraszyły sie borsuka co mi go kolega przemycił z niemiec w kartonie po niemieckiej wódce sam nie wiem ten zachód to czasem mnie dobija jak oglądam agrobiznes w jeden dzien patrze wątróbka po 4złote a no drugi dzień po 4ojro bo ino eksport i eksport kiedys kolega mi sprowadził ałto z austrii podobno pierwszy właściciel jeździła nim wcześniej ino taka babcia helga ino po co jej był tunninngowany golf dwójka ze spojlerami sportowym zawieszeniem silnikiem 2.5 litra w benzynie sam nie wiem podobno bezwypadkowy a jakżem przegląd robił to sie ze mnie wyśmiali w serwisie że zawieszenie od golfa jedynki podwozie od fiata seiczento silnik od beemwu tylne światła rodem z hiundaj a w bagażniku dwie tuby i osiem głośników od mercedesa szyberdach był za orginalny ale co z tego jak od środka on był dobry ale sie go nie dało odsunąc bo od góry go widac nie było bo tylko szpachla i szpachla ale dobrze że radio na cd jest puszczam non stop kacusiom radio galicja chowają się jak złoto brojlerkom znowu zapodaje transmisje z obrad sejmu i juz nie jest tak kolorowo juz w pierwszy dzien dwa brojlerki mi sie powiesiły u powały kilka sztuk chodziło na skrzydłach a wkorytku nic paszy nie ubyło znowu jarzwiecom to płyte zapodaje z muzyką metalową te to mi sie dopiero udały znowu borsuki tolerują muzykę biesiadną w stylu szła c... z wesela białe łabędzie i raz w niedziele po obiedzie ino mi te króliki już drugi tydzień na drzewie siedzą trza je chyba strząsnąc bo to jabłoń jest a propo jabka i wiśnie w tym roku to mi pieknie obrodziły trza bedzie chyba na drugi rok tira kupic bo na bagażniku rowera to mi sie juz znudziło na skup je wozic ale po za tym to jak wspomniałem wcześniej poprostu jestem szalony"[/I][/COLOR][/quote] [B][COLOR=Olive]dobre :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ktoś pozytywnie stuknięty to napisał :) czekam na fotki Zuzanki :) [/COLOR][/B] -
[B][COLOR=Olive]Cześć :) [url]http://i22.tinypic.com/1zvbpdi.jpg[/url] cóż za straszliwa wataha psów morderców ;) :evil_lol::evil_lol: szczególnie ten mały...o właśnie ten --> [url]http://i24.tinypic.com/5ydye0.jpg[/url] wygląda jak zabójca ;) :evil_lol::evil_lol: Śliczne pieski :loveu::loveu: [/COLOR][/B]