-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Hej :multi::multi: :loveu: mocno Was ściskam :calus: mocno też buziakuję :buzi: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Białas chyba bardzo dużo tv ogląda :) wzrok mu się popsuje :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Widziałam śpiocha w pontonie :loveu: Ozzy po zwinięciu się zamienia w całkiem eleganckiego kompaktowego psa ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
- 78403 replies
-
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
jonQuilla replied to moon_light's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Jak Cezar nieśmiało wytyka język do Figaro jak on stoi tyłem :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]hmm...coś Ci się święta pomyliły :) teraz czas na choinkę, mikołaja itd a nie na jajka :diabloti: [url]http://images25.fotosik.pl/128/dd0e306266bef330.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Próbowałaś kiedyś zrobić zaprzęg? ;) Kronos ciągnący chodzik :evil_lol::evil_lol: ;) [/B][/FONT][/COLOR]
-
Vasco briard 3 miesięczny mądrala
jonQuilla replied to Vasco Irjar's topic in Owczarek francuski briard
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi::multi: a gdzie jest ślicznotek? :) dawajcie Vesco !!! ;) :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] -
[quote name='apple']Witaj żonkilko! Ciesze sie że odespałaś i wpadłaś do nas. Przyjdź później to wstawię jakieś fotki. I do boju - sprzątaj!:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]z pewnością zaglądnę tutaj później :) bo nie mogę się doczekać fotek :loveu::loveu: najpierw to muszę sprzątnąć siebie i wybrać się do sklepu :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Ja jestem z Wrzeszcza, dojazd mam w jedną i drugą stronę bardzo ładny ale niestety nie mam czasu...muszę przed świętami pomagać w domu więc na długi spacer nie ma szans.[/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cieplutko witam w ten chłodny dzień Luśkowe dziewczynki :loveu::loveu::loveu: gorące uściski i buziaki :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='zuzolandia'] eee balwana to z masy solnej se zrob :multi: [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]bardzo praktyczne...będzie na przyszły rok :evil_lol::evil_lol: Hej :loveu: :multi::multi::multi: Wymiziaj te swoje puchowe kulki...dużą i małą :loveu::loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi::multi: jakiego ślicznego pieska znalazłaś pod choinką [url]http://images33.fotosik.pl/84/16be993555c17e02.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: też dzisiaj pójdę na spacer i będę zaglądać pod każdą choinkę :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi: jestem już przebudzona więc mogę poodwiedzać ;) zaraz uciekam do zoologicznego po asortyment dla ogoniastych i bierzemy się za porządki :evil_lol: jak pomyśle ile będę dzisiaj sprzątać to chce mi się wrócić do łóżka :) :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Dzień Doberek Mamuniu :multi::multi: :loveu::loveu: [url]http://images24.fotosik.pl/129/5b37a9cef425bf5d.jpg[/url] Ozzy śpi jak Salsa...ktoś do mnie przychodzi a ona się za jego plecami kulkuje i zasypia :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='apple']Ja tylko choinkę postawię i to jeszcze muszę wykombinować jak ją umocować co by jej Ala z Krosiem nie obalili:evil_lol::evil_lol:. A reszte robią moi rodzice i teściowie więc -IDE NA SEPA hahahaha. A nastrój Świateczny to ja mam zawsze :evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]to oprzyj ją o ścianę i przyblokuj fotelem czy czymś z każdej strony ;) :evil_lol::evil_lol: ja się obawiam że Salsa nam rozwali choinkę :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]witam Klockowych :multi::multi::multi: :loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] -
[quote name='apple']no nareszcie - co to za spanie:evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:oops::oops: jakieś takie niewinne ;) jak tam u Was przygotowania świąt? nastroje świąteczne już są? :eviltong: [/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]u mnie głucho i szaro...nic się nie dzieje, choinka wujków ;) stoi na balkonie obwinięta sznurkiem a my pewnie kupimy w sobotę albo nawet w niedzielę ;) [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='apple']żonkilkowa ho no tu:lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]już już ;) bez gotowania mi się tutaj...musiałam odespać te męki związane ze wstawaniem rano :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Hej żeglowniczko 1 :multi::multi::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='mia_mia']witanko u szczurzej mamy:p[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi: mia M mia M ;) :loveu: :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]hej wpadlam na momencik też kiedyś miałam szczurki.pierwszy piwczak-sierotak była ze mną 24 godz/ dobe bo tata chciał mi ja usunąć....................chodziła ze mną do szkoły jeździła na obozy żeglarskie super była........:loveu:[/B][/COLOR]:-([/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]witam żeglowniczkę 2 ;) :multi::multi: ja szczurów wszędzie nie zabieram...ale zanim przygarnęłam drugiego a potem trzeciego szczura to przez rok Bazyla (*) była sama i spała czasami ze mną w łóżku. Później jak już była większa ilość szczurów to na noc szły do klatki bo biegały po mnie i nie mogłam spać :) [/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Siostra ile zdjęć sexownego duetu dałaś :loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://img232.imageshack.us/img232/4196/clipboard13gp5.jpg[/url] :loveu: no kurde zakochałam się pręgusach NOOOOooooOOO :) aż chce mieć osobistego malucha w domu :loveu::loveu: Miziaki dla czworonożnych :loveu::loveu::multi::multi: buźka :) :loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Czasami mam takie nieodparte wrażenie że Madzialena przychodzi do Ciebie tylko po to żeby poflirtować i całować się z Ozzym :) [url]http://images34.fotosik.pl/84/68990afd2d7f0d0d.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
- 78403 replies
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Jakie spojrzenia sobie posyłali [url]http://images31.fotosik.pl/84/be1b85c83ae1aebc.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
-
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
jonQuilla replied to moon_light's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: jakie łapcie :) hahaha...zabójcze zdjęcie :)[/B][/FONT][/COLOR] -
[quote name='zuzolandia'][FONT=Arial Black][SIZE=7][COLOR=blue]WESOLYCH I SNIEZNYCH SWIAT ZYCZYMY!![/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=7][COLOR=#0000ff][IMG]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/swieta2.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Dziękuje FRU, ZU - ZIOWA ;) :multi::multi::multi: :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='evaxon']albo popier***a:lol::evil_lol::evil_lol:;) witanko:multi:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]też ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Cześć :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='AśkaK'][URL="http://lh4.google.pl/jonQuilla123/R2pmxWDQiiI/AAAAAAAABG8/FAA47dNGwjg/Obraz%20034.jpg?imgmax=512"]http://lh4.google.pl/jonQuilla123/R2pmxWDQiiI/AAAAAAAABG8/FAA47dNGwjg/Obraz%20034.jpg?imgmax=512[/URL] Ale super zdjęcie!!!:lol: Ja mam takie pytanko...czy scurki gryzą i jak często?:evil_lol: Ja bym bardzo takiego szczurka chciała, tylko...mam że tak powiem pewną nieśmiałość do gryzoni. Bo jak dziabnie to czy bardzo boli?:lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Szczury gryzą jak się boją :) Jeśli oswoisz szczura to nie ugryzie...szczury są podobne pod pewnymi względami do psów...jeśli oswoisz i będziesz dobrze traktować to nie ugryzie...zaufa Ci i pójdzie za Tobą krok w krok nawet po dworze. Na zaufanie szczura trzeba sobie zapracować...od małego oswajać co nie znaczy że dorosłych osobników oswoić się nie da :) bo znam przypadki miziaków, które były strasznymi agresorami :) Mnie ugryzł tylko raz szczur...było to na początku mojej "przygody" z tymi zwierzakami i był to półroczny samiec, który wcześniej nie miał kontaktu z człowiekiem...oddałam go :roll: jakbym posiadała wtedy tą wiedzę, którą mam teraz to pewnie zostałby u mnie...ale oddałam go znajomej, która miała doświadczenie w szczurach i ona go oswoiła. W każdym bądź razie ugryzienie bolało jak cholera bo pod paznokieć się wbił i skubany puścić nie chciał...ale później już nie miałam "przyjemności" kolejny raz przeżyć takiego zaszczytu ;) Jeśli bierzesz młodego szczurka...powiedzmy 5/6 tygodni to nawet jeśli dziabnie Cię za palec to nie odczujesz tego...bo ugryzienia są delikatne bardzo :) z czasem jak Cię pozna to nie dziabnie...no chyba że pomyli Cię z pokarmem...moja Shiro (albinoska) ma kiepski wzrok i czasami zdarza jej się mnie dziabnąć w palec jak daje jej jakiś smakołyk...no ale coż, też nie robi tego zbyt mocno...bynajmniej nie krwawię ;) :evil_lol: To tyle...rozpisałam się, sorki :) [/B][/FONT][/COLOR]
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
jonQuilla replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[quote name='diabelkowa']tylko na to czekalam i nic z tego nie wyszlo... cholera.. [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:grin::grin: osz Ty Potworze ;) :diabloti:[/B][/FONT][/COLOR]