Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :) :multi::multi: przychodzę więc Was także odwiedzić :) i będę wpadać częściej bo fajne te Twoje futrzaki :loveu::loveu::loveu: Wymiziaj je ode mnie mocno :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  2. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]to znów ja i znów będę się zachwycać a cooo :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: śliczne psiaki...a dożki :loveu::loveu::loveu: ahhh....im więcej oglądam zdjęć z dogami tym bardziej kocham te psy :) [/B][/FONT][/COLOR]
  3. [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]witanko :multi: a kolegę to bym ....wyciszyla :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]nie mogłam wyciszyć bo czekałam na smsa od koleżanki :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  4. [quote name='Cimi']Mi Febe czatowala przy choince, a raczej galazkach, bo one przeciez zaczely to trzeba im oddac :evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi::multi: ja się cieszę że Salsy nie ciągnie do choinki :) bałam się że będzie bombki zdejmować bo ona to taka dziwna jest :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale tylko raz stała przy choince i nosem trącała bombki :) [/B][/FONT][/COLOR]
  5. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: co tak cicho :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]też się właśnie nad tym zastanawiam ;) tak nie może być :shake::shake: Cześć :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR]
  6. [quote name='Vectra']Na szczęście nie przemówiła , mogła bym tego nie zdzierżyć :evil_lol: No łóżko długo nie pociągnie :shake: [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]może mieliby coś ciekawego do powiedzenia :) :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR]
  7. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi::multi:teraz widzę fotaski .... :razz:poślij Oliwkę do mnie :evil_lol::evil_lol: [URL]http://img165.imageshack.us/img165/4457/dsc04607sf1.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ok :evil_lol::evil_lol: wczoraj jak dostała Pyłka to odkurzyła 3 pokoje :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  8. [LEFT][COLOR=Olive][B][FONT=Georgia]Witam powigilijnie ;) :multi::multi::multi:[/FONT][/B][/COLOR] [/LEFT]
  9. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam z rana :evil_lol::evil_lol::evil_lol: niedawno zwlekłam się z wyra bo przez pół nocy kolega wydzwaniał i nie dał mi spać :angryy::angryy: a swoją drogą też późno poszłam spać :evil_lol: Buziakuje Was wszystkich mocno :loveu::loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR]
  10. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :) :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR]
  11. [quote name='simbik']Ze spacerku w mroźny poranek :lol:. Miło mi że się podobają, twoja kartka świąteczna też mi się bardzo spodobała. Bardzo fajny pomysł, podpatrzyłam i może pozwolę sobie kiedyś cuś podobnego stworzyć :roll:.[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]w Gdańsku nigdy nie widziałam takie mrozu :roll: a ślicznie to wygląda :loveu::loveu::loveu: a podpatrzaj i twórz ;) ślę miziaki dla czworonogów :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  12. [quote name='mia_mia']http://img503.imageshack.us/img503/9919/krismesnz1.jpg[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]dziękuje za życzenia :loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='tygra']Czesc nie otwierają mi się fotki :([/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]witam :loveu: :multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:shake::shake::shake: a ja nie widzę tych świątecznych foteczek :razz::razz: Cześć córcia :multi::loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]cześć mamuniu :loveu: :multi::multi::multi: fotki już powinny działać normalnie, nie wiem czemu linki z Picasa wariują :roll: [/B][/COLOR][/FONT]
  13. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/5449/dsc04613rb8.jpg[/IMG] Żeby nie było...Oliwka sama się podrapała po poliku ;) zwierzęta nie brały w tym udziału akurat ;) [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/6051/dsc04631fv0.jpg[/IMG] Czas na przytulanki :loveu::loveu: to jest miłość :) [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/6320/dsc04624ef7.jpg[/IMG] [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/3761/dsc04625ow5.jpg[/IMG] [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/1814/dsc04626ou8.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/2589/dsc04629uq7.jpg[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR]
  14. [quote name='Pimpek'][URL]http://lh4.google.com/jonQuilla123/R20_-mDQi1I/AAAAAAAABK4/biTuEJoXldU/DSC04534.JPG?imgmax=512[/URL] Dobranoc św. Mikołaju :evil_lol: [B][COLOR=YellowGreen]Wszystkiego najlepszego z okazji świąt, dużo szczęścia,zdrowia,pomyślności, od groma prezentów, radości i słodkości :p życzy Paulina z Pimpkiem[/COLOR][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]dziękuje ślicznie :loveu::loveu: Czas na jakieś zdjęcia ze świąt ;) Salsa nadzorująca prezenty pod choinką :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/5865/dsc04571ep6.jpg[/IMG] kto zgadnie czym jest prezent dla Bożenki? ;) :evil_lol::evil_lol: Państwo zakochani na odwrót :eviltong: [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/6919/dsc04603gm6.jpg[/IMG] Oliwka z Pyłkiem :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/4457/dsc04607sf1.jpg[/IMG] grubas ;) :evil_lol: [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/1203/dsc04608eh5.jpg[/IMG] [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/9384/dsc04610kv8.jpg[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR]
  15. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Jaką zabójczą minkę ma na tym zdjęciu [url]http://images31.fotosik.pl/87/b6800d3dce7aa0f8.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR]
  16. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]o raju, skąd Ty te zdjęcia wzięłaś? :loveu::loveu::loveu: śliczne[/B][/FONT][/COLOR]
  17. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Mamuniu, ale Ozzulek wydęty :evil_lol::evil_lol: Salsa w sumie wyglądała dzisiaj bardzo podobnie ;) kiedy załapała że nic ze stołu nie dostanie to położyła się na kanapie za moimi plecami i budziła się tylko kiedy Oliwka ją przytulała :evil_lol::evil_lol::evil_lol::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  18. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:multi::multi: witam pokolacyjnie i popasterkowo ;) Banda Szatanków przemówiła? ;) widzę że energicznie na łóżku się zachowywali wszyscy :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  19. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]cze Córcia :loveu::loveu::loveu: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:bo nasze Jełopki :loveu::loveu::loveu: tak siadają :evil_lol::evil_lol::evil_lol:.....:razz::razz::razz:ciiiii Klocuś też ....u Ozzulka podpatrzył :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ok ciii...nikt się nie dowie że Klocek jełopkuje ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/9598/57484902nb9.jpg[/IMG] Życzę Wam wszystkiego najlepszego :) Przede wszystkim dużo zdrowia, szczęścia, miłości :) Żeby każdy dzień był dniem udanym. Spełnienia wszystkich wszyściutkich marzeń...tych dużych i tych większych ;) Życzę także żeby odwiedził Was pulchny Pan w czerwonym ubranku i żeby przyniósł dużo prezentów a jak nie dużo to żeby były takie super ;) :loveu::loveu: Buziaki i jeszcze raz Wesołych Świąt :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  21. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi::multi: zazdroszczę śniegu...u Nas nic nie ma :roll: [/B][/FONT][/COLOR]
  22. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam Mamuniu :multi::multi::loveu::loveu: a ja myślałam że to moja Salsa tylko siedzi jak poparzona [url]http://images30.fotosik.pl/131/d01778c429e9bbc7.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: miło jest się rozczarować :) [/B][/FONT][/COLOR]
  23. [quote name='Paula_'] Życzonka od nas :lol: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=9151288&postcount=229[/URL][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]dziękuje ślicznie za śliczne życzenia :loveu::loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='diabelkowa']ja chce takiego mikolaja!!! jaki aloes? ja tam widze choinke czemu jej nie ubralas??:mad:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]nie ubrałam bo bombek zabrakło :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Anetka83']Zdrowych, spokojnych oraz pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia !!![/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]dziękuje :loveu::loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR]
  24. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Uwielbiam takie wielkie psy :loveu::loveu::loveu: jest pięknie wielki :) :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  25. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Hej Alu, ja też w biegu, tobimy 3 ciasto z mamcią:razz: mieszkanko posprzątane, o 18 jedziemy do rodzinki:shake: Buu jak ja wytrzymam 3 dni bez dogo:crazyeye:?[/B][/COLOR] [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]nie, kochana...złe pytanie ;) nie jak Ty wytrzymasz bez dogo tylko jak dogo wytrzyma te 3 dni bez Ciebie :loveu::loveu::loveu: siostrzyczko 3 dni szybko miną :) a my tutaj będziemy wszyscy w nie zmienionym składzie na Ciebie czekać ;) :loveu: Buźki i baw się dobrze w te święta :loveu::loveu::loveu: jeszcze raz Wszystkiego Dobrego Wam życzę :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
×
×
  • Create New...